Vizio M-Series Quantum
سارا تو/CNET

شما لازم نیست به صرف ثروت کوچک به یک تلویزیون با نقاط کوانتومی تکنولوژی است که برای تلفن های موبایل مانند آن را باید کمی بیش از یک حیله بازاریابی, اما در واقع ارائه یک تصویر فوق العاده است. سال گذشته Vizio معرفی تعدادی از مدل های با نقاط کوانتومی و به عنوان دست CNET بررسی ها نشان داده اند آنها را بزرگ رنگ و روشنایی در میانی قیمت. و در حال حاضر Costco است که با داشتن یک humdinger فروش در 65 اینچ M-سری 4K UHD تلویزیون های کوانتومی — شما می توانید آن را به قیمت 500 دلار در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. که یک جامد 200 دلار کردن قیمت به طور منظم. در واقع ارزان ترین من می توانید این مجموعه در آمازون $700.

آن را مانند یک معامله خوب است که من نگران بود Costco کشیده شد و یک سریع در ما قرار دادن M657-G0 در فروش. که پایین لایه 65 اینچ M-Series مدل تا حدودی کمتر از مشخصات قابل توجه. اما این M658-G1 که 600 nits از اوج خروجی (150 درصد بیشتر از M657-G0) و 90 جداگانه local dimming مناطق در مقایسه با فقط 20. فروش و یا نه این یکی را دریافت کنید.

$500 شگفت آور یک معامله خوب برای این تلویزیون است. آن را به معنای واقعی کلمه قیمت زیر 55-inch نسخه و رنگ عالی است که رقبا چه می بینید خیلی بیشتر از مدل های گران قیمت مانند سامسونگ Q7. متاسفانه این نیست Roku تلویزیون — اگر تنها تمام تلویزیون بودند Roku-اما Vizio را Smartcast 3.0 نیست وحشتناک تلویزیون های هوشمند راه حل و آن را با این نسخهها کار با AirPlay اپل 2 و HomeKit است که بسیاری از مردمی قدردانی خواهد شد. نیز وجود دارد کنترل صدا از طریق الکسا سیری و گوگل دستیار همراه با چهار پورت HDMI, Ethernet, USB و کشت از دیگر اتصالات.

شما می توانید بهتر از تلویزیون است ؟ کاملا — اما شما پرداخت برای امتیاز. این 65 اینچ M-Series, اگر چه در حال حاضر یک ارزش خوب است. 200 دلار ارزان تر آن را اساسا یک سرقت. این معامله به پایان می رسد در مارس 10, فرض کنید که منابع آخرین طولانی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de