کسب و کار در حال رفتن به “دیوار” هر روز به دلیل شوراهای بیش از حد آهسته به روند coronavirus مربوط به کمک های مالی, یک وزیر کابینه پیشنهاد کرده است.

رابرت Jenrick دولت محلی, منشی, همچنین هشدار داد وزرای آماده شد به عمل مگر اینکه بسیاری از تلاش شرکت های دریافت کمک زودی.

دولت داده است مقامات محلی میلیاردها پوند برای توزیع به شرکت های آمار جهانی بیماری همه گیر.

برخی مانند کرن در حال حاضر تصویب در بیش از 90 درصد از پول نقد به آنها داده شد به کسب و کار آقای Jenrick گفت: نمایندگان مجلس است.

اما او افزود: “من مصرانه از شوراهای که هنوز موفق به رسیدن به این نوع از سطوح در حال حاضر تمرکز بر این و اطمینان حاصل شود کسانی که کمک های مالی دریافت کند چرا که هر روز که کسانی که کمک های مالی با تاخیر وجود خواهد داشت کسب و کار است که به دیوار به عنوان یک نتیجه از آن است.”

ارائه شواهد به عوام مسکن جوامع و دولت های محلی و کمیته های او هشدار داد: “من فکر می کنم ما باید برای اقدام علیه کسانی که شوراها که کمتر موفق هستند”.

دولت £12bn کسب و کار کوچک کمک مالی صندوق طرح یکی از کسانی اداره شده توسط دولت های محلی.

در آخر هفته وزیران اعلام کرد هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک که قبلا قادر به دسترسی به این طرح در حال حاضر می تواند بهره مند شوند.

این حرکت به دنبال هشدار که شرکت های کوچک که ادعا امداد در کسب و کار نرخ – از آنجا که آنها اجاره ای مشترک فضای اداری و یا پرداخت نرخ طریق صاحبخانه خود – قادر به دسترسی به پشتیبانی.

وزیر گفت که آنها بپرسید مقامات محلی در انگلستان به اولویت بندی کسب و کار در فضاهای مشترک از جمله بازار و همچنین تخت خواب و صبحانه ،

آقای Jenrick فشرده شده بود توسط نمایندگان مجلس در این کمیته به مجموعه ای از آنچه که عمل دولت بود به اطمینان حاصل شود پول اعلام کرد با وزیران رسیدن به کسب و کار که به آن نیاز دارید.

آقای Jenrick گفت که به طور کلی شوراهای بودند با موفقیت گرفتن بودجه برای مبارزه شرکت.

اما او پذیرفته شده است “گسترده” تنوع بین بهترین و بدترین اجرا.

یک شورای پرداخت فقط یک چهارم از آن کمک های مالی او گفت: نمایندگان مجلس است.

آقای Jenrick مردم خواست تا نگاهی به داده های منتشر شده توسط وزرا و ببینید که چگونه به خوبی خود را به مقامات محلی انجام شده است و “اعمال فشار” در آن شورا که نیاز به بهبود.

او افزود که در برخی از شوراهای تا به حال غلبه بر چالش های مهمی از جمله یک مکان روستایی و تعداد زیادی از کسب و کارهای کوچک را در بالای جدول لیگ.

شوراهای محلی متهم شده اند اعمال غیر ضروری موانع اداری که در حال ساخت آن را سخت تر برای کسب و کار برای دسترسی به حمایت های مالی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de