img-rick-and-morty-1

ریک سانچز coerces نوه اش Morty به سفر با او.

شنا بزرگسالان

حتی اگر شما تنها آغشته به چند قسمت از Rick and Morty, در حال حاضر زمان مناسب برای بازگشت بر روی ارابه موسیقی.

نشان می دهد بازگشت برای نیمه دوم فصل 4 امشب دقیقا نمی دهد شما را به کمک به دست در نظر درک آنچه جهنم در جریان است و در زمان. ریک سانچز و نوه اش Morty با الهام از Doc و مارتی از بازگشت به آینده بروید و در مرز کمتر خشونت خام و ماجراهای عجیب و غریب را از طریق فضا و گاهی اوقات زمان.

اما به عنوان هتاک جوک در آینده نگه دارید و شخصیت ها شروع به رشد شما به خودتان پیدا کنید متوجه چیزی: کارتون تعبیه شده است با تعجب نکات دقیق وظریف. از اگزیستانسیالیسم و افسردگی به فشارهای بالا و دستیابی به کار Rick and Morty به بررسی مراتب عمیق تر تم های از آن در توالت طنز نشان می دهد.

اگر شما با توجه به اضافه کردن آن به لیست طولانی را نشان می دهد برای شراب خواری-سازمان دیده بان در زیر شما پیدا کردن شش دلیل برای این رویکرد در یک نور جدید. و هنگامی که شما انجام می شود با زودتر قسمت شما آماده برای دسته بعدی, اکران در شنا بزرگسالان ممکن است 3.

توجه داشته باشید: Minor اخلال گران مشخص شده جلوتر است.

ram-s3-image2

Rick and Morty اغلب نمی توانید.

شنا بزرگسالان

تعجب آور شخصیت تحولات

پویا بین Rick and Morty به نظر می رسد ساده: ریک یک دمدمی مزاجی کنترل و خدا مانند یک نابغه که به طور منظم به جان مردم و نیروهای خود را با حوصله لکنت زبان از نظر اخلاقی خوب نوه به داشتن ماجراهای خطرناک با او — و نه از پیوند, اما به طوری که Morty ذهن می تواند به عنوان یک “jammer” خود آگاهی یک سپر محافظت می کند که ریک ذهن خود را از دشمنان خطرناک (فصل 1 قسمت 10).

در عین حال زمانی که تحت فشار قرار دادند بیش از حد, مانند زمانی که ریک از بین می برد و نژاد بشر Morty دستاوردهای قدرت ایستادن به ریک و همچنان به تماس او را خاتوله و خودخواهی. در اواخر فصل 2 فصل بیشتر و بیشتر خسته و بی عاطفه است تمام عیار بحران که منجر به یک ادمکش داد و بیداد هیچ کس نمی تواند پیش بینی از قسمت اول.

اگزیستانسیالیسم و… poop, جوک

آن طول می کشد در حالی که اما در نهایت شما متوجه چیزی در مورد Rick and Morty: ثابت و گوزیدن زن مدفوع جوک یک نقطه. گذشته از تغذیه به نمایش اگزیستانسیالیسم موضوع که جهان تصادفی و بی رحمانه محل و هیچ چیزی مهم نیست-گاهی اوقات توالت طنز استفاده می شود به عنوان یک شگرد توسط ریک منحرف در شرایط زمانی که او می یابد خود را به مراقبت در مورد کسی غیر از خود است.

در قسمت 2 از فصل 4 (جزئی اسپویلر) هنگامی که ریک در می یابد کسی استفاده شخصی خود را در توالت از او به نحو نامشخصی را به کشتن مقصر هواداری او به خاطر همسر خود را به تازگی درگذشت. به جای ریک انفجار یک ماشین گوز و اجرا می شود به طوری که هیچ کس حتی ریک می تواند ساکن در واقع او نه کاملا خود را از دست بشریت است.

حفاری در فیلم ژانرهای استعارههای و کلیشه

اکثر Rick and Morty تقلید مسخره امیز قسمت فیلم های مشهور است. در اینجا برخی از قسمت عناوین: کل Rickall یکی از خدمه بیش از Crewcoo را Morty و Rattlestar Ricklactica. اما Rick and Morty چیز طول می کشد یک قدم بیشتر و نخ ریسی از مفاهیم مرکزی آن فیلم تا رسیدن به نقطه شکستن.

در قسمت 5 از فصل 4 (جزئی اسپویلر), “فضا-مارها” توسعه توانایی سفر در زمان. Parodying ترمیناتور و بی دنباله و لذت ببر یک حق رای دادن است که ریک اساسا خواستار “درهم و برهم” مارها در نهایت ارسال مار-ترور برای کشتن Morty اما در حال خنثی رقیب مار-terminators در بی پایان حلقه است. این منجر به مطلق مار قتل عام تا زمانی که تنها راه حل این است که fixers کشتن اولین مار-غارنشین جلوگیری از این گونه از همیشه در حال توسعه ابزار و تکنولوژی در وهله اول.

قسمت اول پخش بعد از ترمیناتور: Dark سرنوشتششم در حق رای دادن بمباران — موقع تفسیر در شیر یک ایده به نقطه ای از حماقت است.

ریک سانچز و سلامت روان

برای همیشه گیر کرده در یک بحران وجودی ریک خود-مخرب خود نفرت و مست. قدرتمند و در عین حال پر از بدبختی خود عبارت — “Wubba lubba دوبله دوبله” — نشان داد در فصل 1 قسمت 11 برای ترجمه از زبان بیگانه به “من درد بزرگ لطفا کمک کنید.”

با وجود رباتیک توانایی به کشتن هر کسی که در راه خود ریک غم و اندوه است relatable به ما چیزی برای ارتباط با. خالق دن هارمون گفت: نشان می دهد: “این واقع بینانه نیست برای تماشای [نشان می دهد] برای خیلی از وقت خود را بدون دیدن مدارک و شواهد از چیزی است که شما باید در داخل شما چیزی است که متصل به همه ما است.”

rick-and-morty.png

ریک همسر و دخترش در یک ساخته حافظه است.

شنا بزرگسالان

رمز و راز بوده است پاسخ داد و در عین حال

یکی از شخصیت ها که ما خیلی دیده نشده از ریک سابق, همسر, Morty مادر بزرگ. خانواده اش صحبت در مورد او گهگاه اما دلیل غیبت او مداوم از رمز و راز است. در فصل 3 برتر (جزئی اسپویلر) ما دیدن آنچه که ما فکر می کنیم که ریک جنایی منبع داستان: طبیعی غیر الکلی ریک شاهدان همسرش دایان و دختر بث توسط یک بمب منفجر شده.

اما این همه نشان داد به نیرنگ می شود و با ریک به فرار اسیرکنندگان خود را. در عوض چند سرنخ در سراسر مجموعه نشان می دهد بیشتر دنیوی توضیح برای اینکه چرا ما نمی بینیم او: ریک بزرگسالان بث نشان می دهد سمت چپ دایان-و آن را ممکن است چرا که او نمی تواند ایستاده خود را بالا دستیابی کار قرار دادن خانواده خود را در خطر است. “من نمی توانم ازدواج کار, اما من می تواند به نوبه خود یک سیاه چاله به خورشید” ریک می گوید: در فصل 2 آخر.

تخم مرغ عید پاک

rick-and-morty

ریک برخورد برخی از گربه شناور.

شنا بزرگسالان

Rick and Morty است مربا بسته بندی شده با تخم مرغ عید پاک. بسیاری از آنها فیلم مراجع, اما, نیز وجود دارد گاه به گاه علم مرجع: در فصل 2 premiere (جزئی اسپویلر) هنگامی که Rick and Morty واقعیت تجزیه به دو امکانات آنها پیدا کردن خود را از دست داده و در انتها فراموشی, احاطه شده توسط شناور شرودینگر گربه ها (فکر آزمایش شامل یک پارادوکس).

اگر شما در حال حاضر در شراب خواری-مشاهده هارمون جامعه در Netflix بکشد شما قدردانی یکی از بهترین تخم مرغ عید پاک در سری: در این قسمت سوم از فصل 2 ریک ساعت بیگانه نسخه های زندگی, طنزهای تلویزیونی در تلویزیون حتی ارجاع آن زندگی واقعی لغو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de