Just قبل از coronavirus مستند اعلام شد, غرق در تما شوالیه دانشجویی ملک و املاک در لندن سرریز پر کردن آشپزخانه با استفاده از آب و قطع برق در کل ساختمان.

ترس او نمی تواند به طور موثر خود منزوی در حالی که امکانات به اشتراک گذاری در یک جمعی بلوک میان مسائل نگهداری او در نقل مکان کرد با او شریک زندگی و در مواجهه با پرداخت دو برابر اجاره.

در حال حاضر او در حال حاضر یک هزار نفر در سراسر کشور که پیوست اجاره اعتصاب در اعتراض در خوابگاه دانشگاه ارائه دهندگان که حاضر به انصراف از لوایح در طول مستند. به عنوان جنبش دستاوردهای حرکت بسیاری از غیر دانشجو مستاجران نیز مذاکره با صاحبخانه برای اجاره کاهش و یا شروع به خودداری اجاره تا همه گیر فروکش.

“ما در حال مبارزه برای دانش آموزانی که در صورت انداختن بیرون از دانشگاه اگر آنها مجبور به پرداخت اجاره بها برای افرادی که شغل خود را از دست داده و افرادی که نیاز به از خود جدا برای محافظت از خود و خانواده خود را ،” 24 ساله LSE کارشناسی ارشد دانشجو از کانادا گفت.

“برای بسیاری از ما اجاره اعتصاب این مورد بقا است.”

قادر به بازگشت به خانه خانواده اش در تورنتو با هر دو مادر و خواهر خود در معرض خطر بالا از coronavirus تاما پیوست و بیش از 300 دانش آموزان در درخواست خود اقامت خصوصی ارائه دهنده خدمات به صرف اجاره. او گفت: آنها مجبور به رفتن در اجاره اعتصاب پس از اقامت ارائه دهنده محراب دانش آموزان حاضر به بحث در مورد خواسته های خود را.

در حالی که بسیاری از دانشگاه ها چشم پوشی اجاره نهایی مدت سال و یا حتی کل سال بسیاری از شرکت های خصوصی حاضر به انتشار دانش آموزان از قرارداد خود را. با توجه به دفتر برای دانش آموزان, تنها 19 درصد از دانش آموزان زنده در دانشگاه-مدیریت مسکن با اکثریت قریب به اتفاق اجاره از شرکت های خصوصی.

یک سخنگوی محراب دانش آموزان, یک شرکت تابعه از عمده مسکن انجمن گروه محراب گفت: “در حالی که ما درک می کنیم که برخی از دانش آموزان و والدین در حال نا امید تصمیم [برای لغو نمی دانشجو قراردادهای] ساخته شده بود با گسترده تر منافع مشتریان و جوامع در خط مقدم از ذهن ما است.”

پوستر دفاع اجاره اعتصاب در بریستول (PA)

“ما همچنان به خانه تعداد قابل توجهی از ملی و بین المللی دانش آموزان در خواص ما در مکان های مختلف و برای بسیاری از این ما محل اقامت اولیه خود را خانه. تمام سایت های ما باز باقی می ماند و بدون ما محل اقامت این دانش آموزان ممکن است تبدیل شدن به بی خانمان. ضروری است که ما در ادامه به ارائه آنها را با کارکنان پشتیبانی و دسترسی به یک خانه امن و ایمن مدیریت جایی برای زندگی می کنند.”

محراب دانش آموزان اضافه شده است که دانش آموزان دریافت خواهد کرد پرداخت وام دانشجویی به صورت عادی و می گوید که آنها در حال ارائه انعطاف پذیر گزینه های پرداخت برای دانش آموزان با نگرانی های مالی.

اما تاما اشاره کرد که برای بسیاری از دانش آموزان خود را نگهداری وام را پوشش نمی دهد خود را اجاره و آنها را از دست داده اند پاره وقت شغل حیاتی به کمک های مالی زندگی خود را هزینه. در ضمن دانشجویان بین المللی را دریافت نمی, وام های دانشجویی در همه.

“این مسخره است به انتظار همه دانش آموزان قادر به پرداخت اجاره خود را به صورت عادی در وسط یک جهانی همه گیر” تاما گفت. “وجود دارد قریب به اتفاق این احساس این است که پشت توسط بخش خصوصی ارائه دهندگان توسط دانشگاه ها توسط دولت است.”

شارلوت 29 ساله خبرنگار آزاد از لندن نیز احساس می کند که مبارزات بسیاری از مستاجرها در این بیماری همه گیر در حال نادیده گرفته شده توسط دولت است.

پس از او و شریک زندگی خود را از دست داده بیش از 80 درصد از درآمد خود را پس از مستند آغاز شد و کشف آنها فاقد شرایط لازم برای دولت خود اشتغالی درآمد حمایت از طرح آنها آغاز شده خودداری اجاره را از موجر.

“من صاحبخانه حاضر به قبول است که ما تا به حال هیچ پس انداز و فقط نمی تواند پرداخت اجاره آن ماه. آنها گفت: آنها در تلاش بودند به مهربان باشد اما پیشنهاد ما وام به پرداخت اجاره. آن را احساس می کند مانند ما هنوز استفاده می شود برای به دست آوردن سود از در وسط یک بیماری همه گیر.”

در حالی که او احساس می کند رها که دولت به حالت تعلیق اخراج در طول مستند او گفت: مستاجرها “هنوز درمان مانند شهروندان درجه دوم با کمک دولت مرتبط به چگونه بسیاری از دارایی های شما”.

ماه گذشته دولت اعلام کرد در سه ماه تعلیق و اخراج برای محافظت از مستاجران که درآمد از دست رفته ناشی از کوروناویروس. صاحبخانه نیز قادر به درخواست برای سه ماه تعطیلات وام مسکن اگر مستاجران خود را تحت فشار مالی.

اما مسکن فعالان می گویند که این نه چندان دور به اندازه کافی و در حال درخواست از دولت برای تعلیق تمام پرداخت اجاره بها و چشم پوشیدن از همه عقب افتادگی تا همه گیر شده است.

لندن مستاجرها اتحادیه ادعا می کند که مگر اینکه این اقدامات با معرفی هزاران نفر از مستاجرها می تواند خود را ببینید tenancies پایان به عنوان به زودی به عنوان اورژانس اخراج و تعلیق می کند. این گروه نگرانی است که بسیاری از مستاجرها هستند واجد شرایط برای دولت درآمد پشتیبانی طرح – و حتی برای کسانی که مجاز به 80 درصد از حقوق و دستمزد خود را, این ممکن است به اندازه کافی برای پوشش اجاره و همچنین مواد غذایی و سایر ملزومات.

جدید بنیاد اقتصاد نیز توصیه می شود که خصوصی اجاره باید به حالت تعلیق کمک به حدود 1.2 میلیون نفر در مستاجرها در معرض خطر از دست دادن شغل خود در طول بیماری همه گیر. اتاق فکر در گزارش توصیه می کند به مدت سه ماه تعلیق برای محافظت از کسانی که در مواجهه با مشکلات شدید مالی.

در نامه ای سرگشاده خطاب به وزیر بهداشت مت هنکاک و مسکن وزیر رابرت Jenrick این LRU همچنین هشدار داد که سیاست های دولت هستند “تضعیف سلامت عمومی” به عنوان مردم مجبور به ترک خانه به دلیل فشار برای ادامه به پرداخت اجاره.

دکتر الکس بیکر, یک پژوهشگر فوق دکترا در مطالعات شهری و برنامه ریزی در دانشگاه شفیلد نیز هشدار می دهد که ما می توانید ببینید “موج تازه اخراج و ادعا می کند هنگامی که دادگاه در جلسه”.

“ثانیا اجاره معوقه don’t go away,” او گفت:. “بسیاری از, اگر نه بیشتر, tenancies شامل هزینه های معوقه وجود دارد هیچ چیز برای جلوگیری از عقب افتادگی و بهره حاصل در طول این زمان.

“در عمل در حالی که [اخراج] تعلیق نگه می دارد و مردم از خیابانها در حال حاضر آن ممکن است کار بیشتری برای کمک به صاف منحنی’ برای سیستم دادگاه از آن برای محافظت از مستاجران از اخراج.”

شهردار لندن, صادق خان به نام برای دولت به را تشکیل می دهند کمبود در پرداخت اجاره بها و گفت: پایتخت در مواجه با “تیک تاک timebomb از بدهی معوقه و اخراج گسترده” هنگامی که اقدامات اضطراری برداشته می شوند.

اما یک سخنگوی دولت گفت: در آن قرار داده شده بود در محل “اقدامات بی سابقه برای حمایت از مستاجران در مواجهه با مشکلات مالی به دلیل کروناویروس”.

“مستاجران هنوز یک تعهد به پرداخت اجاره خود را و باید همچنان به انجام این کار در هر کجا که ممکن است” گفتند. “ما می خواهیم هر مستاجران که ممکن است دچار مشکلات برای تماس با صاحبخانه خود در اولین فرصت و برای طرفین برای رسیدن به توافق وجود دارد مسائل پرداخت.”

در ضمن بسیاری از دانش آموزان احساس را پشت سر گذاشت و بدون دسترسی به دولت درآمد حمایت از طرح های. در پاسخ اتحادیه ملی دانشجویان (NUS) به نام دولت برای تامین £60m مشکلات صندوق به دانشجویان با هزینه های زندگی از قبیل اجاره در طول مستند.

یک بخش برای آموزش و پرورش سخنگوی آن گفت: تشویق دانشگاهها و خصوصی صاحبخانه “به نظر دانشجويان منافع و انصاف در تصمیم گیری های خود در مورد اجاره اتهامات عنوان شده برای این دوره”.

آنها گفتند DfE کار کرده است برای دانش آموزان به کمک دانشگاه ها با استفاده از یک موجود £46m در سراسر آوریل و مه خود را نسبت به مشکلات بودجه برای دانشجویان از جمله دانشجویان بین المللی.

یک ورق سفید تحمل شعار ‘اجاره اعتصاب در حال حاضر’ آویزان از یک پنجره در Hackney شرق لندن (لندن اجاره اعتصاب)

آنها همچنین اشاره کرد که کسانی که در اشتغال پاره وقت ممکن است واجد شرایط برای Coronavirus کار حفظ طرح و دانش آموزان ادامه خواهد داد برای دریافت تعمیر و نگهداری پرداخت وام.

مگر اینکه بیشتر حمایت دولت ارائه شده است, بسیاری از دانش آموزان و مستاجران احساس می کنم مجبور به پیوستن به اعتصاب و یا تقاضای اجاره کاهش به منظور محافظت از خود. اما به عنوان آنها در عقب راندن برخی می گویند خواسته های خود را در حال ملاقات با تمسخر و تجاوز توسط صاحبخانه.

بیش از 100 ساکنان زندگی در یک بلوک در Somerford گرو شرق لندن در حال حاضر با توجه به رفتن در اجاره اعتصاب پس از درخواست خود را به صورت 20 درصد کاهش در اجاره رد شد و اجازه دادن به عامل حاضر به توافق برسند که هیچ مستاجر خواهد بود اخراج در طول بیماری همه گیر.

اجازه دادن به عامل برج اسکله گفت: مستاجران که درخواست خود بود “غیر منطقی” و گفت: آنها باید با استفاده از پول آنها را صرف ناهار و تعطیلات به پرداخت مبلغ کامل به علت. عامل اضافه شده است که “ساییدگی و پارگی در خواص در حال افزایش است” در طول مستند که به معنای این بود که هیچ توجیهی برای کاهش اجاره.

مارک Sutton, 41, یکی از ساکنان که امضا این نامه توضیح داده شده برج اسکله پاسخ به “به طور کامل از لمس”.

“من فکر می کنم من خیلی معمولی از ساکنان در ساختمان با بسیاری از ما کار به عنوان مترجمان آزاد و یا با مشاغل متعدد در فرفره کار,” او گفت:. “ما در حال پیدا کردن شغل کمتر و آنها در حال پرداخت کمتر و کمتر و برخی از مستاجران در حال حاضر در جهانی اعتبار است.”

مارک اضافه شده است که از ساکنان ارسال نامه درخواست اجاره کاهش صاحبخانه به شدت امنیتی در اطراف بلوک با مردم بودن “فیلم برداری توسط سپاه پاسداران”.

“تعدادی از ساکنان گفت: آنها احساس آنها در زندان و چند که نمی درگیر شده است به من گفت که آنها با داشتن حملات هراس و احساس ترس به ترک آپارتمان خود را,” او گفت:.

برج اسکله نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. هیچ پیشنهاد که مالک میلیاردر جان Christodolou می دانستند در مورد محتویات این نامه است.

در ضمن دانشجویان در دانشگاه وارویک گفت: برخی از خصوصی صاحبخانه پیشنهاد کرده اند باید آنها را از شخصی وام های اعتباری یا این که پدر و مادر خود را در جهانی اعتبار برای کمک به آنها پرداخت اجاره.

الفی Brepotra دوم-سال مدیریت در وارویک و یکی از برگزارکنندگان دانشجو اجاره اعتصاب گروهی که جمع شده بودند 650 اعضا گفت: “صاحبخانه با استفاده از دانش آموزانی که در یک موقعیت بسیار مخاطره آمیز در طول coronavirus بحران است.

“این مسخره نشان می دهد که پدر و مادر باید درخواست برای اعتبار جهانی به خصوص با توجه به این که مقدار آن دو بزرگسالان ممکن است دریافت خواهد فقط پوشش برخی دانشجویان اجاره.”

وی افزود: “پوشش جیب اموال شرکت های سرمایه گذاری و صاحبخانه نیست و اولویت ما در این زمان دشوار است.”

در حالی که وارویک دانشگاه لغو قرارداد برای دانش آموزان اجاره در پردیس بسیاری از کسانی که اجاره در خارج از دانشگاه از خصوصی صاحبخانه هنوز هم موظف به پرداخت. بسیاری از اجاره را مرتب شده اند از طریق دانشگاه مدیریت اموال سازمان.

یک دانشگاه وارویک سخنگو گفت: “در خارج از دانشگاه اجاره در وضعیت کنونی همچنان به در حال حاضر با چالش های پیچیده ای به هر کس نگران است.

“ما اصل و فوری تمرکز بر روی دانش آموز, مشکلات, تضمین این که دانش آموزان با حمایت مالی نیاز می توانید دسترسی به حمایت آنها نیاز دارند را از طریق این دانشگاه را دانش آموزان مشکلات طرح به جای در نظر گرفتن هر گونه اقدام دیگری که می تواند آنها را به طور بالقوه پرهزینه و طولانی اختلافات حقوقی به خصوص با بخش خصوصی صاحبخانه است.”

با وجود مقاومت مواجه آنها با آن مواجه اند از صاحبخانه بسیاری از اجاره اعتصاب امید که جنبش جعلی در طول همه گیر خواهد شد کمک به آنها فشار بیشتری برای حمایت از مستاجران هنگامی که آن را بیش از.

دیوید مورفی یکی از برگزارکنندگان از دانشگاه لنکستر اجاره اعتصاب و یک افسر ارتباطات بلوط برای مستاجرها’ اتحادیه گفت: coronavirus بحران “گذاشته سر قدرت اختلاف بین موجر و مستاجر”.

“در مورد ما دیده ایم این دانشگاه قرار داده است تمایل خود را برای سود بیش از تندرستی دانش آموزان خود را در طول بهداشت عمومی اورژانس,” او گفت:.

22 سال روابط بین الملل کارشناسی ارشد دانشجو افزود: “مردم تمایل به romanticise ایده اجاره اعتصاب و باید آن را به عنوان اوج خود هدف اما در نهایت ما می خواهید برای دریافت حمایت بهتر برای مستاجرها حتی پس از همه گیر شده است.”

دیوید گفت که در چند هفته گذشته به لنکستر شاخه بلوط مستاجران’ union دیده است بزرگ مصرف از اعضا به بیش از 200 دانش آموزان پیوست اجاره اعتصاب. اعتصاب کنندگان خواستار لغو اجاره برای ترم تابستان دانشگاه خوابگاه برای همه دانشجویان, نه فقط کسانی که به طور کامل خالی اتاق خود را.

یک سخنگو از دانشگاه لنکستر گفت: “به عنوان بخشی از طرح ما برای حمایت از دانش آموزان از طریق Covid-19 Lancaster دانشگاه در زمان تصمیم به کاهش هزینه های اقامت برای بسیاری از دانشجویان ما در دانشگاه-مدیریت اسکان این مدت است. ما قدر این زمان بسیار چالش برانگیز برای جامعه ما و ما امیدواریم که این کمک می کند تا کاهش بار مالی برای برخی از دانش آموزان است.”

اما برای بسیاری از مستاجرها مانند دیوید دسترسی به مسکن مقرون به صرفه چندروزه قبل از coronavirus. و ما به عنوان چهره اقتصادی خرید اینترنتی از مستند تا 6.5 میلیون شغل زیان آنها می گویند بیشتر خواهد شد نیاز به انجام برای محافظت از حقوق مستاجرها.

شارلوت که از دست داده است 80 درصد از درآمد خود را پس از مستند آغاز کرد و گفت: “این بیماری همه گیر ایجاد کرده است یک پنجره برای تغییر برای اجاره.

“این باعث می شود شما متوجه چه مقدار وجود دارد به مبارزه برای حتی پس از مستند به پایان می رسد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de