چه به فیلم ساختن سحر و جادو ؟ اغلب آن است که وقتی یک بازیگر نقش مقابل نوع را به یک نقش زنده آمده است. فکر می کنم از goofball کمدی استاد آدام سندلر برنده ستایش دیگران برای تیره تر درازتر به نوبه خود در Punch-Drunk Love. و یا پر زرق و برق Charlize Theron garnering یک جایزه اسکار برای نقش خود را به عنوان hard-bitten سریال killer Aileen Wuornos در هیولا.

بازی در مقابل نوع را می توان قدرتمند در سیاست نیز هست. آن نیروهای سیاستمداران’ بیشترین منتقدان به نگاه متفاوت در رهبران آنها بی اعتمادی. COVID-19 ارائه رهبران سیاسی با فرصت هایی را برای بازی نقش های جدید و بسیاری از آنها excelling در کانون توجه است.

ادامه مطلب: (8 آوریل سال 2020) تصویب نخست وزیر premiers soars میان coronavirus پاسخ نظرسنجی ایپسوس می یابد

انتاریو برتر داگ فورد عملکرد به دست آورده تمجید از منتقدان که نمی تواند پیدا کردن یک کلمه برای گفتن در مورد این مرد قبل از همه گیر. تورنتو استار سیاسی و مقاله نویس مارتین Regg کوهن نوشت: “او اعتباری برای بهترین بودن لیگ برتر او می تواند زمانی که خود را در استان نیازهای او بیشتر است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در ضمن رای دهندگان که فکر فورد هرگز نمی تواند خود را پارک حزبی غرایز و bellicose راه های کف برتر را خواستار خروج از بازار آزاد قیمت gougers عاقلانه احترام به کارشناسان بهداشت عمومی و ظرفیت بزرگ برای همدردی و همدلی است.

چرا این effusive ستایش است ؟ Regg کوهن معتقد است “فورد روزانه عملکرد بسیار قابل توجه به دلیل آن است که بسیار غیر منتظره بنابراین بر خلاف شخصیت های عمومی او را کشت او در طول زندگی عمومی است.”

داگ فورد تماس های ضد خاموش کردن معترضان به عنوان انتاریو حرکت به بازگشایی برخی از کسب و کار شنبه

داگ فورد تماس های ضد خاموش کردن معترضان به عنوان انتاریو حرکت به بازگشایی برخی از کسب و کار شنبه

مانند بازیگر است که گام های خود و یا منطقه راحتی خود سیاستمدار که ارائه یک عملکرد کاهش در برابر بدبینی بسیاری از نگه نسبت به رهبران ما. که غیر منتظره tour de force است و حتی بیشتر الهام بخش در یک وضعیت مانند یک بیماری همه گیر زمانی که مردم در طلب آسایش و امید است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

نخست وزیر جاستین ترودو تصویب رتبه بندی نیز شروع به پریدن کرد در COVID-19 بحران است. در حالی که ترودو همواره سرآمد در emoting و ابراز همدلی او با بازی در مقابل نوع ترک خود حزبی غرایز کنار.

او چند روز فقیر آمد که دولت او به نظر می رسد به تلاش برای جلوگیری از مجلس بررسی و زانو سیاسی خود دشمنان, اما پس از بازگشت او به اقدام و موقعیت به نفع همه کانادایی ها انتقاد پژمرده.

بیشترین برابر-نوع حرکت یک رهبر سیاسی می تواند, البته, نه عمل سیاسی است.

جالب اینجاست که بسیاری از “ضد استقرار” سیاستمدار عصر ما این است شکست مفتضحانه در این. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 عملکرد برنده او چند طرفداران جدید. او حمله را لت و پار حقایق بارها و بارها معکوس البته و به طور کلی او بوده ناهنجار, حزبی خود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مقایسه دیگری غیر متعارف جهان رهبر خود را دیده است تصویب اعتبار افزایش یابد. با وجود بریتانیا بالا مرگ و میر در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون به دست آورده است علامت خوبی برای خود حزبی-رایگان و مستقیم صحبت کنید.

ادامه مطلب: بهبود از coronavirus بریتانیا بوریس جانسون را به بازگشت به کار در روز دوشنبه

این گروه تلاش بیشتر برای بازی در برابر نوع در این محیط هستند رهبران اپوزیسیون. در زمانی که مردم کمی تحمل برای سیاست رهبران مخالف هستند flummoxed. کار اصلی خود را برای برگزاری یک دولت را به, آتش, اما چگونه می تواند آنها را انجام دهد که نقش و نه سیاسی صدا?

هیچ کس را نشان می دهد این معضل بهتر از محافظه کار رهبر اندرو Scheer. توسط اواسط ماه مارس به عنوان ترسناک واقعیت از این همه گیر شد واضح تر و واضح تر به کانادایی ها Scheer نمی تواند مقاومت در برابر استفاده از زمان خود را در سوال دوره به سرزنش ترودو دولت برای اجرا کردن بدهی در قبل از همه گیر بار و محدود کردن ظرفیت خود را برای پاسخ به بحران است.

نمایشگاه نقطه. اما به عنوان کانادایی سقوط طعمه به این نفرت انگیز ویروس آنها به دنبال ندارد به مخالفان برای “ما به شما گفته”سبک نقد. فورد نشده شکایت در مورد بدهی نخست وزیر سابق Kathleen Wynne او را ترک کرد.

COVID-19: آمریکایی ها حاضر به فاصله فیزیکی به عنوان متحده بازگشایی

COVID-19: آمریکایی ها حاضر به فاصله فیزیکی به عنوان متحده بازگشایی

این shrewdest حرکت برای بسیاری از مخالفت رهبران حزب به خوبی ممکن است به نگه داشتن خود را در پودر خشک. پس از کانادا فرار از دندان ها از این بحران وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای پاسخگویی.

در برابر-نوع نظریه همچنین ارائه امکانات جالب برای اصلاحات در سیاست. قبول واقعیت از سیاست است که آن است که اغلب ساده تر برای محافظه کاران برای بازی در لیبرال گودال ماسه بازی و بالعکس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

رای دهندگان را به عرض بیشتر به یک مرکز-چپ دولت که جلوتر تا سیستم رفاهی از آنها را به یک مرکز-راست دولت است. برعکس آنها را تحسین یک مرکز حزب راست است که تدابیر و مقررات در صنعت بانکداری یک سیاست سنتی به پیشرفته توسط چپ-کنار. چرا که این حرکت کار علیه آرکه تایپ از بازیگران سیاسی آنها اتصال کوتاه رای دهندگان بدبینانه غرایز.

بنابراین اگر ما بازی نوار رو به جلو چه اتفاقی می افتد اگر فورد در لیگ جهانی درآمد اولیه یا ترودو متعهد به گرفتن نفت آلبرتا است به تاید واتر? این می تواند یک جایزه اسکار در عملکرد مانند آن.

Mike Van Soelen است مدیریت اصلی را در مدیریت بحران و رسانه ها روابط شرکت هدایتگر Ltd.

مشاهده link ”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de