گوگل هوش مصنوعی-طراحی ابزار جستجو کمک می کند تا دانشمندان صیقلی coronavirus تحقیقات – CNET


testing-lab-coronavirus-health-test-0591

گوگل می گوید COVID-19 تحقیقات Explorer می توانید درک پیچیده علمی نمایش داده شد.

جیمز مارتین/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

گوگل راه اندازی کرده است جدید ابزار جستجو است که با هدف به آن را آسان تر برای دانشمندان و محققان برای کشف اطلاعات مربوط به کوروناویروس. این COVID-19 تحقیقات اکسپلورر با استفاده از جستجوی معنایی یک تکنیک است که در استخدام هوش مصنوعی به سطح معنی دار نتایج به نگاه را از طریق بیش از 50 ، 000 مجله مقالات و preprints در COVID-19 باز تحقیقات دیتاست.

در یک پست وبلاگ در دوشنبه Google تحقیقات دانشمند کیت هال نوشت که سنتی موتورهای جستجو خوب برای زمان واقعی اطلاعات در COVID-19 مانند تعداد موارد در ایالات متحده, اما تلاش برای درک معنای پشت پژوهش محور نمایش داده شد.

“زمانی که کاربر می پرسد اولیه سوال این ابزار نه تنها بازده مجموعه ای از مقالات (مانند در یک جستجو سنتی) بلکه برجسته قطعه از کاغذ که ممکن است پاسخ به این سوال که” هال نوشت. “کاربر می تواند بررسی قطعه و سرعت تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه که کاغذ است که ارزش مطالعه بیشتر.”

گوگل گفت که این ابزار همچنین شامل یک ویژگی منحصر به فرد است که اجازه می دهد تا محققان بپرسید تا به دو پرسش پس از خود را نشان داده نتایج اولیه. این ابزار با در دسترس خواهد بود به جامعه تحقیقاتی در کوتاه مدت و اساس گوگل گفت: اما نمی ارائه یک مدت زمان خاص.

COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است. در حال حاضر وجود دارد بیش از 3.6 میلیون موارد تایید شده در سطح جهان با بیش از 1.1 میلیون نفر در آمریکا از سه شنبه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: واکسن آنتی بادی آزمایش درمان: علم…


6:02

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر