Coronavirus همچنان به تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان به عنوان بحران هزینه های مردم در معیشت خود و زندگی می کند.

انگلستان ثبت پایین ترین آن روزانه مرگ و میر پس از ماه مارس با 288 مرگ و میر ثبت شده در روز یکشنبه. کل مرگ و میر در حال حاضر در 28,734 خروج از کشور سوم بدترین ضربه گیر پشت ما و ایتالیا.

اما وزیر بهداشت مت Hancock هشدار داد که اعداد را می توان انتظار داشت به سنبله به شدت دوباره در روز سه شنبه به عنوان گزارش از مرگ و میر همواره پایین تر در آخر هفته با توجه به اداری به تاخیر می اندازد.

در اینجا این است که خود را در جلسه توجیهی روزانه از coronavirus اخبار شما ممکن است از دست رفته یک شبه.

وزیر بهداشت مت Hancock گفته است که بریتانیا در مذاکرات با غول دارویی Roche در یک مقیاس بزرگ از اجرای یک Covid-19 آزمایش پادتن با نزدیک به 100 درصد میزان دقت.

این تست می تواند در دسترس در انگلستان در عرض چند هفته به عنوان سوئیس-بر اساس شرکت اعلام کرد که آماده است تا سطح شیب دار به تولید به “دو رقمی میلیون ها نفر در هر ماه” در طول ماه ممکن است به توان با استفاده از خدمات بهداشت و درمان در سراسر جهان است.

بهداشت عمومی انگلستان است که به طور مستقل ارزیابی آزمون در آزمایشگاه در Porton در Wiltshire. نتایج اولیه انتظار می رود تا پایان این هفته است.

در ایالات متحده غذا و داروی آمریکا (FDA) صادر کرده است اورژانس مجوز برای آزمایشگاه مبتنی بر آزمون.

روشه آزمون نیز مورد تایید برای استفاده در کشور با استفاده از اروپا CE mark از جمله انگلستان است.

دولت اطلاعات منتشر شده توسط HM درآمد و آداب و رسوم نشان داد که نزدیک به یک در چهار کارکنان انگلستان شده اند furloughed در دو هفته گذشته.


6.3 میلیون نفر در حال حاضر ثبت شده تحت دولت را حفظ طرح برای حمایت از کارگران و شرکت های. براساس این طرح وزارت خزانه داری می پردازد تا 80 درصد از حقوق furloughed کارگران است.

حدود 23 درصد از این کشور نیروی کار شده است به طور موقت گذاشته با توجه به های اخیر بازار کار اطلاعات قرار می گیرد که تعدادی از کارگران بخش خصوصی در 27.5 میلیون.

صدراعظم Rishi Sunak گفت: ITV است که او به دنبال راه هایی برای باد کردن این طرح و سهولت مردم را به کار در یک “راه اندازه گیری”. این طرح در حال حاضر به دلیل اجرا تا پایان ماه ژوئن است.

او گفت: “به هر کسی نگران این من می خواهم به اطمینان که وجود خواهد داشت هیچ صخره لبه به طرح کردند.

“من کار به عنوان ما صحبت می کنند به شکل موثر ترین راه برای باد کردن این طرح و سهولت مردم را به کار در یک راه اندازه گیری.

“به عنوان برخی از سناریوهای پیشنهادی ما به طور بالقوه به عنوان هزینه بسیار در طرح کردند که ما در بیمه خدمات درمانی ،

“واضح است که یک وضعیت پایدار به همین دلیل است که به عنوان به زودی به عنوان زمان مناسب است, ما می خواهیم به مردم بازگشت به کار و اقتصاد اخراج کردن دوباره.”

یک وزیر کابینه پیشنهاد کرده است که کسب و کار در حال رفتن به “دیوار” هر روز با توجه به شوراهای بودن بیش از حد سرعت در پردازش coronavirus مربوط به کمک های مالی.

رابرت Jenrick دولت محلی به وزیر هشدار داد که دولت ممکن است به “اقدام علیه کسانی که در شوراها هستند که کمتر موفق” در پردازش کمک مالی به موقع.

مقامات محلی دریافت کرده اند میلیاردها پوند از دولت برای توزیع به شرکت های آسیب دیده از بحران.

برخی مانند کرن, در حال حاضر توزیع بیش از 90 درصد از پول نقد به آنها داده شد به کسب و کار آقای Jenrick گفت: نمایندگان مجلس در ویکیانبار مسکن جوامع و دولت های محلی در کمیته.

اما او افزود: “من مصرانه از شوراهای که هنوز موفق به رسیدن به این نوع از سطوح در حال حاضر تمرکز بر این و اطمینان حاصل شود کسانی که کمک های مالی دریافت کند چرا که هر روز که کسانی که کمک های مالی با تاخیر وجود خواهد داشت کسب و کار است که به دیوار به عنوان یک نتیجه از آن است.”

ترکیه اعلام کرد روز دوشنبه آن را به سهولت مستند اقدامات اعمال شده برای کنترل گسترش coronavirus هفته آینده در میان نشانه هایی از موفقیت در تلاش خود را.

رئیس جمهور رجب طیب اردوغان اعلام کرد در یک سخنرانی تلویزیونی که جوانان و افراد مسن می شود مجاز به ترک خانه های خود را برای پیاده روی های کوتاه در مبهوت چهار ساعت اسلات. مراکز خرید و فروشگاه های لباس و آرایشگاه اجازه خواهد داشت به دوباره باز کردن.

این کشور همچنین بلند کردن اجسام داخلی محدودیت های مسافرتی در هفت استان کشور است که مقصد گردشگری.

فروش ماسک صورت بود که قبلا ممنوع برای جلوگیری از قیمت درآوردن اما آقای اردوغان اعلام کرد مقامات خواهد در حال حاضر اجازه می دهد آنها را.

این مستند در شهرهای بزرگ ادامه خواهد داد از جمله در استانبول و آنکارا و ازمیر.


دولت می تواند reimpose قوانین سختگیرانه اگر اجتماعی فاصله و بهداشت دستورالعمل نمی شد حفظ هشدار داد آقای اردوغان.

“ما در نقطه مهمی در مبارزه با این بیماری همه گیر” او گفت:. “ما تعداد زیادی از بیماران به طور مداوم در حال کاهش و تعداد بیمارانی که دوره نقاهت را افزایش می دهد نمایی. ما خواهد شد به حالت عادی بازگشت اما این خواهد بود که طبیعی است. هیچ چیز را به بازگشت به این ترتیب ما می دانستیم که قبل از اینکه در کشور ما و همچنین در کل جهان است.”

چهار پناهجویان باید به طور مشترک تهدید به دفتر خانه با یک چالش قانونی بیش از حمایت نرخ در طول این مستند به عنوان دبیر خانه Priti پاتل ادعا کرد که او تا به حال دیده می شود هیچ مدرکی وجود ندارد که پناهجویان در تلاش بودند برای دیدار با خواسته های اساسی خود را با نرخ فعلی.

لوئیس دانکن وکلاء به نمایندگی از این گروه صادر شده قبل از اقدام نامه ای به وزارت استدلال است که باید آن را پر کنید “پشتیبانی از شکاف” را باز کرد تا با شرایط فعلی و عدم افزایش حمایت به منزله نقض حقوق بشر.

در اطراف 44,000 پناهجویان در حال حاضر زندگی در بیش از £5 روز (£37 هفته). یک مدعی در چالش قانونی گفت: مستقل او و شوهرش شده است پرش وعده های غذایی پس از دخترانشان می تواند غذا خوردن.

خانواده است که معمولا قادر به دریافت کوپن به ارزش £44 هر دو ماه از یک افت در غرب لندن کنیسه اما کنیسه است پس بسته به علت این مستند.

Toufique Hossain مدیر حقوق عمومی در Duncan لوئیس وکلاء گفت: شواهد بود “قاطع” که آسیب پذیر پناهجویان زندگی در “ناامید” شرایط.

“Priti پاتل دیگر نمی تواند پنهان در پشت او جهل” او گفت:. “این وجودی کمبود اشاره شد به او در طول اخیر انتخاب جلسات کمیته و پاسخ او خیانت کرده که یک بار بیشتر او در سراسر کوتاه او.

“در حال حاضر که دبیر خانه دیده است و شواهد از پناهندگان سازمان های خیریه و اطلاعات موجود من ما قبل از عمل مکاتبات درخشان نور در جان بودن اقدامات اتخاذ شده توسط پناهجویان برای زنده ماندن در این دوره ما امیدواریم که او تغییر خواهد کرد البته فوری.”

مدل جدید استفاده می شود اغلب توسط کاخ سفید پیش بینی شده است که بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مردم در ایالات متحده ممکن است مرد از Covid-19 از قبلا پیش بینی شده است.

سلامت officiated تجدید نظر در پیش بینی های میان ترس به تازگی آرام قرنطینه اقدامات و منقضی شده stay-at-home سفارشات می تواند به بدتر شدن این بیماری همه گیر.

دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) پروژه های 134,475 ما مرگ و میر با طیف وسیعی از 95,092 به 242,890 تا اوایل ماه اوت.

در یک گزارش منتشر شده در 4 مارس مشابه طرح از مقامات فدرال نشان داد روزانه مرگ و میر افزایش از coronavirus به عنوان بسیاری از 3,000 هر روز 1 ژوئن.

کاخ سفید ادعا کرد گزارش نشده است تایید توسط coronavirus نیروی کار است و “نه انعکاسی از هر گونه مدل سازی انجام شده توسط نیروی کار و یا اطلاعات است که نیروی کار را تحلیل کرده است”.

IHME نسبت به چهره های جدید به “افزایش تحرک در بسیاری از ایالات آمریکا و همچنین کاهش اجتماعی فاصله اقدامات” ظرف چند هفته آینده.

“رشد مخاطبین در میان مردم ترویج و انتقال کروناویروس گفت:” دانشگاه است. “افزایش تست و تماس با ردیابی همراه با گرم شدن فصلی درجه حرارت – عوامل است که می تواند کمک کند انتقال – آیا جبران افزایش تحرک و در نتیجه دامن زدن یک افزایش قابل توجهی در پیش بینی مرگ و میر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de