Tesla CEO Elon Musk

به نظر می رسد وزیر دفاع آمریکا است که حتی ثروتمندتر ،

NurPhoto/گتی ایماژ

به نظر می رسد مدیر عامل شرکت تسلا-و افتخار پدر — ایلان 700 میلیون دلار ثروتمندتر پس از خودروساز آمار شش ماه به طور متوسط ارزش بیش از 100 میلیارد دلار با توجه به Refinitiv داده رویترز گزارش روز دوشنبه.

روز دوشنبه تسلا ارزش بازار سهام به شش ماه به طور متوسط از $100.2 میلیارد دلار است.

این دیدار پس از تسلا زمانی متعدد هدف قرار داده و در جای خود به عنوان بخشی از یک 2018 جبران خسارت بسته به مشک. مدیر عامل شرکت دریافت نمی کند هر گونه حقوق و دستمزد برای آن موقعیت و نه پاداش. به جای او دریافت خواهید کرد خرید سهام گزینه های مختلف در تراشه ها جای دادند به عنوان تسلا رشد می کند. برای اولین تسلا مورد نیاز برای رسیدن به یک ارزش بازار 100 میلیارد دلار نگه دارید که ارزش برای یک ماه متوسط و سپس حفظ 100 میلیارد دلار ارزش گذاری بیش از شش ماه به طور متوسط.

خودروساز نیز مورد نیاز برای رسیدن به انواع دیگر عملیاتی نقاط عطف است که آن را تحت مشک در راس.

این اولین دیدار اجازه می دهد تا مشک به خرید 1.69 میلیون سهم از سهام تسلا در $350.02 هر سهم. تسلا بسته شدن قیمت سهم دیروز $761.19 که برابر $694 میلیون دلار سود برای مشک شد او به فروش سهام بلافاصله. این نقطه عطف می آید بعد از عجیب و غریب لحظه جمعه گذشته هنگامی که مشک گفت: تسلا سهام شد “بیش از حد بالا” در نظر او که منجر به افت قیمت 10٪.

به طور کلی تسلا سهام دارای شانس خوبی وجود coronavirus همه گیر و اقامت در خانه سفارشات که تعطیل خودروساز گیاه در فرمونت کالیفرنیا. این شرکت همچنین گزارش سود سه ماهه اول با وجود عقب مانده فروش خودرو در سطح جهان است.

مشک در حال حاضر خالص ارزش 39 $میلیارد دلار با توجه به فوربس او 31st, ثروتمندترین فرد در جهان است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تسلا Cybertruck: برای اولین بار سوار وانت آینده


5:25

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de