NHS coronavirus ردیابی نرم افزار خواهد شد که عواقب ناخواسته’, مقام ارشد می گوید

جدید بیمه خدمات درمانی coronavirus برنامه خواهد شد که “عواقب ناخواسته” با توجه به سر از واحد در حال توسعه است.

متیو گولد اجرایی NHSX گفت: یک کمیته پارلمانی که مقامات نمی دانم “دقیقا چگونه آن کار خواهد کرد”.

“وجود خواهد داشت عواقب ناخواسته ای وجود دارد که برای اطمینان حاصل کنید برخی از چیزهایی که ما را به تکامل” او گفت:.

“ما نیاز به سطح با مردم در این است که هنگامی که ما آن را راه اندازی نمی توان آن را کامل و به درک ما از این ویروس ایجاد خواهد شد تا این برنامه است.”

آقای گولد به روز قبل از آن نورد به ساکنان جزیره موجود زنده برای محاکمه پیش از یک انتظار ملی آزادی در اواخر این ماه.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: روزانه coronavirus جلسه در 10 خیابان داونینگ گفت: “هفته گذشته ما در جای خود قرار داده این قابلیت تست در این جزیره از امشب تماس ردیابی قابلیت را زنده خواهد شد و از فردا کارکنان بیمه خدمات درمانی در این جزیره خواهد بود قادر به دانلود نرم افزار.

“از شنبه هر یک از 80,000 خانوار در این جزیره را دریافت نامه ای از رئیس با اطلاعات جامع در مورد دادگاه. نشینان پس از آن خواهد شد قادر به نصب برنامه.”

آقای Hancock خواست نشینان به “در آغوش این کار را با شور و شوق” گوید: “با دانلود این برنامه شما در حال حفاظت از سلامت خود را, شما در حال حفاظت از سلامت شما عزیزان و سلامت جامعه است.” اما او تاکید کرد که محاکمه این برنامه به این معنی نیست که پایان اجتماعی فاصله اقدامات در این جزیره است.

حریم خصوصی فعالان مطرح کرده اند و نگرانی بیش از این پتانسیل برای “ماموریت خزش” با داده هایی که جمع آوری خواهد شد در جنبش مردم و تماس با دیگران است.

این خدمات سلامت مجله گزارش داد که آن را هنوز تصویب آزمون در امنیت سایبری و عملکرد بالینی و ایمنی مورد نیاز را شامل می شود در NHS برنامه کتابخانه.

اما آقای Hancock اصرار آن طراحی شده بود “با حفظ حریم خصوصی و امنیت در مقابل ذهن”,

“داده های ذخیره شده بر روی یک فرد تلفن با بیمه خدمات درمانی تا زمانی که کسی در می یابد که آنها علائم و سپس آنها نیاز به تست و آنها را به بیمه خدمات درمانی و بیمه خدمات درمانی نیاز به تماس با کسانی که در تماس با آنها است.”

“این است که کمترین سطح از حریم خصوصی ساخته شده است به مطمئن شوید که ما می توانیم هر دو اطمینان مردم از حفظ حریم خصوصی بلکه آن موثر خواهد بود و صرفه جویی در زندگی می کند.”

تست تزار جان نیوتن گفت: هیچ 10 جلسه است که این برنامه به خودی خود حاوی هیچ اطلاعات شخصی اما به سادگی داده ها در جایی که تلفن شده است که گوشی های دیگر شده است نزدیکی به استفاده از anonymised به طور تصادفی تولید اعداد.

“این بسیار امن با استفاده از داده ها و مردم باید احساس اطمینان با اقدامات احتیاطی که گرفته شده است,” او گفت:.

این NHSX برنامه بخشی از دولت را گسترده تر “آزمون پیگیری و ردیابی” استراتژی به عنوان بریتانیا مستند آرام است.

آن را با استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای نظارت بر زمانی که کاربران در مجاورت نزدیک به افراد دیگر و اگر آنها توسعه coronavirus علائم آنها می توانید انتخاب کنید برای هشدار به کسانی که در معرض خطر هستند.

داده های ثبت شده تحت یک شناسه ناشناس به جای نام شخص و هر کسی دریافت هشدار اطلاع رسانی خواهد شد نمی دانم چگونه و از کجا آنها احتمالا آلوده.

تماس با ردیابی شده است به طور گسترده در کره جنوبی و هنگ کنگ و آلمان که در آن شیوع موجود بوده اند بیشتر به سرعت.

این NHSX برنامه است که تا کنون آزمایش شده است در بسته شرایط در یک RAF پایه و سرنشین در جزیره موجود زنده از شنبه.

دولت برنامه ای برای استخدام 18,000 تماس با ما-ردیاب در اواسط ماه مه خواهد بود که در تماس با کسانی که توسعه علائم, اما لازم نیست که این برنامه است.

آقای گولد گفت: مجلس کمیته مشترک حقوق بشر که برنامه شد و تا کنون در حال ارائه به کاربران به عنوان جوان 16 اما در آستانه تغییر می تواند توصیه های زیر از کمیساریای اطلاعات دفتر (ICO) و کودکان کمیسر.

“من آگاه هستم که استفاده از گوشی های هوشمند پایین می رود با جمعيت سالمندان,” او اضافه شده است. “این بخشی از یک استراتژی بنابراین ما مطمئن شوید که ما نه فقط با تکیه بر این برنامه است.”

پرسید که آیا حداقل یک درصد از جمعیت باید با استفاده از برنامه برای اطمینان از اثربخشی آن آقای گولد گفت: دولت نه یک هدف.

او گفت: نمایندگان مجلس است که پروژه های مشابه در کشورهایی از جمله استرالیا و سنگاپور و نروژ نشان داد که هر چیزی که از یک پنجم به سمت بالا خواهد بود “خوب ارزش”.

“حتی در آن سطح برنامه شروع می شود برای ما واقعا مهم بینش علائم چگونه این ویروس در حال گسترش است و ما چگونه باید با آن مقابله است,” او اضافه شده است.

“اگر ما می تواند رسیدن به سطوح بالاتر از 40 و 50 درصد یا بالاتر این برنامه واقعا می تواند یک تفاوت بزرگ در شناسایی آن دسته از افرادی که در تماس با موارد مشکوک و مطمئن شوید که ما می توانیم شناسایی و منزوی کردن این افراد سریع تر و موثر تر است.”

آقای گولد پیشنهاد کرد که برنامه می تواند “مادی تاثیر می گذارد” تصمیم دولت در مورد چگونه به سرعت به محدودیت در حرکت و ارتباط شده اند که در جای خود از مارس.


پلیس باید قدرت به دستگیری و جریمه نقدی مردم برای نقض فعلی بهداشت عمومی مقررات اما آقای گولد گفت: داده ها از نرم افزار نخواهد بود گذشت به اجرای قانون و رعایت هشدار خواهد بود داوطلبانه است.

Dr Orla Lynskey همراه استاد حقوق در دانشکده اقتصاد لندن گفت: این کمیته وجود دارد نگرانی های حریم خصوصی بیش از جمع آوری داده های مکان.

“داده های مکان ذاتا فوق العاده حساس — آن را می گوید که در آن شما در یک نقطه خاص در زمان: شد, شما در, شما در مشاور شما در کلینیک سلامت جنسی” او اضافه شده است.

“وجود دارد یک خطر ذاتی است که اگر شما ایجاد یک سیستم است که می تواند اضافه شده به منظور شما می توانید انجام این کار در راه است که بسیار حفظ حریم خصوصی تهاجمی است.”

دکتر مایکل Veale یک مدرس دانشگاه در دیجیتال مقررات در دانشگاه کالج لندن گفت: وجود یک پتانسیل برای “تابع خزش”.

او گفت که اگر شناسایی شد جزئیات ثبت شده در آینده مانند گذرنامه جزئیات آن می تواند اجازه می دهد “پیشرفت به یک نوع از ترافیک سیستم نور که در آن ایده این است که کسی می تواند خطر-به ثمر رساند و بر اساس آن فعالیت”.

کارشناسان به نام هدف از این برنامه به شدت محدود و “غروب بند” حاکم که آن را دیگر نمی خواهد لازم است.

آقای گولد رد نکرد توسعه به برنامه های محدوده اما گفت: هر گونه تغییر ساخته شده خواهد بود توضیح داد ،

“ما می تواند ارائه به مردم انتخاب برای ارائه جزئیات بیشتر اما آن را به یک انتخاب,” او اضافه شده است.

“اگر شما حذف این برنامه تمام داده های ذخیره شده بر روی گوشی که نبوده است به طور داوطلبانه به اشتراک گذاشته شده حذف شده است [اما] اگر به اشتراک گذاشته شده توسط انتخاب در آن نگهداری می شود می تواند برای تحقیقات است.”

آقای گولد گفت که برنامه را بخواهید نه برای نام و “نمی دانم که شما هستند” اما نیاز به نیمه اول postcodes به جمع آوری اطلاعات در نقاط بالقوه و هشدار بیمارستان محلی به موج.

اعضای کمیته نگرانی خود را چگونه برنامه می تواند در کنار کسانی که مورد استفاده توسط کشورهای دیگر از جمله جمهوری ایرلند که با استفاده از یک نوع متفاوت از “غیر متمرکز” سیستم.

“ما نگران همکاری, اما آن را نه فقط ما در نظر گرفتن این رویکرد” آقای گولد گفت.

“اگر آن را می شود روشن است که یک رویکرد متفاوت است یک بهتر است و ما باید برای رسیدن به چیزهایی که به طور موثر تر و سپس ما تغییر خواهد کرد.”

NHSX متعهد به انتشار برنامه کد حریم خصوصی ارزیابی و امنیت ،

الیزابت دنم اطلاعات کمیسر گفت: او مامور شده بود مشاوره توسعه دهندگان و خواهد بود “قوی انجام ممیزی” رفتن به جلو.

“ما انتظار داریم نگاهی به حفاظت از داده ها تاثیر ارزیابی است که این سند مهم برای ما به نقد” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر