هنگامی که رستوران بازگشایی به عنوان بخشی از فاز اول آلبرتا relaunch احتمالا اوایل مارس 14, یک لیست کامل از چیزهایی که شما هرگز فکر نمی شدند عادی در به اصطلاح خوب قدیمی روز قبل از coronavirus همه گیر می تواند یک چیزی از گذشته.

خواهد منوها بود یکبار مصرف? و یا می شود آنها را پوشش داده و پاک کردن هر زمان که آنها استفاده می شود ؟ آیا شما نیاز به رزرو? پاسخ به این پرسش مورد نیاز خواهد بود به عنوان رستوران آماده برای باز کردن به 50 درصد ظرفیت است.

لابی گروه است که نشان دهنده رستوران نوشته است برتر جیسون کنی در تلاش برای ایجاد برخی از بهترین شیوه به عنوان صاحبان سعی کنید برای قرار دادن ذهن خود را در اطراف چه بازگشت به چیزی بیش از takeout می گرداند.

ادامه مطلب: Coronavirus: کنی امید به آغاز بازگشایی آلبرتا اقتصاد در مه, کار ‘در سراسر ساعت” در مجلس

علامت فون Schellwitz معاون رئیس جمهور برای غرب کانادا برای رستوران ها در کانادا گفت: در یک محاسبه است که نیاز به ساخته شده است برای آن دسته از موسسات که باید خلاق با طرح طبقه را بیشتر از 50 درصد صندلی حد به خصوص هنگامی که نوار منطقه در نظر گرفته شود و یک مقدار قریب به اتفاق از کسب و کار است که انجام می شود در طول 10 تا 12 ساعت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آنها احتمالا نزدیک به 50 درصد از کسب و کار خود در آن مشغول جمعه و شنبه شب به طوری که آنها باید برای دیدن چه نوع از پول نقد آنها می تواند به تولید [و] هنگامی که آنها در حال رفتن به قادر به تکیه بر کسانی که دوره های شلوغ به کمک بیشتر از خود فروش” فون Schellwitz گفت.

“آنها باید به ایجاد برخی از محاسبات چگونه مشغول آنها ممکن است, چگونه بسیاری از کارکنان را در و در شرایط خاصی در این, آیا این را حس را به بازگشایی? برای برخی از آن خواهد بود یک بدون brainer برای دیگران آن خواهد بود بسیار دشوار است تصمیم گیری است.”

ادامه مطلب: چه بهره می تواند و نمی تواند انجام دهد به عنوان COVID-19 محدودیت سهولت

فون Schellwitz وجود دارد گفت: برخی از مکان هایی که بسته شده این روزها که نمی بازگشایی شده است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“چگونه ما می رویم به انجام همه چیز با رزرو فقط ؟ چگونه می تواند ما را در استفاده از فناوری به نوآوری و یافتن راه هایی برای کاهش تماس بین کارکنان و مشتریان؟” “برای مثال ما یک مقدار زیادی از عضو تماس های اشتباه در مورد سرویس نوار و آنچه آنها را در وجود دارد برای افراد زیر سن قانونی ممنوع در مقابل افراد زیر سن قانونی مجاز است.

“تمام کسانی که از انواع سوالات در مورد بهترین شیوه. برای مثال با قرار دادن یک بطری شراب یا آب بر روی میز است. آیا شما فقط آن را در یک بار وجود دارد و اجازه دهید مشتریان دوباره خود را در خدمت محدود کردن تماس با؟”

سوال را نیز مطرح شده درباره راه های گسترش پتیس بر روی پیاده رو برای به حداکثر رساندن فضا. فون Schellwitz گفت: امید است به برخی از بازخورد از استان در این هفته پیش از مارس 14.

روزانه متوسط چک نیز بخشی از بحث است. فون Schellwitz گفت: سوال نیز مطرح شده درباره چه سطح از PPE مورد نیاز است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آیا آنها باید به گواهی ماسک و یا ما می توانیم هر نوع دست ساز ، کسانی که به تمام سوالات ما باید برای آمدن به مقابله با اینجا در چند هفته آینده.”

در دوشنبه, Alberta افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw گفت که آلبرتا بهداشت کار با انجمن های صنعت و ارجاعات متقابل یافته های خود را با چند وزارتخانه از جمله نیروی کار و توسعه اقتصادی و تجاری و گردشگری است.

“ما در حال درخواست آن دسته از صنایع که می دانم کسب و کار خود را بهتر از ما انجام دهید تا نگاهی که محل کار هدایت و به ما می آیند و می گویند” چه می خواهد که نگاه مانند?'” او گفت:.

“ما در حال کار هر دو در سراسر وزارتخانه و با این صنایع به طوری که این دستورالعمل ها است که توسعه یافته هستند مناسب برای کسانی که در صنایع و همچنین که ما یک شانس به آنها را بررسی کند و قادر به ارائه بازخورد به مطمئن شوید که آن دسته از اقدامات است که در حال رفتن به در محل قرار داده فراموش خط با آنچه مورد نیاز است برای محافظت از بهره. خواهد شد که در یک تلاش مشترک.”

سازمان دیده بان زیر: برخی از اخبار جهانی ویدئوها در مورد کانادا رستوران و COVID-19 بیماری همه گیر.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de