facebook-logo-phone-9799

Facebook منتشر شد اطلاعات جدید در روز شنبه در مورد حساب takedowns.

آنجلا Lang/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

Facebook حذف 1,887 فتح کرد گرفته شد حساب صفحات و گروه های وابسته به روسیه و ایران و آمریکا و دیگر کشورها در ماه آوریل که گمراه کردن کاربران در مورد هویت و هدف و برخی از این کاربران به اشتراک گذاشته شده پست در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس برای جذب پیروان بیشتر.

“ما شاهد تهدید بازیگران اهرم coronavirus همه گیر و بحث در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس در راه همان است که ما دیده ایم تهدید بازیگران اهرم نوع دیگر از رویدادهای مهم در سراسر جهان گفت:” ناتانیل Gleicher که سر امنیت سایبری سیاست در Facebook در روز سه شنبه.

Facebook در زمان پایین در مجموع هشت شبکه از حساب های جعلی صفحات و گروه هایی که ایجاد شد قبل از وقوع COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus. اما همه گیر ایجاد یک فرصت برای برخی از حساب های جعلی برای جذب پیروان بیشتر و یا رانندگی مردم را به صفحات خود را و یا وب سایت.

screen-shot-2020-05-05-at-11-05-42-am.png

در این پست از گرجستان در مورد کوروناویروس ویژگی نخست وزیر Giorgi Gakharia.


Facebook

بزرگترین شبکه از حساب است که Facebook در آوریل مرتبط با رسانه های شرکت Espersona در گرجستان است که در حال حاضر محروم از شبکه های اجتماعی را خدمات. رسانه های اجتماعی غول پیکر در زمان پایین 511 Facebook Pages 101 Facebook accounts, 56 Instagram حساب و 122 گروه. Facebook صاحب عکس برنامه Instagram. کاربران مطرح شده به عنوان رسانه های خبری و استفاده جعلی از نام و تصاویر سهام. آنها همچنین محتوای به اشتراک گذاشته شده در مورد کوروناویروس که نقض Facebook قوانین در مورد مضر اطلاعات سلامت. Espersona نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در یکی از پست گرجستان نخست وزیر Giorgi Gakharia نشان داده شده است ایستاده در مقابل یک رنگ زرد و سیاه و سفید تصویر است که می گوید: “کشتن تاج حجم 1.” در این پست یک مرجع به “بیل را بکش” یک فیلم محبوب نوشته شده و به کارگردانی کوئنتین تارانتینو.

در ما کوچکتر شبکه از حساب های جعلی به ضد مهاجرت سایت VDARE نوشته شده در مورد چگونه مردم سفید در برخی از کشورهای خاص شده اند ضربه سخت coronavirus. VDARE نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. یک شبکه دیگر به حساب در آمریکا در ارتباط بود به QAnon, جامعه آنلاین است که هل جناح راست تئوری های توطئه در مورد به اصطلاح “دولت عمیق” توطئه برای پایین آوردن جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

یک پست ارسال شده توسط QAnon حساب شامل یک ویدیو است که آن را یک فیلم مستند در مورد ریشه های کروناویروس که رسانه ها نشان داده نمیشود.

بن در نیم مدیر تحقیقات در تجزیه و تحلیل شرکت Graphika گفت: در یک صدای جیر جیر که تاثیر عملیات و توطئه گروه “اغلب یک موضوع اصلی و آنها فشار که موضوع به هر مکالمه آنها می توانند.”

Gleicher گفت که هر یک از این شبکه از حساب های مختلف بود اهداف نامربوط به کوروناویروس. Facebook نیز کشیده پایین حساب به موریتانی و میانمار در ماه آوریل است.

“ما دیدیم که آنها با استفاده از محتوا در اطراف coronavirus برای پیشبرد این اهداف در راه همان است که ما دیده ایم دیگر بازیگران این پس از آن بود نسبتا فرصت طلب” او گفت:. “اگر شما در حال تلاش برای ساخت یک مخاطب و سپس شما می خواهید به استفاده از پیام های از این موضوع است که هر کس در حال حاضر صحبت کردن در مورد است که کروناویروس در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de