متهمان به احتمال زیاد زندانی در تصویری جلسات, گزارش هشدار داده است که از راه دور دادگاه موشک به دلیل coronavirus.

دانشگاه سوری محققان دریافتند که مظنون که موارد پرداخته شد با از راه دور نیز کمتر احتمال دارد به نمایندگی قانونی.

فعالان هشدار داد که این وضعیت می تواند “ایجاد بی عدالتی” اما با تقریبا نیمی از دادگاه در انگلستان و ولز بسته نه در 10 جلسات در حال حاضر در حال وقوع از راه دور.

تحقیقاتی که انجام شد قبل از شیوع کروناویروس اما منتشر شده در دوشنبه, ارزیابی بیش از 600 تصویری فعال و حضوری در جلسات دادستانی دادگاه در جنوب شرقی انگلستان است.

آن را در بر داشت که متهمان در دادگاه تصویری کمتر احتمال دارد به نمایندگی قانونی نسبت به غیر تصویری جلسات.

و برای کسانی که آن را “سخت تر برای دفاع طرفداران برای ایجاد رابطه دوستانه با مشتریان خود” از آنجا که آنها نه در فرد و احساس “حس فاصله”.

در این گزارش گفت که ارتباطات احساس “بی ربط” برای برخی از وکلا و متهمان گفت: آنها تلاش برای بحث در مورد جزئیات موارد بدون ملاقات در فرد است.

“وجود دارد یک نگرانی است که ظاهر می شود بر روی لینک ویدئو می تواند دفاع طرفداران کمتر موثر به خصوص در رابطه با قرار وثیقه برنامه های کاربردی” به آن اضافه شده است.

“مجازی موارد دادگاه به احتمال زیاد به دریافت حکم زندان و کمتر به احتمال زیاد برای دریافت یک جامعه حکم.”

گناه درخواست شد سه درصد بالاتر در دادگاه مجازی نسبت به فرد در جلسات با تعداد زیادی از مردم اعتراف به سرقت در نظم عمومی و کامپیوتر جرائم “قابل ملاحظه ای بالاتر”.

Priti پاتل: کاهش کلی جرم و جنایت در طول شیوع کروناویروس

تحقیقات انجام شده توسط وزارت دادگستری (عدلیه) خود را در سال 2010 تا به حال یافته های مشابه و گفت که برخی از متهمان خواست به “دریافت بیش از آن با” و فکر درخواست برای نمایندگی حقوقی را به تاخیر می اندازد روند.

مجرم که مورد سوال قرار گرفته بودند برای تحقیقات جدید مخلوط کرده تجربه اما چند ابراز نگرانی از چگونه آنها تحت درمان قرار گرفتند.

دو گفت: آنها احساس “قفس حیوانات”, با, یک, و اضافه کرد که آنها احساس “درمان کمی بیشتر مانند یک انسان” در یک سنتی دادگاه.

در این گزارش که کمتر خانواده ها با حضور در جلسات مجازی برای نشان دادن حمایت خود را و زمانی که آنها را متهم نمی تواند همیشه آنها را ببینید.

برخی از مجرمین گفت: آنها “طبقه بندی کردن” در طول تصویری رسیدگی و آن را دشوار است به توجه.

یکی از محققان گفت که: “من به نوعی احساس من از تماشای آن … آن را مانند شما وجود دارد.”

مسائل فنی گزارش شده است که یک سوم از جلسات اولیه و تلاش برای ایجاد لینک های ویدئویی به بازداشت شکست خورده 12 درصد از زمان.

مشکلات موجود ضعیف صوتی با کیفیت عدم تطابق صدا و تصویر با هم تداخل دارند و گفتار.

شده اند وجود دارد گزارش های متعدد از جلسات دادگاه در حال مختل و یا با تاخیر با مشکلات فنی در طول مستند.

روز سه شنبه جلسه مقدماتی برای یک افسر پلیس متهم به قتل فوتبالیست سابق دالیان اتکینسون بود با تاخیر یک ساعت چرا که یک وکیل مدافع نمی تواند دسترسی به اسکایپ تماس بگیرید.


در یک جلسه در مورد جولیان آسانژ در لندن در روز دوشنبه روزنامه نگاران به طور تصادفی در سمت چپ قطع و تنها می تواند بشنود نگه موسیقی برای مدت رسیدگی.

دانشگاه سوری گزارش گفت: “وجود دارد یک نگرانی است که افزایش استفاده از ویدئو می تواند حذف عمومی فرصت برای دیدن عدالت در حال انجام است و ممکن است تضعیف اعتماد و اعتماد به نفس در سیستم است.”

استاد Nigel فیلدینگ نویسنده سرب و جرم شناسی محقق گفت: “ما گزارش فراهم می کند بینش ارزشمندی را فقط به عنوان Covid-19 همه گیر به نظر می رسد آماده منجر به افزایش چشمگیر در استفاده از فن آوری و نوآوری های دیگر برای اطمینان از موثر ادامه داد: دولت عدالت است.

“آنها خواهد شد با استفاده از موجود AV تجهیزات در ‘هر آنچه است که به دست” اساس بسیاری از دادگاه ها داشتن نسبتا اساسی AV تجهیزات و تعداد بسیار کمی از دادگاه که مجهز به نرم افزار رزرو.”

این پژوهش به سفارش ساسکس پلیس و جرم و جنایت کمیسر کتی بورن برای ارزیابی دفتر خانه-بودجه تصویری فعال عدالت اجتماعی ،

او گفت: پنج نیروی پلیس مناطق شده است با استفاده از این فن آوری با بیش از 8000 تصویری بازداشتگاه جلسات وقوع در کنت, Suffolk و Norfolk از ماه ژوئن سال 2018 است.

تبدیل عدالت خیریه خواستار یک مهلت قانونی برای گسترش مجازی عدالت در انتظار تحقیقات بیشتر در مورد تاثیر آن هشدار داد که وضعیت “ایجاد بی عدالتی”.

مدیر پنه لوپه گیبس گفت: “این چهارمین گزارش تحقیقات نشان می دهد که منافع و حقوق متهمان در حال تعصب تصویری توسط عدالت.

“پس از این اورژانس دوره ما نیاز به تامل و ارزیابی از جمله شواهد. آن است که واقعا ارزش خطر متهمان حقوق و عدالت نتایج به عدالت ارزان تر و راحت تر؟”

از راه دور جلسات را به طور چشمگیری افزایش طول coronavirus بحران که ناشی از تعلیق تاج دادگاه محاکمه و محدودیت دادستانی دادگاه به جلسات فوری.

به عنوان بسیاری که ممکن است در حال انجام توسط تلفن و یا تصویری به منظور فعال اجتماعی فاصله.

روز دوشنبه کریس مری دادگاه گفت: “85 درصد از جلسات شد و در حال حاضر در حال وقوع “اصولا صوتی و یا تصویری”.

“من فکر می کنم ما می تواند افتخار است که ما را نگه داشته و عملکرد در یک سطح زمانی که بقیه اروپا تعطیل کرده است,” او گفت: کمیته عدالت در میان تاج دادگاه پرونده از 35,679 موارد است.

“ما عامل حدود نیمی از تعداد جلسات قبلا و بسیاری از کسانی که در حال رویه در طبیعت است.”

آقای مری گفت که زمانی که تاج دادگاه محاکمه رزومه موارد زیر می تواند مورد استفاده قرار گیرد به لینک احزاب گسترش بین دو دادگاه.

قانونی انجمن را مورد ستایش قرار داد برخی از پیشرفت های فن آوری اما گفت: وضعیت کنونی نباید تبدیل به جدید “عادی”.

جان Bache صندلی دادستانی ارتباط گفت: “عدالت باید مغلوب ساختن پیشی جستن و بهره وری.

“ما نباید کورکورانه به استفاده از تکنولوژی به دلیل آن را وجود دارد,” او اضافه شده است.

“ما نیاز به قدم به عقب و با دقت ارزیابی وضعیت و دیدن آنچه که می تواند انجام شود مفید از طریق فن آوری و آنچه باید مستقیم و چهره به چهره تماس بگیرید.”

یک HM دادگاه ها و دادگاه های سخنگو گفت: همه فناوری های جدید بود “به درستی ارزیابی و آزمایش”.

“لینک های ویدئویی استفاده شده است با موفقیت در سراسر سیستم عدالت برای مدت زمان طولانی و ما نقل مکان کرد و به سرعت به افزایش استفاده از تکنولوژی در دادگاه به نگه داشتن آنها را در حال اجرا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de