ep9-ff-001865

افزایش اسکای واکر بود pleaser جمعیت برای بدترین حالت ممکن است جمعیت.

والت دیزنی تصاویر

امروز مارس 4th. بله آن روز. جنگ ستارگان در شب. آوریل 4th بود با شما و غیره. جناس که به لطف اینترنت به نوعی تبدیل یک روز به طور منظم به یک تعطیلات جهانی از جنگ ستارگان ، اما فقط یک مشکل وجود دارد: من واقعا نمی خواهید به عبادت در آن محراب هر بیشتر.

و ظهور اسکای واکر مقصر است.

آن را شرم آور اما وجود دارد یک نقطه در طول اولین ساعت مچی ظهور اسکای واکر که در آن در یک بسته بندی شده تئاتر من با صدای رسا گفت: “چه جهنم?”

من نمی توانم به یاد داشته باشید دقیقا کدام بخش. وجود چند نامزد.

این ممکن است درست در آغاز هنگامی که رز تیکو (با بازی کلی ماری Tran) بود yanked از ظهور اسکای واکر مانند Poochie از سیمپسونها. آن را کاملا احساس یک حرکت طراحی شده برای جلب رضایت نژادپرستانه دیوهایی که می خواهم مورد آزار واقع شدند Tran کردن رسانه های اجتماعی در سال 2018 است.

که مکیده. زمان بزرگ. قطعا ارزش یک “چه جهنم؟”

می توانست لحظه ای که “unkilled” Chewbacca کلاف شاید تنها چالش لحظه در قانون اول است که احساس آن نوشته شده بود و ویرایش 5 ساله به بالا در شربت.

11-star-wars-the-last-jedi-t8zl52

چه جهنم?


دیزنی

اما اگر من تا به حال به محل شرط من می خواهم بگویم من “جهنم” لحظه آمد در طول بزرگ “ری را ریشه” نشان می دهد.

لغو یکی از آخرین جدیترین انتخاب های جالب Kylo رن می گوید ری او نبود دختر مستان فروش می رسد که او برای پول مشروب الکلی. Nah خراش است. در تلاش به همه چیز پشت به سه گانه اصلی (ساخت جنگ ستارگان جهان احساس کوچکتر از یک جهان برف) ری نازل شد به نوه امپراتور Palpatine: بزرگ baddie که به طرزی جادویی به نظر می رسد در سوم فیلم منهای هر سایهای در دو مورد قبلی ،

“چه جهنم؟”

شش ماه بعد فاصله از منحرف حباب از جنگ ستارگان “گفتمان” — و جای خود را در فرهنگ جنگ است که مصرف همه نور و دلیل — آن را هنوز هم دشوار است توضیح دهد که چرا این انتخاب ناراحت من بسیار است.

در حقیقت ری را آشکار لحظه ای بود که در آن جنگ ستارگان متوقف موجود به عنوان یک شی من می توانم باور و پیش پا افتاده تبدیل به فن داستان catered به بدترین نوع از فن. که در آن جنگ ستارگان کاهش یافت و به یک مجموعه داستان در یک ق موضوع دور ، طراحی شده برای اذیت کردن حداقل مقدار از مردم ممکن است ساخته شده است برای مردم را به نشستن در سینما و نقطه: “نگاه این LANDO. LANDO را در اینجا!”

من عصبانی شد.

حیف من فقیر, همسر, چشم لعاب بیش از, که تا به حال برای تحمل و قدرت قطار سفر خانه. من اسلحه تکان دادن مانند یک مرد دیوانه در تلاش برای توضیح دهد که چرا قابل قبول sci-fi تلنگر او فقط می خواهم به تماشای (و بلافاصله شروع به فراموش کردن مانند یک فرد بالغ نرمال) بود و خیانت. که آن را عمدا و به طور سیستماتیک معکوس هر تلاش ساخته شده توسط آخرین جدی به اختراع دوباره جنگ ستارگان و آن را با موفقیت فرار کسل کننده نوستالژی گودال آن را در حال حاضر به طور کامل تبار به.

من ایستاده است. آخرین جدی بود یک فیلم است که ما خواستار “اجازه دهید گذشته می میرند”. آن را برافراشته در برابر بازی گاه به گاه دلتنگی. تمام بخش ها مانند کازینو در Canto Bight بودند دور از کامل اما آخرین جدی شد جسور و مبتکر. آن هرگز ما را دعوت به نقطه “نگاه LANDO را در اینجا!” به جای آن انجام یک کار فوق العاده از خرد همه فن انتظارات. آن را به قتل رسانده و تبه کار اصلی در نیمه راه از طریق اجرای زمان; تبدیل لوک اسکای واکر از کسل کننده انجام دهید-the-right-چیزی که قهرمان از نوع به باطل تلخ زاهد گوشه نشین شکنجه توسط خود را شکست.

آن را به یک فیلم بود که پرداخت عهد به تخیل عجیب و غریب از سه گانه اصلی اما حاضر به واسطه کار بد به اساسی ترین اصول آن اساطیر. یک اقلیت پر سر و صدای آن متنفر بودم اما برای من پول آن را یکی از دلیرترین فیلم های پرفروش از دهه گذشته است. از آن ساخته شده من در مورد مراقبت از جنگ ستارگان دوباره.

اما بزرگترین گناه مراقبت در وهله اول.

در یک پست-Gamergate, سن, شدید fandom مسموم است به خوبی. تنها پاسخ: درمان فرانچایز مانند جنگ ستارگان و مارول با بی تفاوتی. اگر آنها بالاتر بود و به عنکبوت-آیه یا Thor: Ragnarok? بزرگ. اگر آنها نمی? آه خوب این فقط یک فیلم است. مصرف آن را به طور جدی تر از آن است که از دست دادن بازی.

من اشتباه مهم که ارائه تمام fandom سمی: من بیش از حد سرمایه گذاری کرده. به عنوان یک نوجوان من بلعیدم ستارگان جهان گسترش. خوب, بد و معاشقه شاهزاده خانم لیلا. من به شدت عاشق جنگ ستارگان به عنوان هر دو یک سری و یک ایده است. به عنوان یک بزرگسال من تا به حال مقدار زیادی از احترام به عالم و باور نکردنی فیلم آن را کمک به تولید است اما در حال حاضر پس از ظهور اسکای واکر, من فکر می کنم من نیاز به یک استراحت از جنگ ستارگان. یک مدت طولانی ،

ممکن است چهارم بود با شما. من فقط می خواهم به آن را نادیده بگیرد. این یک هشتگ من ساکت کردن و به فراموشی. چرا که در یک روز که قرار بود یک جشن بسیار وجود دارد به جشن می گیرند.

که به اندازه کافی جنگ ستارگان برای من با تشکر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de