اضطراب به خار یک بهبود اقتصادی بدون خطر زندگی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه اصرار داشت که “شما می توانید هر دو راضی” — دیدن برخی از ایالت ها به تدریج بلند مستندات در حالی که همچنین محافظت از مردم از این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 60 ، 000 آمریکایی است.

رئیس جمهور فیلدینگ سوال از آمریکایی ها در یک شهر مجازی سالن از یادبود لینکلن اذعان معتبر ترس در هر دو طرف از این موضوع است. برخی از مردم نگران بیمار شدن; دیگران در وضعیتی وخیم از مشاغل از دست رفته و معیشت.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات تبدیل به دیجیتال را نشان می دهد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

اما در حالی که تهمت افزایش خود را طرح ریزی برای کل ایالات متحده مرگ کل به 80,000 یا 90,000 — با بیش از 20 ، 000 مرگ و میر از آنچه که او پیشنهاد کرده بود فقط چند هفته پیش او زده توجه داشته باشید از ضرورت به راه اندازی مجدد اقتصاد این کشور اعلام کرد “ما باید برای بازگشایی کشور ما است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما باید برای به دست آوردن آن را به عقب باز با خیال راحت اما به سرعت به عنوان امکان پذیر است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

شیوع کروناویروس: آمریکا FDA مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اورژانس با استفاده از مجوز remdesivir برای درمان COVID-19

شیوع کروناویروس: آمریکا FDA مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اورژانس با استفاده از مجوز remdesivir برای درمان COVID-19

پس از بیش از یک ماه از بودن cooped در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن در بازگشت از یک آخر هفته در کمپ دیوید عقب نشینی ریاست جمهوری در مریلند برای مجازی تاون هال توسط Fox News Channel.

رئیس جمهور گفت: خود زمینه: “ما هرگز تا به حال یک مطلب مجموعه ای زیبا تر از این.”

به عنوان نگرانی خود را در مورد انتخاب مجدد پیشنهاد تهمت گیر به خود خستگی ناپذیر دیدگاه خوش بینانه ملت توانایی جهش به زودی.

President Donald Trump speaks during a Fox News virtual town hall from the Lincoln Memorial, Sunday, May 3, 2020, in Washington, co-moderated by FOX News anchors Bret Baier and Martha MacCallum. (AP Photo/Evan Vucci)
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک فاکس نیوز مجازی تاون هال از یادبود لینکلن, یکشنبه, مه 3 سال 2020 در واشنگتن شرکت تعدیل توسط FOX News anchors Bret Baier و Martha MacCallum. (AP Photo/اوان Vucci) (AP Photo/اوان Vucci)

“این همه کار کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این وحشتناک است که به رفتن را از طریق, اما آن را در حال کار کردن است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی بر این باورند که کشور نمی تواند با خیال راحت بازگشایی به طور کامل تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است. مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه اعلام کرد که به اعتقاد او می تواند در دسترس خواهد بود تا پایان سال.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

بهداشت عمومی آمریکا گفته اند یک واکسن است که احتمالا یک سال به 18 ماه دور. اما دکتر Anthony Fauci گفت: در اواخر ماه آوریل که قابل تصور است اگر یک واکسن است و به زودی توسعه یافته است که از آن می تواند در توزیع گسترده در اوایل ژانویه.

ادامه مطلب: چه متناوب اجتماعی فاصله و آن کار خواهد کرد برای COVID-19? کارشناسان وزن در

هر چند دولت را از دست داده و همه گیر به خصوص توانایی آن برای انجام گسترده تست شده تحت موشکافی شدید رئیس جمهور در دفاع از این پاسخ و گفت: ملت آماده بود برای شروع بازگشایی.

“من به شما بگویم یک چیز است. ما کار درست را انجام داد و من واقعا معتقدم که ما را نجات داد یک میلیون و نیم زندگی” به رئيس جمهور است. اما او نیز شکست و با ارزیابی از مشاور ارشد و son-in-law, Jared کوشنر گفت که “بیش از حد به زودی به می گویند” دولت فدرال تا به حال نظارت یک “داستان موفقیت.”

شیوع کروناویروس: کاخ سفید متهم که از “چین تعصب’

شیوع کروناویروس: کاخ سفید متهم که از “چین تعصب’

مغلوب ساختن پیشی جستن بی حوصلگی نیز دیدم. در حالی که اشاره کرد که متحده را در سرعت خود را در بازگشت به حالت عادی با آنهایی که سخت تر ضربه coronavirus رفتن آهسته تر کرد و گفت که “برخی از کشورهای رک و پوست کنده من فکر می کنم نمی خواهید به اندازه کافی سریع.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او به طور خاص ویرجینیا که یک فرماندار دموکرات و قوه مقننه. و او خواست ملت مدارس و دانشگاه ها برای بازگشت به کلاس های این سقوط.

ادامه مطلب: Coronavirus: اقتصاددان می گوید: بازگشایی استان بدون واکسن می تواند نتیجه معکوس

دستورالعمل های فدرال است که تشویق مردم به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله منقضی شده اواخر هفته گذشته است.

بحث ادامه داد: بیش از حرکت توسط فرمانداران برای شروع بازگشایی دولت در اقتصاد است که چهار بعد از مراکز خرید و سالن ها و دیگر غیر ضروری کسب و کار دستور داده شد بسته در تلاش برای آهسته کردن یک ویروس است که بیش از کشته 66,000 آمریکایی ها با توجه به شمارش مرگ و میر گزارش شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اقتصاد آمریکا دچار کاهش در 4.8 درصد نرخ سالانه از ژانویه تا مارس دولت تخمین زده شده هفته گذشته. این بیشترین فصلنامه رها کردن پس از بحران مالی 2008.

شیوع کروناویروس: ‘عملیات پیچ و تاب سرعت در ایالات متحده به دنبال واکسن در ماه ژانویه سال 2021

شیوع کروناویروس: ‘عملیات پیچ و تاب سرعت در ایالات متحده به دنبال واکسن در ماه ژانویه سال 2021

حدود 30.3 میلیون نفر ثبت برای کمک بیکاری در شش هفته پس از وقوع کارفرمایان مجبور به تعطیل و بریده بریده خود حقوقی واجد شرایط. این بدترین رشته از اخراج در تاریخ ثبت شده.

رئیس جمهور مشاوران عصبی تماشا مغلوب ساختن پیشی جستن را از لغزش در تعدادی از ایالات میدان نبرد و او با ارائه نظر سنجی در اواخر ماه گذشته است که اگر انتخابات برگزار شد که روز او را به حال دست دادن به دموکرات جو بایدن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

رئیس جمهور و مشاوران بر این باورند که راه اندازی مجدد اقتصاد حتی با خطرات بهداشتی آن ضروری است به یک پیروزی در ماه نوامبر و در حال هل دادن او را به محوری به دور از بحث در مورد این بیماری همه گیر و بر روی آمریکا باز گشت داستان.

ادامه مطلب: Coronavirus: برخی از کشورها گزارش جدید عفونت قله به عنوان مستندات سهولت

به که او آغاز خواهد شد, سفر دوباره با یک سفر به یک ماسک کارخانه در آریزونا برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه. و گراند تنظیم یکشنبه شب تاون هال بود به معنای بیرون کشیدن میهن پرستی و غلبه بر سختی ملی.

لری Kudlow تهمت را بالا مشاور اقتصادی گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که دولت “مکث” به نقد و بررسی اثربخشی تریلیون اقتصادی امداد هزینه های قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری در مورد اینکه آیا کمک های اضافی مورد نیاز است. مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا روز پنجشنبه گفت که دولت های ایالتی و محلی به دنبال به $1 تریلیون دلار برای coronavirus هزینه های.

شیوع کروناویروس: برخی از آمریکایی ها به نوبه خود به شکار دلیل کمبود گوشت ترس

شیوع کروناویروس: برخی از آمریکایی ها به نوبه خود به شکار دلیل کمبود گوشت ترس

سنا برنامه ریزی برای بازگشایی دوشنبه با وجود این واشنگتن در منطقه است ادامه داد: وضعیت به عنوان یک ویروس نقطه داغ و با منطقه هنوز تحت stay-at-home سفارشات. خانه توقیف باقی می ماند. این بیماری همه گیر است مجبور به تغییرات بزرگ در سنت محدود دیوان عالی کشور: قضات خواهد شنیدن استدلال آغاز و تا روز دوشنبه از طریق تلفن برای اولین بار از الکساندر گراهام بل اختراع اختراع خود را در سال 1876.

رهبران کالیفرنیا و میشیگان در میان فرمانداران تحت فشار افکار عمومی بیش از مستندات هنوز در اثر, در حالی که ایالات آمریکا مانند فلوریدا و جورجیا و اوهایو در حال بازگشایی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کارمندان دولت توصیف دولت COVID-19 پاسخ به “دانکرک” سبک نجات

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات روز یکشنبه گفت که معترضان مسلح که نشان داده در داخل خود دولت کاپیتول “به تصویر کشیده شده برخی از بدترین نژادپرستی” و “افتضاح قطعات” تاریخ آمریکا با نشان دادن تا با مؤتلفه پرچم nooses و صلیب های شکسته.

با وجود مخالفت جمهوری خواه میشیگان-کنترل قوه مقننه Whitmer تمدید وضعیت اضطراری اعلام و کارگردانی اکثر کسب و کار ایالت بسته باقی می ماند. مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه شب خاص او و واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee همچنین یک دموکرات برای انتقاد و حتی به عنوان او ستایش فدرال هماهنگی با اکثر فرمانداران.

Coronavirus: در یک مسابقه برای یک واکسن, اما آن اتفاق می افتد ؟

Coronavirus: در یک مسابقه برای یک واکسن, اما آن اتفاق می افتد ؟

برخی از افراد شرکت کننده در تظاهرات عمومی در سراسر ایالات متحده را نگه داشته است فاصله آنها از یکدیگر و بسیج بدون ماسک نه غذای بهداشت عمومی توصیه.

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار نامیده می شود که رفتار “devastatingly نگران کننده است.” او گفت: مردم احساس گناه برای بقیه زندگی خود را اگر آنها تا پایان آلوده و ناخواسته گسترش این ویروس آسیب پذیر به اعضای خانواده.

Lemire گزارش از نیویورک است.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de