اپل و الفبای شرکت گوگل روز دوشنبه اعلام کردند که ممنوعیت استفاده از محل سکونت ردیابی نرم افزار که با استفاده از یک تماس جدید سیستم ردیابی این دو ساختمان برای کمک به کاهش سرعت گسترش این رمان coronavirus.

اپل و گوگل که سیستم عامل های قدرت 99 درصد از تلفن های هوشمند گفت: در ماه گذشته آنها با هم کار کنند برای ایجاد یک سیستم برای اطلاع افرادی که در نزدیکی دیگران که آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. شرکت طرح اجازه می دهد تا تنها مقامات بهداشت عمومی به استفاده از این فن آوری است.

هر دو شرکت گفت: حفظ حریم خصوصی و جلوگیری از دولتها با استفاده از این سیستم برای تدوین اطلاعات شهروندان بود و هدف اصلی. این سیستم با استفاده از سیگنال های بلوتوث از گوشی به تشخیص برخورد و استفاده نمی کند و یا ذخیره اطلاعات محل GPS.

ادامه مطلب: رضایت برای coronavirus برنامه ردیابی باید ‘معنی’ کانادا حریم خصوصی باراک اوباما

اما توسعه دهندگان رسمی coronavirus مربوط به برنامه های در چندین ایالت آمریکا به رویترز گفت در ماه گذشته آن را حیاتی آنها مجاز به استفاده از اطلاعات محل GPS در رابطه با تماس با سیستم ردیابی برای پیگیری چگونه شیوع بیماری حرکت و شناسایی نقاط.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اپل-گوگل تصمیم به اجازه نمی دهد GPS جمع آوری داده ها خود را با تماس با سیستم ردیابی نیاز به مقامات بهداشت عمومی است که می خواهید برای دسترسی به GPS تکیه بر آنچه که اپل و گوگل را به عنوان بی ثبات باتری تخلیه راه حل.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

جایگزین به احتمال زیاد خواهد از دست برخی از برخوردهای چون اپل و دستگاه های آندروید خاموش کردن اتصالات بلوتوث پس از برخی از زمان برای صرفهجویی در مصرف باتری و دلایل دیگر مگر در مواردی که کاربران به یاد داشته باشید به دوباره آنها را فعال کنید.

شیوع کروناویروس: حفظ حریم خصوصی و حفاظت از بهداشت و درمان را می توان با تماس با ردیابی برنامه: کمیسر

شیوع کروناویروس: حفظ حریم خصوصی و حفاظت از بهداشت و درمان را می توان با تماس با ردیابی برنامه: کمیسر

اما برخی از برنامه ها گفت: آنها برنامه ریزی شده به چوب خود را به روش.

شرکت نرم افزاری بیست و توسعه یافته که ایالت یوتا سالم با هم تماس ردیابی برنامه با هر دو GPS و بلوتوث در روز دوشنبه گفت: برنامه “عمل به طور موثر” بدون جدید اپل-گوگل ابزار.

“اگر رویکرد خود را می تواند موثر تر از ما راه حل فعلی ما مشتاقانه ترکیب ویژگی های خود را به برنامه های موجود ارائه آن مطابق با مشخصات فعلی و آینده نگر بهداشت عمومی همکاران” بیست و گفت:.

ادامه مطلب: آلبرتا راه اندازی ABTraceTogether برنامه برای بهبود تماس با ردیابی مبارزه COVID-19 گسترش

کانادا استان آلبرتا که نمی کند جمع آوری داده های GPS گفت که هیچ برنامه ای برای اتخاذ اپل-گوگل سیستم برای آن ABTraceTogether برنامه.

حریم خصوصی کارشناسان هشدار داده اند که هر کش از محل داده های مرتبط با مسائل بهداشتی می تواند کسب و کار و افراد در معرض خطر طرد اگر داده ها در معرض است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اپل و گوگل نیز روز دوشنبه گفت: آنها اجازه خواهد داد که تنها یک برنامه در هر کشور برای استفاده از تماس سیستم برای جلوگیری از تکه تکه شدن و تشویق گسترده تر تصویب شود. این شرکت گفت که آنها خواهد, اما, حمایت از کشورهایی که انتخاب کردن برای یک کشور و یا منطقه ای رویکرد است که ایالات متحده اجازه خواهد داشت برای استفاده از سیستم.

آلبرتا راه اندازی ABTraceTogether برنامه برای بهبود COVID-19 تماس ردیابی

آلبرتا راه اندازی ABTraceTogether برنامه برای بهبود COVID-19 تماس ردیابی

بریتانیا خواهد شد و شروع به تست خود COVID-19 ردیابی برنامه در جزیره موجود زنده در روز سه شنبه.

آن را گرفته است یک رویکرد متفاوت از دیگر کشورهای اروپایی توسط پردازش اطلاعات مرکزی نه تنها بر روی دستگاه های خود را که در آن یک سطح بالاتر از حفظ حریم خصوصی را می توان تضمین شده است.

(گزارش شده توسط استفان Nellis و Paresh دیو در سان فرانسیسکو. ویرایش توسط تام براون و لسلی آدلر)

با فایل های از رویترز’ پل Sandle

مشاهده link ”

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de