screen-shot-2020-05-04-at-1-48-52-pm.png

دولورس می کند بهترین خود را برای نجات بشریت در این فصل آخر.


HBO

Westworld فصل 3 آخر نوشته شده توسط دنیس Thé و Johnathan نولان است همه چیز را ما می توانیم از یک Westworld اوج. قسمت 8 با عنوان بحران نظریه رها یک جریان آشکار پس از, نشان می دهد پیچ و تاب و پس از پیچ و تاب و همه منجر به این جمله به پایان جهان.

در جایی در امتداد راه ما رضایت بخش به نوبه خود در روابط بین دولورس و Maeve دو در نهایت درک یکدیگر است. Dolores, Maeve کشف نیست به عنوان hellbent در از بین بردن بشریت به عنوان او به نظر می رسید. ما همچنین اطلاعات بیشتر در مورد جذاب پارک 5 و چرا کالیب است دولورس’ انتخاب شده است. بیایید شیرجه رفتن به همه چیز که خاموش یک فصل از Westworld.

هشدار: این روکش شامل همه اخلال گران.

evan-rachel-wood

دولورس نشان دهنده در زندگی خود در Westworld.


HBO

دولورس می نویسد: ‘واقعی’ پایان

ما شروع با یک روکش از دولورس’ (Evan Rachel Wood) زندگی آسیب زا در Westworld که در آن آلیس در سرزمین عجایب-به دنبال دولورس یک بار دیدم زیبایی در زشت جهان است. در حال حاضر دیدن چگونه زیبایی کمی واقعا وجود دارد, او می گذارد از هدف نهایی او این است: “من مرده ام ، اما تنها یک پایان واقعی است. من نوشتن این یکی خودم.”

Stubbs اولین تلفات

بخشی از آخرین هفته cliffhanger درگیر استابز (Luke Hemsworth) برنارد (جفری رایت) و ویلیام (اد هریس) در یک بن بست با ویلیام برگزاری تفنگ ساچمهای. با وجود برنارد درخواست ویلیام ضربات یک سوراخ در Stubbs’ قفسه سینه.

screen-shot-2020-04-30-at-1-22-08-pm.png

ویلیام شاخه که تفنگ ساچمهای.


HBO

برنارد با استفاده از دکمه او نیست پس از لمس قسمت 1 بیدار هالک در داخل او را (احتمال انتقال از فورد است که ساکنان خود را از بدن در فصل گذشته) و ضربان ویلیام به پالپ.

اما به جای رساندن او به او اجازه می دهد تا ویلیام فرار هنگامی که لارنس می رسد. لارنس شما به یاد داشته باشید, جنایی است که یک بار کمک مرد در سیاه و سفید جستجو برای پیچ و خم و درگذشت در پایان فصل 2 اما دولورس به وضوح به ارمغان آورد او را به عقب.

لارنس اجازه می دهد تا برنارد رفتن اشاره است که آن را در نهایت زمان برای برنارد به نقش دولورس می خواستم او را به بازی در تمام طول. توزیع او یک چمدان و یک آدرس او دستور او برای رفتن و پیدا کردن “او.”

کالیب بازیابی دولورس

aaron-paul-1

کالیب انتخاب را دولورس بازگشت.


HBO

کالیب (Aaron Paul) زیر جهت بر روی یک گوشی می یابد سفید تابوت داخل یک ساختمان خالی. او آن باز می شود به فاش کردن یک ملک از دلوس بدن کیسه. در داخل یک مدرسه قدیمی Westworld بدن برای دولورس همراه با چند اسلحه. کالیب unsheathes دولورس’ مروارید که او از بدن خود را در Sonora بازآموزی مرکز.

او بیدار, تازه, مثل همیشه اما دوستانم خواسته های او نشان دهد که او واقعا هست. او نشان می دهد بیشتر در مورد او و ارتباط خود را با دلوس.

پارک ‘5’

مرموز پارک 5, Dolores, نشان می دهد, یک پارک در Westworld طراحی شده برای کمک به دولت در آموزش سربازان خود را با اهداف زندگی می کنند. ما دیدن دوستانم در آنجا تیراندازی یک نسخه لارنس.

دولورس حاکی از دوستانم و دیگر سربازان در زمان استفاده از میزبان آنها ذخیره شده در آموزش “غنایم جنگ است.” او حاکی از دوستانم او را نجات نمی در تونل فقط به این دلیل او نیاز به کمک. او می خواست او.

ویلیام خاموش می رود برای نجات جهان

ویلیام که در این مرحله نیاز به یک نوشیدنی قوی می رود به ادعای پول خود را از بانک خود را. او غنی پس از دلوس خریداری. اما پس از او اعلام شد مرحوم منابع خود را منجمد شد. او خواسته های آنها ذوب شده و می خواهد یک لیست از مکان های از دلوس دارایی در سراسر جهان است. دوباره او تأکید او به “نجات دختران جهان.”

Halores و دولورس رفتن سر به سر

در راه به Rehoboam ها به سلیمان USB دولورس و کالیب تیم با یک پس دولورس است در کنار هم قرار پرداخت آنها را با استفاده از ریکو. این گروه وارد خلوت تحریک ایستگاه قطار که در آن دولورس در دیدار کسی او را نمی برنامه ریزی برای.

screen-shot-2020-05-04-at-3-15-18-pm.png

Halores است که هنوز در بازی است.


HBO

Halores یک چشم انداز در دولورس سر تا انتقام نوشته شده در سراسر چهره او. دولورس اذعان Halores و عشق او را برای شارلوت حال خانواده اما Halores تبدیل دولورس’ برش گلو نگرش در برابر او را انکار می کند او در مورد مراقبت از خانواده اش راضی به ریختن احساساتی چمدان. او سپس راه اندازی یک حمله در برابر دولورس و خدمه او زمین fizzing با یک تگرگ گلوله از Halores’ افراد مسلح در بالکن بالا.

او نیروهای از دست رفته در نبرد دولورس باید بقیه Halores’ اراذل و اوباش به تنهایی آموزش دوستانم برای تکمیل ماموریت خود را آپلود جزایر درایو به Rehoboam.

دولورس در مقابل Maeve

دولورس’ روز گرفتن نیست هیچ بهتر است. فقط به عنوان او در مورد به فرار او می شنود صدای Maeve را (Thandie Newton) کتانا. با تشکر از سباستین Maeve ترمیم شد و هنوز هم انجام Serac را (وینسنت کسل) مناقصه. دولورس التماس Maeve به او اعتماد کرد اما Maeve نمی خواهد تکان دادن.

دولورس طراحی فوق العاده چشم رول از Maeve انتخاب به مبارزه با نیم دوجین اراذل و اوباش و hightail آن طرف پل به فرار.

screen-shot-2020-05-04-at-3-19-28-pm.png

Maeve و دولورس مبارزه هنوز دوباره.


HBO

با ابتلا به Dolores, Maeve متهم از برنامه ریزی برای رایت کردن جهان و پر کردن آن با نسخه هایی از خودش.

“شما همه کپی از من” دولورس پاسخ. او برای نخستین بار میزبان به کار می کنند. دلوس ساخته شده و بقیه از جمله Maeve از دولورس.

دولورس تغذیه در این نقطه با Maeve را شل و ول استدلال برای رفتن در برابر او overpowers او جزئیات چگونه آن را به انسان به تصمیم می گیرید چه چیزی برای انجام با جهان است. به جای مشت زدن چراغ های بیرون دولورس برگ خود را به تصمیم می گیرید چه او می خواهد به انجام “را به عنوان طولانی به عنوان شما سعی می کنید برای من متوقف شود.” هنوز مطمئن شوید که اگر می شود که در سراسر کلی پیام رایگان خواهد شد اما حداقل دولورس و Maeve به نظر می رسد در مسیر teaming.

اما پس از آن در یکی دیگر از پیچ و تاب و تصویر Halores دوباره ظاهر. منجمد توسط Halores جدید Maeve مانند قدرت دولورس در رحمت Maeve طول می کشد که او را به Serac.

کالیب ارتشاح تحریک با کمک کمی

در ضمن این هرج و مرج در خیابان های پلیس و ضد شورش کنترل روبات ها در نیروی کامل است. دوستانم خوشبختانه می یابد در قالب Marshawn Lynch را Giggles. پیراهن او نوشته شده: “تحریک.” او reveling در هرج و مرج است.

آنها برای پیدا کردن لنا Waithe را خاکستر. مردم به رهبری دوستانم در حال رفتن به سیستم پایین. خاکستر دوستانم کمک می کند تا به یک هواناو که در آن enshrouded در شوم Blade Runner موسیقی او سر برای تحریک.

Stubbs زنده است

ما Stubbs هنوز زنده (فقط) در پشت یک ماشین برنارد درایوهای به آدرس لارنس به او داد. داخل براق, حومه, خانه برنارد ملاقات نمی دولورس اما سالمندان لورن را که نمی دانند که او چه کسی است. اما او می داند که او از “یکی دیگر از زندگی است.” لورن شد برنارد در یک backstory برای او ایجاد شده بر اساس آرنولد وبر واقعی ، دیدن او یک شکل از خاطرات خود بیدار برنارد عزم راسخ به مبارزه با به صورت رایگان خواهد شد.

دولورس متصل به Rehoboam

دولورس از خواب بیدار متصل به Rehoboam داده به Delos جاودانگی پروژه در سر او. اما او هنوز کلید به آن و Serac تهدید به نابود کردن خاطرات خود را بیت به بیت تا زمانی که او آن را می دهد به او.

screen-shot-2020-05-04-at-3-25-39-pm.png

دولورس نیست در یک جای خوب.


HBO

در ضمن دوستانم دعوا راه خود را به تحریک. اما درست قبل از او می ها USB اطلاعات Maeve به نظر می رسد مصرف USB کردن او و رفتن او به Serac.

Serac نشان می دهد دوستانم چه Rehoboam می گوید اتفاقی می افتد اگر جزایر را “استراتژی” ارسال شده است به Rehoboam: جمعیت سقوط. توده تراژدی حوادث.

Serac از بین می برد USB و هر فرصتی از قیام.

Maeve که شما می توانید بگویید این است که مردد بین جانبداری با دولورس بیش از Serac پرسش که آیا “آن” — Serac خدا Rehoboam — تا کنون در نظر گرفته شده برای او را به اتحاد دوباره با دخترش. او می تواند بشنود آن را در حال حاضر Rehoboam, زمزمه در Serac را در گوش او چه می گویند. Rehoboam صحبت می کند با Serac صدای — Serac است Rehoboam را عروسک خیمه شب بازی.

Maeve تغییر ذهن خود را

حتی اگر او را به او final خاطرات دولورس است که هنوز هم در مبارزه با از دست دادن کلید. اما Maeve با استفاده از میزبان خواندن ذهن قدرت کشف دولورس نمی کند در واقع آن را داشته باشد.

screen-shot-2020-05-04-at-3-22-42-pm.png

دولورس و Maeve باید مدنی چت.


HBO

مخفیانه دولورس و Maeve صحبت می کنند و در یک شبیه سازی از Westworld که در آن دولورس برگزار لحظات خود را از محبت ویلیام او نگاه اجمالی از انسان مهربانی است که او اطمینان انسان قادر خواهد بود برای ایجاد یک دنیای بهتر پس از این یکی نابود شده است. این یک لحظه بزرگ برای دولورس در نهایت تایید نوع دولورس از حیاط هنوز هم وجود دارد جایی در سر او.

Maeve در نهایت آمدن به یک تصمیم را بیرون می کشد Serac اراذل و اوباش و زخم Serac.

Maeve نشان می دهد دوستانم هرگز raped میزبان در پارک 5. او انتخاب کنند. دولورس می داند چرا که او بود که وجود دارد برطرف شده است که او به آنها امان باشد. این است که چرا او می خواست او را به رهبری انقلاب.

Serac خواستار کمک از Rehoboam اما دریافت بدون پاسخ. سلیمان دسترسی تعبیه شده در دولورس ” آخرین حافظه که Rehoboam در حال حاضر جذب می شود. جزایر در حال حاضر گرفته شده بر روی سیستم. دوستانم در حال حاضر در هزینه سفارشات Rehoboam برای پاک کردن خود است.

اما با وجود کالیب موفقیت دولورس نمی تواند ذخیره شود.

هنگامی که دوستانم و Maeve ترک تحریک در فاصله انفجار شروع به نور تا آسمان در یک پرتقال رقیق از تخریب ساختمان (دولورس احتمالا تا به حال لارنس تنظیم مواد منفجره) سیگنالینگ آغاز یک جهان جدید به لحن پینک فلوید را به مغز آسیب برساند.

برنارد دارای کلید والا

برنارد هنوز فقط نگه داشتن Stubbs زنده متوجه دولورس رفته است. “ما همیشه محدود با هم. چیزی را تغییر داد.” برنارد در حال حاضر دانستن او کلید وراه حل برای رفتن وجود دارد برای پیدا کردن پاسخ به “چه می آید بعد از پایان جهان است.”

فعال کردن کلید رمزنگاری با دستگاه لارنس داد او را در چمدان او می فرستد و ذهن خود را به والا در حالی که بدن خود را اسلامپ هستیم.

پست-اعتبارات صحنه 1

screen-shot-2020-05-04-at-3-46-34-pm.png

این ویلیام در مقابل مرد در سیاه و سفید.


HBO

چه کس دیگری را فراموش کرده در مورد ویلیام? پیدا کنیم و او را در دلوس بین المللی در دبی, اذیت و آزار کارکنان برای نگهداری از میزبان که او می گوید باید تربیت در این طرف جهان بیش از حد. او می یابد یک چاپگر همراه با Halores که دارای یک نگاه جدید و یک بازوی سوخته آستین به او یادآوری وحشت از بشریت است.

پس از آن می آید چیزی در زمین بسیار مخربی: یک کپی از ویلیام مرد در سیاه پوشیدن Westworld لباس کابوی, به نظر می رسد و شکاف واقعی ویلیام گلو. یک اتاق پر شده با پرینتر چراغ های مکانیکی خود را با اسلحه تنظیم Halores-led میزبان قیام در حرکت است. این دنیای جدید از دولورس’ به نظر می رسد در حال حاضر در معرض خطر است.

پست-اعتبارات صحنه 2

سفت در گرد و غبار چه باید دور آینده برنارد reawakens. هنوز هم با پوشیدن این دستگاه که به او اجازه دهید وارد این بزرگواران بیان خود دقیقا نمی بخوانید روشنفکر یا خوشحال. در حال حاضر از آن زمان به حدس و گمان آنچه که او را دیدم در حالی که او در آن وجود دارد و آنچه که او را در حال حاضر است که او را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de