مت Hancock نشان داد سردرگمی بیش از آنچه که مردم باید انجام دهید اگر برنامه جدید گوشی های هوشمند به آنها می گوید آنها در تماس با کسی که با علائم کروناویروس.

وزیران در عین حال به تصمیم می گیرید که آیا به منظور آنها را به ماندن در خانه وزیر بهداشت گفت: – اما پیشنهاد آنها را ندارد و همچنین با توجه به آزمون با وجود بیش از 100 ، 000 در روز در حال حاضر در دسترس است.

منتقدان در حال حاضر سوال که چرا آقای Hancock توصیف کرده است سیاست خود را به عنوان “آزمون پیگیری و ردیابی” به جای “آزمون ردیابی و منزوی” را به عنوان در اسکاتلند است.

در کره جنوبی که پیشگام این برنامه هر کسی که تا به حال تماس با یک Covid-19 بیمار خود را آزمایش و در صورت لزوم و گفت: برای رفتن به قرنطینه.

اما آقای Hancock پرسید اگر مردم هشدار داده توسط این تکنولوژی در انگلستان خواهد “نگاهی به آزمون و یا شروع خود منزوی” نشان داد که هیچ تصمیم گیری شده بود, پیش از محاکمه شروع در جزیره موجود زنده.

“نکته مهم این است که به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید علائم و سپس شما می دانید که شما باید علائم,” او گفت, اخبار بی بی سی.

“یکی از چیزهایی که ما در حال آزمایش در جزیره موجود زنده است که آیا در واقع بهترین چیزی است که برای شما به خود منزوی کردن در مورد شما دچار علائم.”

اما Keir Starmer گفت: آقای Hancock باید اتخاذ این سیستم در کره جنوبی و جاهای دیگر و همچنین استخدام کارکنان برای انجام فیزیکی ردیابی اگر محاکمه شد و به موفقیت است.

او گفت: آزمایش شد و هنوز هم تا حد زیادی محدود به کلید کارگران و گروه های آسیب پذیر با وجود این در مجموع روزانه افزایش به 85,000 روز دوشنبه.

“ما نیاز به اضافه کردن به که هر کس در این کشور که دارای علائم و هر کسی که شده است در تماس با کسی که دارای علائم” اد میلیبند گفت.

نظرات به عنوان آقای Hancock آماده برای راه اندازی یک جدید مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور برای متقاعد کردن به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است برای دانلود این برنامه – که نیاز به 60 درصد را-تا موفق شود.

در پژواک “در خانه ماندن” کمپین عمومی خواهد بود گفت: آن است که وظیفه خود را به استفاده از این فن آوری برای محافظت از سلامت سهولت مستند و کشور به کار می کنند.

همراه با فیزیکی ردیابی آن است که دیده می شود به عنوان کلیدی برای جلوگیری از دوم اپیدمی با شناسایی افرادی که به طور بالقوه دارای این ویروس حتی قبل از آنها علامتی هستند.

آقای Hancock دارای خار نگرانی های حریم خصوصی در مورد اطلاعات جمع آوری شده از تلفن های همراه و اصرار داشت یک “متمرکز” سیستم ضروری است برای تعیین آینده محلی شعله ور شدن یو پی اس.

او همچنین وعده داده است که بیش از 70 نمی خواهد چهره “پتو اقدامات” هنگامی که محدودیت های آرام پس از هشدارهای “ناآرامی های اجتماعی” اگر آنها انجام داد.

در صورت ماسک او اصرار مشاوره تغییر نکرده است گفت: “شواهد در اطراف استفاده از پوشش صورت در میان جمعیت به طور کلی ضعیف است یک راه یا دیگری.”

و در تماس اجازه می دهد تا لیگ برتر فوتبال دوباره در ماه آینده وزیر بهداشت پاسخ داد: “من کاملا باز است. و اسب مسابقه بیش از حد.

“و من می دانم که هر دو در لیگ برتر و مسابقات در حال کار بر روی این که چگونه ممکن است شدنی در راه امن, اما ایمنی باید اهمیت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de