screenshot-2020-05-04-at-12-25-35.png

Ahsoka Tano مصمم است برای فرار بدون کشتن ازدیاد می گردد.

لوکاس فیلم/تصویر توسط شان کین/CNET

پس از آن به پایان می رسد. آخرین قسمت از جنگ ستارگان: جنگ های کلون’ فصل آخر آمد به دیزنی علاوه بر روز شنبه, آوریل 4 حوادث پس از محاصره Mandalore و کلون سربازان در سراسر کهکشان روشن جدی به منظور 66 باعث شده است. این فصل 12 قسمت و آن را به نام “پیروزی و مرگ” مناسب چشمگیر و نهایی صدایی عنوان.

ما به حوادث انتقام از Sith در این نقطه و سابق Padawan Ahsoka Tano (اشلی عکس) موفق به دریافت بازدارنده تراشه — که Darth Sidious مورد استفاده برای ایجاد کلون بد — از رفیق فرمانده رکس (Dee Bradley Baker) ، متاسفانه آنها نیز به دام افتاده در یک پزشکی خلیج با یک دسته کامل از سفارش 66 می کلون آماده برای شکستن در و در پایان هر دو آنها را.

در ضمن دیوانه lad چکش زدن یا کوبیدن (Sam Witwer) است که کشتار راه خود را در اطراف کشتی پس از Ahsoka منتشر شد او را به علت حواس پرتی. بیایید شیرجه رفتن به جنگ های کلون اسپویلر شهر برای آخرین بار.

spoilers-starwars

مبارزه

فقط به عنوان کلون نقض پزشکی خلیج Ahsoka و رکس پشت سر هم. یکپارچه منحرف بلستر پیچ و مهره و شلیک بی حس کردن انفجار آنها ناتوان ساختن همه سربازان بدون کشتن آنها (I dunno اگر پسر Ahsoka بازدید با یک درب خوب است هر چند که مطمئن شوید که نگاه تند و زننده است).

در جای دیگر چکش زدن یا کوبیدن است گوش دادن به کلون’ ارتباطات با خود بد بدست زره قطعه و طول می کشد یک رویکرد متفاوت به قهرمانان ما را به عنوان او وارد دهیم مجلسی. او ذبح ازدیاد می گردد و می کشد ژنراتور پایین مجبور رزمناو از ابرفضا — سفر به Coruscant لغو شده است. Sidious را نا امید خواهد بود, او تا به حال چای آماده برای همه! چای و رعد و برق.

screenshot-2020-05-04-at-11-31-27.png

در حماسه سبک چکش زدن یا کوبیدن به ارمغان می آورد رزمناو ریزد در این قسمت.

لوکاس فیلم/تصویر توسط شان کین/CNET

خروج از lightspeed بنابراین به طور ناگهانی تا به حال یک اثر مخربی بر روی رزمناو-آتش سوزی های بی شماری شکسته در بدنه آن را به عنوان hurtles نسبت به یک ماه. این کاملا دیدنی و جذاب بصری و کوین Kiner استفاده از مصنوعی در موسیقی متن فیلم (که در دسترس در Spotify) آن را می دهد برخی از فوق العاده چشمگیر پانچ.

“ما نیاز به از اینجا دریافت کنید” Ahsoka می گوید. تماس خوب!

جدی راه

Ahsoka رکس و astromech droid افراد نیاز به دریافت در سراسر آشیانه به گذشته باقی مانده شاتل (بد رکس به دستور فرار غلاف در قسمت قبلی). متاسفانه عظیم مشروط رکس کلون برادران — led توسط جسی به دلیل آن دوره تا به حال به کسی که ما می دانستند — نیز در راه است.

تحسین Ahsoka مصمم است به چوب به غیر کشنده رویکرد حتی اگر رزمناو محکوم به فنا است. او متوجه می شود رکس بسیار کاهش تا در مورد وضعیت و طول می کشد خاموش کلاه خود برای پیدا کردن یک قطره اشک نورد پایین گونه اش.

screenshot-2020-05-04-at-11-32-06.png

جسی آگهی خود را همکار کلون در شکار Ahsoka و رکس.

لوکاس فیلم/تصویر توسط شان کین/CNET

“شما یک سرباز خوب رکس به طوری که هر یک از آن مردان وجود دارد,” او می گوید. “آنها ممکن است مایل به مردن اما من یکی که در حال رفتن به آنها را بکشند.”

روشن است او را درونی به معنای واقعی بودن جدی فلسفه و حمایت او Anakin Skywalker در حمله کلون ها قبل از او استاد او — “شفقت که من تعریف را به عنوان عشق بی قید و شرط ضروری برای یک Jedi زندگی است.” متاسفانه Anakin واقعا تمرین آنچه که او موعظه در این نقطه است.

رکس روش جسی و شرکت با Ahsoka در بلستر نقطه تظاهر به دست گرفته اند و او را زندانی و استدلال می کند که او نبوده است, جدی برای سنین-تلاش به اشتباه سفارش 66 برنامه نویسی با معانی. آن اقدام به خرید آنها زمان کافی برای droids به تخلیه یک دسته از کلون ها به یک سطح پایین تر شب شانس به عنوان Ahsoka و رکس همچنان خود را بی حس کردن-انحراف رقص.

چکش زدن یا کوبیدن فرار

طرح خود را انداخته است کمی چپ چپ زمانی که چکش زدن یا کوبیدن اجرا می شود به سمت کشتی — دارای گونه های برامده چارلی است که در تلاش برای فرار خود را!

“شما می خواستم در این هرج و مرج!” او growls در Ahsoka او به عنوان flings مسائل در او را با نیروی. شاید او نمی باید اجازه دهید که مرد دیوانه از تلفن همراه خود ،

Ahsoka می آید در یک اینچ از sabering گلو او را هل می دهد او را به عقب و رازک در شاتل. او به طور خلاصه تلاش می کند تا او را متوقف کند با استفاده از نیروی (مانند ری در ظهور اسکای واکر هیچ غیر منتظره رعد و برق در اینجا هر چند) اما معافیت های دور به کمک رکس نبرد همگرا گردد.

screenshot-2020-05-04-at-12-36-45.png

Ahsoka تلاش می کند برای جلوگیری از چکش زدن یا کوبیدن از فرار.

لوکاس فیلم/تصویر توسط شان کین/CNET

سابق Sith Lord جهش به hyperspace — خداحافظ چکش زدن یا کوبیدن ما شما را در انفرادی و شورشیان (لطفا به این مرد خود عمل زندگی می کنند نشان می دهد در دیزنی به علاوه!).

Ahsoka و رکس دریافت احاطه شده بنابراین او awesomely stabs او lightsabers به کف با زور و کاهش یک بخش در اطراف آنها پس از رها کردن آنها را به یک سطح پایین تر است. سریع تر از یک آسانسور سریعتر از پله ها!

آنها پیدا کردن یک جنگنده کوچک به فرار از در و رکس صعود فقط به عنوان رزمناو وارد ماه جو و شروع به شکستن از هم جدا. بعد از شیک سقوط و در حال اجرا در امتداد باقی مانده Ahsoka موفق به هاپ در توپچی صندلی.

screenshot-2020-05-04-at-11-33-26.png

Ahsoka improvises یک مسیر فرار از آشیانه.

لوکاس فیلم/تصویر توسط شان کین/CNET

خداحافظی

مدتی بعد Ahsoka و رکس فرود آمد و به خاک سپرده شد برخی از کلون ها (احتمالا بسیاری از بدن نمی تواند بازیافت شود) مارک گور با کلاه بر روی چوب.

در ردا Ahsoka به نظر می رسد بسیار شبیه به او در flashforward به پایان رسید که پیگیری نشان می دهد شورشیان (که شما باید به سازمان دیده بان در حال حاضر اگر شما در حال حاضر نمی — آن را در دیزنی به علاوه).

ادای احترام به کلون مثل این است که کمتر سرما نسخه Stormtrooper کلاه چوب در پنجمین قسمت از Mandalorian. آن را نیز قرار می دهد Ahsoka و رکس نگرش نسبت به کلون در تضاد کامل با آن امپراتوری که نمایش آنها را به عنوان ابزار یکبار مصرف به دلیل آن را اجرا کنید ،

پذیرش که او را ترک کرده است او زندگی پشت به طور کامل Ahsoka قطره او باقی مانده lightsaber بر روی زمین توسط گور. خداحافظ Ahsoka و رکس ببینید شما هر دو در گرفته است.

Cameo از Sith

شما می دانستم که این fella مجبور به نشان می دهد تا. ما پرش به جلو در زمان شاهنشاهی Stormtroopers, Snowtroopers و پروب droids گشت محل سقوط به عنوان یک شاتل زمین. آن را تحت پوشش در برف در حال حاضر پس از آن به نظر می رسد بسیاری مانند Hoth در امپراتوری حملات برگشت.

Darth Vader مراحل به گور می یابد و lightsaber خود سابق خود را به Ahsokaفعال کردن آن و زل زده بود به آن آبی و تیغه. او آن را طول می کشد با او را به عنوان او راه می رود دور است.

تصویر نهایی را نشان می دهد که این کاربر Vader منعکس در گیر یک نیمه مدفون clone trooper کلاه با Ahsoka-سبک نشانه گذاری. Bye bye خداوند این کاربر Vader در حال لذت بردن از سوختگی بر کهکشان.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دیزنی+ رسمیت می شناسد جنگ ستارگان روز بزرگ شرکت های فن آوری…


1:30

تخم مرغ عید پاک و مشاهدات

  • در جهان, جنگ های کلون سه سال به طول انجامید (دوره بین حمله کلون و انتقام از Sith). نشان می دهد هفت فصل پخش بیش از 12 زندگی واقعی سال با هفت سال فاصله بین فصل 6 و 7.
  • این شعار در طول معرفی کرده پژواک جان ویلیامز ساخته است که بازی در طول Qui-Gon Jinn و Padmé را مجالس ترحیم در شبح تهدید و انتقام از Sith بود.
  • رکس انجام قابل ملاحظه ای به خوبی برای یک پسر که فقط تا به حال عمل جراحی مغز.
  • جسی زره بسیار قابل توجه و جمهوری نماد بر روی کلاه خود (همراه با تاتو بر روی سر خود را) همیشه اشاره کرد که او می خواهم همراه با سفارش 66.
  • Ahsoka تنها قطره یکی از دو lightsabers. او به احتمال زیاد با استفاده از این دیگر در ایجاد آنهایی که او برخوردار در Rebels (این فصل در تضاد با حوادث در سال 2016 Ahsoka رمان که در آن او سازه کسانی که شمشیر).
  • دیدن این کاربر Vader و سه گانه اصلی نیروهای نظامی به تصویر کشیده در جنگ های کلون سبک باور نکردنی است.
  • این کاربر Vader برگزاری بر روی Ahsoka را lightsaber نکات است که او نه کاملا خاموش هر اشاره از Anakin Skywalker. که باقی مانده خواهد او را به صرفه جویی در لوقا در بازگشت از جدی.

که با نهایی جنگ ستارگان پروژه که خالق جورج لوکاس تا به حال دست مستقیم در به پایان می آید. Bye bye به جنگ های کلونآن را به یک سوار وحشی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de