Coronavirus: جدید بیمه خدمات درمانی تماس با ما-ردیابی برنامه های آسیب پذیر به ‘مخرب کاذب هشدار’, هشدار کارشناسان

جدید بیمه خدمات درمانی تماس با ما-ردیابی نرم افزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارسال مخرب هشدار باعث مردم برای منزوی کردن بی ارزش آن هشدار داده شده است.

این برنامه که trialled در جزیره موجود زنده می گوید کاربران اگر کسی آنها در مجاورت با ممکن است مبتلا به کروناویروس معنی آنها در معرض می تواند.

اما از آنجا که کاربران می توانید مجموعه ای هشدار خود را با گزارش علائم – به جای مثبت Covid-19 نتایج آزمون — از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارسال کاذب هشدار.

دکتر مایکل Veale یک مدرس حقوق دیجیتال و مقررات در دانشگاه کالج لندن که در این هفته به شواهد به نمایندگان مجلس در فناوری گفت: مستقل است که بریتانیا ردیابی نرم افزار تا به حال هیچ چیزی برای متوقف کردن افراد “بدتر تحریک اطلاعیه” با استفاده از آن عملکرد طبیعی.

“مردم می توانند به عمد قرار داده و دیگران را به قرنطینه و یا گزارش از مناطق بزرگ,” او گفت:. “یک کودک می تواند سعی کنید یک روز مدرسه توسط گزارش علائم از یک پدر و مادر تلفن را باعث شده است.”

Dr Veale مردم هشدار داده اند که می تواند “از دست دادن اعتماد در سیستم” و چشم پوشی از هشدار اگر آنها کشف کاذب هشدار صادر شد.

انگلستان است که تصور می شود تنها کشوری در جهان اجازه می دهد مردم را به خود گزارش علائم به جای استفاده از Covid-19 نتایج آزمون. در کشورهای دیگر مانند استرالیا مثبت آزمایش تایید شده توسط مقامات قبل از کسانی که در تماس با افراد مبتلا به آنها هشدار داده.

انگلستان برنامه بود که نورد به بیمه خدمات درمانی و شورای کارگران در جزیره موجود زنده در روز سه شنبه با استفاده از بلوتوث برای شناسایی دیگر کاربران در این نزدیکی هست.

, Hancock, می گویند اگر مردم پینگ با برنامه گوشی های هوشمند باید خود جدا

آن را ایجاد یک پایگاه داده قابل توجه مخاطبین عرض دو متر و به مدت حداقل 15 دقیقه است که می تواند به طور داوطلبانه هشدار داده اگر یک کاربر توسعه coronavirus علائم.

در جریان مستند تنها تعداد کمی از مردم خواهد بود هشدار داده توسط کاربران مطیع هدایت به ماندن در خانه.

اما به عنوان محدودیت های آسانسور و مردم بازگشت به کار بالقوه مخاطبین در دفاتر و حمل و نقل عمومی به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.

مقامات گفته اند که اگر بیمه خدمات درمانی کشف یک تشخیص اشتباه بود دیگر هشدار گفتن مردم در آنها می تواند به توقف خود جدا خواهد شد.

اما با محدود تست انجام شده در انگلستان مشخص نیست که چگونه اغلب مردم این اظهارات را تایید خواهد شد.

“این اولین بار در این اعزام شده است بنابراین ما نمی دانیم که چه به نظر می رسد مانند تقلب” دکتر Veale گفت. “خود گزارش دهی است که در بریتانیا تغییر ناگهانی و بسیار عجیب و غریب است.”

National Cyber Security Centre (NCSC) کار کرده است برای کاهش ممکن است در برابر حملات سایبری که در آن هکرها می تواند تولید “واقع بینانه به دنبال نزدیکی رویدادها” برای تعداد زیادی از مردم.

ایان لوی به NCSC را مدیر فنی, مدیر گفت که خود تشخیص آورده بود “چالشهای امنیتی”.

“یکی از آنهایی که واضح است که یک مهاجم می تواند برای مثال نشستن در خارج از بیمارستان با برخی از کیت های سفارشی و ایجاد جعلی اما واقع بینانه به دنبال نزدیکی حوادث برای هر کس در بیمارستان و سپس گزارش خود را به عنوان بیمار,” او نوشت.

“بدون برخی از نشانهای همه خواهد بود گفت: به خود منزوی. در مدل ما خطر سازی می تواند گرفتن این نوع از حمله و کاهش آن است.”

نه هر کس یک فرد با علائم با آن تماس را دریافت خواهد کرد یک هشدار و سیستم طراحی شده است به نقطه مشکوک فعالیت های قبل از یکی فرستاده است.

برنامه به روز خواهد شد در طول زمان برای پاسخ به پتانسیل سوء استفاده.

آقای لوی گفت که از بین بردن خود گزارش از برنامه “مدیریت این بیماری بسیار سخت در انگلستان” در میان انتقاد از دولت را تست کرد.

معلوم بود که آیا NCSC فناوری همچنین می تواند گرفتن مخرب گزارشات توسط افرادی که استفاده از برنامه های عادی قابلیت.

Dr Veale گفت که در حالی که هک می تواند خال خال افراد “گزارش بدتر همان نگاه به عنوان یک استفاده مشروع”.


او افزود که hypochondriacs و افرادی که واقعا باور دارند که علائم کروناویروس, اما لازم نیست که این ویروس را نیز تولید نادرست هشدار.

این برنامه نیز تولید نگرانی های حریم خصوصی آن “متمرکز” سیستم که کاربر می فرستد داده ها به یک سرور کنترل توسط مقامات دولتی.

دیگر کشورها از جمله ایرلند با استفاده از یک “غیر متمرکز” مدل است که با این نسخهها کار از طریق فردی همراه می کند و ساخت یک پایگاه داده مرکزی در چگونه این بیماری گسترش یافته است.

متی رایدر QC نوشت که یک مشترک حقوقی نظر در مورد این مسئله گفت BBC Radio 4 امروز برنامه ای است که دولت هنوز به “در حال حاضر شواهد و یا مواد این امر نیاز به توجیه این دوره آن است که مصرف”.

دفتر کمیساریای اطلاعات را قبلا پیشنهاد کرد که یک رویکرد غیر متمرکز خواهد بهترین محافظت از حریم خصوصی کاربر و ارزیابی NHSX را حفاظت از داده ها ارزیابی تاثیر. اما یک سیستم متمرکز اجازه می دهد تا بیماری به ردیابی می شود در مقیاس ملی است.

حریم خصوصی مبارزات انتخاباتی گروه های نگرانی که این نرم افزار را می توان توسعه یافته برای نظارت بر افراد حرکات و تماس با ما, اما دولت تاکید کرد که کاربران نمی خواهد نیاز به نام خود و یا سایر اطلاعات شخصی.

مت, Hancock, به وزیر بهداشت گفت: اهداف آن بودند “صرفا و به سادگی به کنترل گسترش ویروس” و از مردم خواست تا این برنامه را دانلود کنید.

او استدلال کرد که آن را “کاملا اشتباه” به ادعای آن را نشان دهنده یک تهدید برای آزادی های مدنی.

ارائه شواهد به مجلس کمیته مشترک حقوق بشر روز دوشنبه رئیس واحد توسعه نرم افزار هشدار داد از “عواقب ناخواسته”.

متیو گولد اجرایی NHSX گفت: مقامات نمی دانم “دقیقا چگونه آن کار خواهد کرد”.

“وجود خواهد داشت عواقب ناخواسته ای وجود دارد که برای اطمینان حاصل کنید برخی از چیزهایی که ما را به تکامل,” او اضافه شده است. “هنگامی که ما آن را راه اندازی نمی توان آن را کامل و به درک ما از این ویروس ایجاد خواهد شد تا این برنامه است.”

یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: “همانطور که ما را دیده اند در طول این بحران اکثریت قریب به اتفاق مردم گرفته اند و مسئولیت خود را برای محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی به طور جدی و به ما اعتماد به نفس این خواهد بود زمانی که آنها با استفاده از این برنامه جدید است.

“با این وجود ما باید اقدامات احتیاطی برای کاهش در برابر فعالیت های مخرب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر