داخلی و همسرآزاری نگرانی و هشدار داده شده است در مورد حمایت سازمان ها و کارشناسان در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

مقامات بهداشت عمومی در سراسر کشور خواسته اند مردم را به ماندن در داخل به عنوان آنجا که ممکن است برای کمک به کاهش گسترش ویروس اما برای برخی که به معنی ماندن در یک وضعیت بالقوه خطرناک.

“من نمی خواهد می گویند که COVID-19 علل خشونت خانگی; من می خواهم احتیاط در برابر این نوع از زبان” می گوید: Mary Ann کمپبل مدیر عدالت کیفری مطالعات در دانشگاه New Brunswick.

“آن را ایجاد افزایش فشار برای [خشونت] رخ می دهد و فرصت بیشتری برای آن رخ می دهد, اما آن را به احتمال زیاد به علت رفتار — که ناشی از بسیاری از چیزهای دیگر.”

ادامه مطلب: Hillsborough, N. B. قتل مشکوک قبلا حمله قربانی: اسناد دادگاه

آخر هفته قتل رخ داده است که در Hillsborough, N. B. درگیر 49 ساله قتل یک زن 43 ساله ، پلیس گفت: متهم و قربانی با هم زندگی می کردند اما نمی استادانه درست شده خود را در ارتباط است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

قربانی, خواهر, با این حال, می گوید, اخبار جهان, زن و شوهر بودند در یک رابطه برای دو سال. او هشدار می دهد هر کسی که در یک وضعیت بالقوه خطرناک به دنبال کمک در صورت امکان.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“آن را نمی باید به خانواده… رسیدن به کسی که شما نمی دانید و درخواست کمک و دریافت آن می گوید:” لورا Tingley, خواهر تینا Tingley-McAleer.

“دور از وضعیت قبل از اینکه چیزی اتفاق می افتد به شما آن را دوست دارم خواهر من.”

چهارراه برای زنان مونکتون مبتنی بر سازمان است که فراهم می کند پشتیبانی و انتقالی مسکن و آپارتمان به زنان و کودکان فرار از خشونت خانگی در میان دیگر خدمات می گوید: این بیماری همه گیر است و آن را بیشتر به چالش کشیدن برای قربانیان برای رسیدن به خروج.

ادامه مطلب: تماس به ونکوور داخلی-خشونت بحران خط سنبله 300% در میان COVID-19 همه گیر

جینا Collette مرکز اورژانس پاسخ هماهنگ می گوید به احتمال تعجب بسیاری از آنها در واقع دیده می شود کاهش تماس در مارس و آوریل اما هشدار می دهد که خوب نیست ،

“[قربانی] در خانه گیر با خود بدرفتار بنابراین آنها با داشتن مشکل بیشتر برای درخواست کمک,” او می گوید اخبار جهانی است. “ما پیش بینی می کنیم قطعا یک افزایش بزرگ هنگامی که [COVID-19 محدودیت هستند] انجام می شود از زنان که به جلو خواهد آمد و درخواست کمک.”

“در حال حاضر متاسفانه می توان آن را خیلی دیر شده برای برخی از زنان و آن را می توانید تا پایان با, متاسفانه, مرگ,” او می گوید. “این یک وضعیت غم انگیز.”

تا آنجا که ممکن است او می گوید: این مهم است برای رسیدن به عزیزان به صورت روزانه بررسی کنید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این مهم است به سوال بله یا خیر سوال” او می گوید: “و به واقع از آنها بپرسید:” آیا شما امن, آیا شما احساس امن, آیا شما قربانی خشونت?'”

و برای قربانیان او می گوید هنوز هم مهم است که آنها می ترسند به سعی کنید به تماس های خود را از بحران خط (1-844-853-0811) و یک intervener سعی خواهد کرد تا شما را از وضعیت. اما اگر آن را در مواقع اضطراری به 911 تماس بگیرید.

ادامه مطلب: کودک آزاری گزارش در آلبرتا در میان COVID-19 و آژانس هشدار می دهند که یک چیز خوب

در ضمن کمپبل که یک بالینی و قانونی روانشناس می گوید: این مهم است که شما پرداخت توجه به هر گونه علائم هشدار دهنده نشان داده شده توسط مردم شما می دانید و عشق است.

“اساسا ما را به دیدن چیزهایی مانند افزایش حسادت و کنترل رفتار است که می تواند شامل نظارت و یا محدود کردن قربانی و یا از زندگی کودکان در خانه دسترسی به افراد دیگر است.”

او می گوید که همچنین می تواند گسترش به کنترل ارسال پیامک, تلفن, تماس, اینترنت و رسانه های اجتماعی استفاده مالی و محدود کردن استفاده کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de