بیشتر مافوق مسائل ورودی!


تویوتا

عالی, اخبار امروز, عزیز, Roadshow خوانندگان. ما خواهید بود درمان به بیشتر تویوتا سوپرا مدل و غزه مسابقه نشان خواهد راه خود را به بیشتر وسایل نقلیه در ایالات متحده است.

جک Hollis تویوتا با نام تجاری معاون رئیس جمهور و مدیر کل گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز دوشنبه “وجود دارد برخی از چیزهایی که پایین جاده” با اشاره به مافوق نام. در حالی که Hollis نمی گسترش آنچه به طور خاص در خط لوله آن را به سادگی اطمینان بدانند خودروساز را نمی خواهد آن پا کردن گاز وقتی که می آید به ماشین. قطعا ما می توانیم عملکرد بیشتر از ماشین های ورزشی و شایعات قدمت آن سال با اشاره به امکان نوعی از تکنولوژی هیبریدی برای افزایش عملکرد. البته این تنها حدس و گمان و نه تایید.

مهمتر از همه شاید این شرکت خواهد شد در نهایت بازی شیر یا خط یک چوب تغییر در مافوق. که فقط یک تمایل شخصی از من تویوتا, اما من فکر می کنم من صحبت می کنند برای بسیاری از طرفداران دیگر.

گذشته از مافوق, Hollis همچنین صحبت در مورد غزه مسابقه و گفت: “GR محصولات ادامه خواهد داد به آمدن به آمریکا” و نشان خواهد “رشد” به صورت محلی. نظرات آمده فقط به عنوان تویوتا راه اندازی Yaris GR خارج از کشور هر چند بالقوه برای ماشین به نظر می رسد باریک در ایالات متحده است. این Yaris GR کاملا متفاوت حیوانات در مقایسه با استاندارد Yaris فروش در ما-آنها حتی نمی سوار شدن بر روی همان پلت فرم.

Hollis’, نظرات, فراموش, کلمات بیهوده و احمقانه اما با این ایده از یک کرولا GR. ماشین و راننده در گزارش ماه گذشته این خودروساز را با صدای تلپ به Yaris GR را توربوشارژ 1.6 لیتری سه سیلندر موتور تحت کرولا هاچ بک هود به تویوتا مناسب داغ هاچ بک. کوچک موتور قرار می دهد توانا 268 اسب بخار و آن را برای تلفن های موبایل دیوانه ای. ظاهرا نمی توان آن را آماده تا 2022 ،

ما می توانیم خواب کمی بیشتر کاملا دانستند تویوتا دارای عملکرد بیشتر در راه است. و شما باید بیش از حد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 5 چیزهایی که شما نیاز به دانستن در مورد 2020 Toyota Supra


1:54

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de