خصوصی اجاره باید به حالت تعلیق برای کمک به بیش از یک میلیون کارگر در خطر از دست دادن شغل خود در coronavirus بحران یک مخزن فکر می کنم پیشنهاد کرده است.

حدود 1.2 میلیون اجاره می تواند تبدیل به بیکار با توجه به اجتماعی-فاصله اقدامات تحقیقاتی توسط بنیاد اقتصاد جدید (NEF) یافت می شود.

بسیاری از این می تواند دست دولت است و حفاظت از درآمد طرح اتاق فکر ادعا کرد.

NEF گزارش توصیه می کند که دولت تعلیق تمام خصوصی و اجاره مسکونی وام مسکن برای حداقل سه ماه برای محافظت از مردم از مشکلات جدی مالی و مسکن ندارند.

“بسیاری از کسانی که در بخش خصوصی اجاره ای بخش یک گروه بودند که در حال حاضر از لحاظ اقتصادی آسیب پذیر قبل از بحران در حال سقوط از طریق ترک از دولت پشتیبانی از سیستم” گفت: جو Beswick رئیس مسکن و زمین در, فکر می کنم تانک.

“با بسیاری از از دست دادن بخش قابل توجهی از درآمد خود را در یک جهان که در آن به طور متوسط یک سوم از درآمد بود و در حال حاضر در اجاره دولت باید سریع عمل می کنند برای جلوگیری از مستاجرها از رفتن به ناامنی مالی و یا مشکلات ناشی از هزینه های مسکن.”

افرادی که می توانند دسترسی به حمایت دولت از طرح های در طول همه گیر ممکن است مجبور به تکیه بر اعتبار جهانی است که می تواند نشان دهنده یک “درآمد قابل توجهی شوک” – و این می تواند در حالی که برای اولین بار از پرداخت کامل آمده از طریق این اتاق فکر گفت.

Furloughed کارکنان نیز ممکن است مبارزه مالی در این گزارش ادعا شده که دولت می پردازد 80 درصد از حقوق و دستمزد در حالی که اجاره طول می کشد تا حدود یک سوم از مستاجرها’ حقوق و دستمزد به طور متوسط.

آقای Beswick گفت: “اگر ما برای جلوگیری از اخراج بحران از اجاره معوقه پس از بحران بهداشت عمومی ما باید تعلیق تعهد به پرداخت اجاره بلافاصله.”

یک سخنگوی دولت گفت: “دولت در محل قرار داده و اقدامات بی سابقه برای حمایت از مستاجران در مواجهه با مشکلات مالی به دلیل coronavirus و اورژانس قوانین هیچ معنی مستاجر می تواند از خانه خود را – بدون اخراج دادرسی می توانید شروع به مدت سه ماه و نه می توانید موارد موجود ادامه دهید.”

 

آنها افزود: “ما همچنین با صنعت بانکداری به ارائه سه ماه تعطیلات وام مسکن به مردم از جمله صاحبخانه که در حال تجربه مشکلات مالی با توجه به coronavirus دادن به آنها زمان لازم را به بهبود می یابند.”

انگلستان معرفی قوانین اضطراری در ماه مارس به ممنوعیت تمام اخراج برای محافظت از مستاجران در طول coronavirus بحران است.


نخست وزیر در آن زمان گفت: “ما نمی توانیم قسمت بزرگي ازانرژي جنبش مردم برای انجام درست و نه می تواند به ما در قسمت بزرگي ازانرژي جنبش مردم هنگامی که شما یک اقتصادی ناراحت است که نتیجه مستقیم اقدامات دولت, دولت توصیه های که در نظر گرفته شده برای محافظت از مردم است.”

ملی قفل شده است و در جای خود از ماه مارس با مردم دستور داد تا در خانه بماند مگر اینکه لازم است به ترک شامل گسترش Covid-19.

بیش از 186,500 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس در این کشور به دوشنبه.

و 28,734 coronavirus بیماران فوت کرده اند تا به امروز وزارت بهداشت گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de