Coronavirus: صدراعظم به اعلام برنامه ‘به باد کردن کردند طرح از ژوئیه’

صدراعظم Rishi Sunak بنا به گزارش مجموعه به اعلام برنامه ای برای قطع دولت را طرح کردند که در حمایت از کارگران در خانه ماندن در طول شیوع کروناویروس.

وجود دارد برخی از نگرانی های بیش از هزینه این برنامه با آخرین آمار دولت نشان 6.3 میلیون نفر داشتن تا 80 درصد از حقوق خود را پرداخت توسط خزانه در هزینه £8 میلیارد دلار است.

تایمز گزارش داد که آقای Sunak اعلام کرد قصد دارد هفته آینده در مورد نحوه باد کردن این طرح از ماه جولای با گزینه های از جمله برش یارانه سطح و کاهش £2,500 کلاه در پرداخت های ماهانه.

اما خزانه اصرار داشت که “هیچ تصمیم گیری نشده است گرفته شده” در طول این طرح که معرفی شد برای جلوگیری از شرکت های تخمگذار کردن هزاران نفر از کارگران در طول مستند.

وزیر بهداشت مت, Hancock, گفت, آسمان, اخبار پیش از آن در روز است که دولت باید “مشورت کردن” کسب و کار از طرح “اقتصاد می شود روی پای خود”.

آقای Sunak اذعان کرده است که این سطح از مصرف بود و نه “پایدار” در دراز مدت اما وعده داده شده وجود نخواهد داشت “صخره لبه” قطع به این طرح است.

صحبت به ITV گفت: وزرای شد بررسی راه هایی برای باد کردن این طرح در حال حاضر به دلیل اجرا به پایان ماه ژوئن در “راه اندازه گیری”.

کارگری به نام ” دولت به ایجاد طرح های بیشتر انعطاف پذیر اجازه می دهد تا مردم را به بازگشت تدریجی به کار می کنند.

و لیبرال دموکرات را به نام یک “مخروطی” برای پایان دادن به برنامه, با خزانه پرداخت 50 درصد از حقوق ماه اول پس از مردم بازگشت به کار افتادن به 30% پس از ماه سوم با کارفرمایان برداشتن کامل لایحه بعد چهارم.

PA

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر