Google's Pixel 4 XL phone

این صفحه 4 XL.

Stephen Shankland/CNET

در ماه مه سال گذشته گوگل, راه اندازی صفحه 3A و 3A XL. آن را روی صفحه تلفن همراه اولین تاخت و تاز کردن به یک قیمت مقرون به صرفه تر براکت — و شاید گوگل بازگشت به ارزان Nexus روزهای قدیم. قیمت صدها دلار کمتر از آن اصلی صفحه 3 گل سرسبد همتای صفحه 3A, اصلاح کرده, گوشی های خاموش از ویژگی های کلیدی مانند شارژ بی سیم و مقاومت در برابر آب. اما آن باقی مانده است یک جایگزین مناسب برای کاربران اندروید به دنبال یک صفحه گوشی تجربه در کاهش هزینه ها.

این حرکت استراتژیک کار کرده و صفحه 3A دو برابر گوگل صفحه فروش که از تابستان است. ما انتظار دنباله به صفحه 3A گوشی که احتمالا نام صفحه 4A و 4A, XL به زودی می آیند. این درست است به خصوص پس از گوگل rivals منتشر شد تعدادی از آن خود midtier گوشی. در ماه آوریل به تنهایی اپل راه اندازی جدید $399 آیفون SEسامسونگ اعلام شد بعد از آن صف های میانی کهکشان یک گوشی و موتورولا عرضه آن زیر 300 دلار Moto G قدرت و G Stylus. در حال حاضر بیش از هر زمان تلفن سازان در حال هدف قرار دادن مردم در بودجه تنگ تر که ممکن است در غیر این صورت باید فقط برگزار شد بر روی گوشی قدیمی خود را برای یک سال دیگر.

در پیش بینی از گوگل انتظار می رود اعلام این صفحه 4A و 4A XL (نگه داشتن در ذهن این شرکت را منتشر کرده است هر گونه اخبار رسمی و در عین حال) ما جمع شده بودند قانع کننده ترین و جالب شایعات در مورد این دستگاه. و تا راه اندازی اتفاق می افتد اغلب به عنوان ما به روز رسانی خلاصه.

صفحه 4A قیمت: $399 به نظر می رسد محتمل ترین

سال گذشته پیکسل 3A هزینه $399, £399 و AU$649; این 3A XL هزینه $479 پوند 469 و AU$799. آن را نمی تواند تعجب آور باشد اگر گوگل نگه داشته و همان مدل قیمت گذاری این سال برای آن صفحه 4A گوشی های. دلایل دو قسم هستند: افزایش قیمت یک دستگاه به طور خاص بشود نسبت به بودجه بیشتر فکر کاربران خواهد بود عجیب و غریب حرکت می کند. دوم, حق بیمه از سازندگان تلفن به نظر می رسد به نظر $399 قیمت خوب خوانده شده را علامت. جدید اپل آی فون SE برای مثال $399 به عنوان سامسونگ Galaxy A51است که پیشرفته ترین گوشی خود آخرین کهکشان یک سری. یک مسخره بیلبورد نشان دادن $399 قیمت ارسال شده توسط tech leaker Evan Blass همچنین با اشاره به همان قیمت.

صفحه 4A تاریخ انتشار: می تواند مارس 22?

با راه اندازی صفحه 3A که تنها مرجع برای رفتن در آن دشوار است به دقت اشاره کردن دقیق تاریخ راه اندازی برای صفحه 4A. همه ما واقعا می تواند در برآورد این است که برخی از زمان در ماه مه اگر گوگل را نگه می دارد به همان ماه حداقل. یک گزارش از سایت Caschys وبلاگ گفته است که این گوشی را راه اندازی به طور خاص تر در 22 ماه مه در اروپا از طریق شرکت مخابراتی وودافون. در صورتی که زمان بندی دقیق است ما حدود یک ماه دور از دیدن صفحه 4A.

screen-shot-2020-03-11-at-11-27-34-am.png

این صفحه 4A ممکن است یک سوراخ پانچ شکاف و هزینه $399.

Evan Blass

صفحه 4A طراحی: شاید سوراخ پانچ, دوربین, جک هدفون

وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه چه صفحه 4A به طور رسمی به نظر می رسد در این نقطه, اما رندر تصاویر از دستگاه از هند با تکنولوژی سایت 91Mobiles نمایش گوشی با یک سوراخ پانچ دوربین و یک جک هدفون. سوراخ پانچ دوربین خواهد بود سازگار با بیلبورد mockups قبلا ذکر و مد روز طراحی شده است که برجسته در اخیر Galaxy S20 و وان پلاس 8 تلفن. نگه داشتن جک هدفون نمی خواهد بیش از حد غیر منتظره از صفحه 3A نیز یکی است. اما از آنجا که بیشتر و بیشتر گوشی ها ندارد, پورت های صوتی از جمله صفحه 4 گوگل می تواند در هر راه بروید و با نگه داشتن آن و یا ترک آن را خاموش روی صفحه 4A.

07-google-pixel-4

آیا صفحه 4A هم که بزرگ صفحه 4 دوربین دست انداز?

سارا تو/CNET

صفحه 4A دوربین: ممکن است همان دو دوربین به عنوان صفحه 4

یکی از قانع کننده ترین چیز در مورد صفحه 3A بود که آن را به حال همان عالی دوربین به عنوان صفحه 3 و آن را حس برای گوگل بسته به این صفحه 4A با همان دوربین سخت افزار به عنوان صفحه 4. که ممکن است شامل دو دوربین عقب (یک 12.2 مگاپیکسل دوربین استاندارد و یک 16 مگاپیکسلی با لنز تله) و همچنین به عنوان یک 8 مگاپیکسلی جلوی دوربین. اما نمی شود بیش از حد شگفت زده اگر گوگل تصمیم می گیرد به آن مخلوط کردن با کپی کردن خود را دقیقا. سال گذشته آن را حمل بر دوم زاویه دوربین جلویی بود که در صفحه 3 به صفحه 3A و آن را عرضه یک ویدیو مرور زمان حالت بر روی صفحه 3A که جدید به صفحه گوشی.

صفحه 4A و 5G اتصال?

هنگامی که گوگل راه اندازی شد صفحه 4 و 4 XL در اکتبر 2019 شرکت نکرد پرده هر 5G برنامه و آشکار نشده هر 5G قصد دارد پس از. این امر می تواند تعجب آور باشد اگر شرکت تصمیم گرفت که midlevel صفحه 4A خواهد بود اولین 5G تلفن; فکر می کنم این امر صرفه جویی در خیمه ویژگی برای آینده صفحه 5 گل سرسبد (انتظار می رود در ماه اکتبر). اما به لطف Qualcomm مقرون به صرفه تر Snapdragon 765 چیپ ستارزان تر گوشی می توانید 5G اتصال و ارزان گوشی های 5G در حال حاضر در دسترس مانند Oppo میراث 5G و TCL 10 5Gپس از آن در خارج از قلمرو امکان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de