رهبران اتحادیه هشدار داده اند که دولت پیش نویس طرح به کارکنان به کار در طول coronavirus بحران “پرتاب شده است را با هم در یک عجله” و قرار دادن مردم در معرض خطر است.

مبهوت تغییر ساعت بخواهند صفحاتی دوباره مرتب دفاتر و ارتباطات بیش از رادیو و تلویزیون ارائه شده در پیش نویس دستورالعمل های ارسال شده به گروه های کسب و کار عمده کارفرمایان و اتحادیه های کارگری.

پایان دادن به hot desking ادامه داد: خانه کارگر و سیستم های یک طرفه در ساختمان ها نیز بنا به گزارش ها بخشی از طرح نشان داد روز قبل از بوریس جانسون پرده دولت را “نقشه راه” از مستند در روز یکشنبه.

اما بریتانیا در اتحادیه بدن مطرح شده “فوری نگرانی” در مورد برنامه انتظار می رود نهایی در روزهای آینده که به گفته آنها موجود بدون نیاز کارفرمایان به نگه داشتن مردم امن در محل کار.

این TUC گفت: وزرای ساخته شده بود هیچ تعهد به افزایش اجرای برای متوقف کردن شرکت های نقض قانون و قرار دادن کارکنان در معرض خطر است.

آن را اشاره به ارشاد بارها و بارها می گوید: “کارفرمایان باید در نظر” اقدامات مانند فعال اجتماعی فاصله و یا ارائه شستن دست ها, امکانات, اما همچنین نشان می دهد فردی کارفرمایان می توانند تصمیم به چشم پوشی از آن مشاوره.

دفتر هیئت دولت وزیر مایکل گوو و کسب و کار, منشی, Alok شارما گفت: به کشیده اند تا هفت اسناد و مدارک برای صنایع مختلف و تنظیمات: هتل ها و رستوران ها; کار در خانه های مردم دیگر; کارخانه ها; کار در خارج از منزل; کار در وسایل نقلیه; مغازه ها و دفاتر.

هدایت نیز دیده می شود توسط بزرگ سیاه و سفید دیک و Buzzfeed News, بنا به گزارش ها اصرار کارفرمایان به حداقل رساندن تعداد زیادی از مردم با استفاده از جمعی از تجهیزات معرفی محافظ صفحه نمایش در برخی از موقعیت ها و قرار دادن اضافی قوانین بهداشت در محل.

تغییرات و زمان استراحت می تواند مبهوت به منظور کاهش ازدحام در ورودی کارگران ممکن است گفته شود کار رو دور از یکدیگر و کارکنان محیط های اغذیه فروشی ممکن است گفته شود بسته.

دفتر ستاد خواهد بود گفت: برای کار از خانه که در آن ممکن است در حالی که “بحرانی” کارگران که نمی باید بیشتر از هم جدا قصد دارد بنا به گزارش وزارت امور خارجه.

در زیر پیش نویس طرح شرکت با بیش از پنج کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای ارائه یک نوشته ارزیابی ریسک در صورتی که مایل به بازگشایی در این بیماری همه گیر.

اما TUC دبیر فرانسیس o’grady گفت: “کاری ایمن را نمی توان تضمین شده” تحت برنامه های آنها ایستادگی, و اضافه کرد که اتحادیه می تواند انتظار می رود برای حمایت از راهنمایی بدون هیچ گونه توصیه هایی برای استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی.

چشم انداز اتحادیه دبیر مایک Clancy افزود: “همه ما می خواهیم برای بازگشت به کار, اما وجود دارد هیچ نقطه ای در کاهش مستند اگر دستورالعمل قرار دادن افراد در معرض خطر به طور بالقوه باعث افزایش موارد و دیگری در مقیاس کامل مستند.”

جان فیلیپس اقدام دبیر کل GMB اتحادیه گفت: هدایت شد “پرتاب با هم در یک عجله و آن را نشان می دهد”.

“آنها فقط نمی تواند تلنگر از یک سوئیچ می گویند آن را بی خطر به کار در عرض دو متر از دیگر مردم بدون PPE و انتظار آنها به سر خوش کردن به کار” او گفت:.

وی افزود: اتحادیه های کارگری و کارفرمایان داده شده بود تنها 12 ساعت برای پاسخ به پیش نویس دستورالعمل که “به معنی تغییرات بسیار مهم خواهد بود ساخته شده است”.

این انتقاد پس از وزیر حمل و نقل Grant Shapps مشخص شده چه کاستن مستند ممکن است مانند نگاه بیش از آخر هفته.

آقای Shapps گفت: کارگران که در نهایت به عنوان بازگشت به شغل خود ممکن است مجبور به سفر در زمان های مختلف در طول روز به منظور کمک به اجتماعی فاصله و به مردم بیشتر اتاق در حمل و نقل عمومی.

“چیزهایی مانند متناوب کار بار [هستند] بسیار مهم برای جلوگیری از کسانی که صبح قله. را له خواهد بود به طور کامل در تقابل با, اجتماعی, فاصله,” او گفت, اخبار آسمان.

او همچنین پیشنهاد قطار و اتوبوس و حمل و نقل و مبادلات می تواند مجهز به دست sanitiser و نگهداری می شود که شستن دست ها باقی می ماند مهم تر در جلوگیری از گسترش این بیماری از پوشیدن ماسک های صورت که برخی از کشورها لازم الاجرا است.

او همچنین گفت: هیچ شرکت طرح و در عین حال برای زمانی که مدارس بازگشایی شده است.

“این هیچ راز است که البته ما می خواهیم بچه ها قادر به بازگشت به مدرسه, اما من می خواهم بیش از egging آن می گویند وجود دارد یک تاریخ در محل [و] یک طرح است.”

صحبت در مورد دولت نقشه راه دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove گفت: در کنفرانس خبری روزانه در خیابان داونینگ در یکشنبه شب: “ما در حال مشاوره با کارفرمایان و اتحادیه های حرفه ای و کارشناسان بهداشت عمومی برای ایجاد چگونه ما می توانیم اطمینان حاصل شود که ما باید امن ترین ممکن است در محیط کار و نخست وزیر خواهد بود گفت: بعد از بیش این هفته است.”

اما او هشدار عمومی در پایان مستند خواهد بود و نه مانند “flicking سوئیچ و رفتن … بازگشت به حالت عادی”.


او گفت: وجود دارد خواهد بود “یک رویکرد مرحله به مرحله … که به ما اجازه می دهد برای نظارت بر تأثیری که این تغییرات در حال داشتن بر بهداشت عمومی”.

بیمه خدمات درمانی را نیز شروع یک خلبان جدید خود را coronavirus برنامه این هفته با آزمایشات اولیه برای تماس با سیستم ردیابی محل مصرف در جزیره موجود زنده.

اما دولت نشان داده است موفقیت آن بستگی دارد بسیار بالا جذب در میان جمعیت. بین 50 تا 60 درصد از کل جمعیت را به استفاده از آن در جهت آن را به یک تاثیر واقعی. این رقم به این معناست که برنامه نیاز به تبدیل شده که همه جا به عنوان واتساپ در فضای فقط چند ماه.

آقای گوو گفت که “بیشتر افرادی که این برنامه را دانلود کنید بهتر” بود و خوش بینانه است که مردم تصمیم به آن را دانلود کنید.

“این قابل توجه چگونه علنا روحیه مردم شده اند در طول بحران و دانستن این است که یک سهم همه از ما می تواند کمک به نگه داشتن همسایگان ما و جوامع ما امن تر است بسیار قدرتمند انگیزه من فکر می کنم,” او گفت:.

روز یکشنبه دولت گفت: 28,466 مردم در حال حاضر شناخته شده اند و با توجه به کروناویروس در انگلستان – افزایش 315, از شنبه.

شکل می دهد انگلستان مرگ و میر بالاتر از, اسپانیا, است که بیشترین تعداد موارد شناخته شده Covid-19 در اروپا و فقط زیر ایتالیا که در حال حاضر در 28,884.

انگلستان در دوره برای تبدیل شدن به بدترین آسیب دیده کشور در اروپا و دوم — بدترین در جهان از نظر نرخ مرگ و میر بعد از ایالات متحده که در آن 68,602 نفر کشته شده اند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de