apple-iphone-11-apple-iphone-se-1680

ما فقط شروع به درک اقتصادی تلفات از coronavirus.

آنجلا Lang/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

به روز رسانی: اپل منتشر شد نتایج مالی در 30 آوریل نشان از فروش آیفون کاهش یافت و بیش از 6 درصد اما همچنین گفت: خدمات و wearables هر دو رشد دو رقم است. اپل نتایج آخرین نمونه از چگونه تکنولوژی در حال بزرگتر شدن است در طول coronavirus.


هنگامی که اپل هشدار داد در اواسط ماه فوریه که coronavirus خواهد تلفات در شرکت فروش و آیفون عرضه آن جای تعجب بود. این ویروس تا به حال آمار چین و برخی از کشورهای اروپایی خواست آن را نداشته و در عین حال به شدت مختل زندگی در ایالات متحده است.

دو ماه بعد بیش از 1 میلیون نفر و 60 ، 000 مرگ و میر تایید شده اند در ایالات متحده و بسیاری از مردم زندگی می کنند تحت دولت موظف مستندات. مقامات پزشکی تایید کرده اند 3.2 میلیون نفر و 228,000 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز و پزشکی.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر اپل را از زنگ زنگ در به اشتراک گذاری اطلاعات هنگامی که آن را انتشار نتایج سه ماهه خود را. بر خلاف سال های گذشته سرمایه گذاران هیچ ایده چه چیزی را باید انتظار داشت. بسیاری از شرکت ها را به خارج هدایت آنها به وال استریت صرفا گفت که آنها نمی خواهد دیدار هر چه تعداد آنها ارائه شده قبل از.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: جدید اپل iPad Pro: لای شیار در تاریخ و زمان آخرین اما همچنین که…


5:43

اپل در مورد آی فون ساز تا به حال یک بار می رود به شمارش فروش بین $63 میلیارد دلار و 67 میلیارد و حتی با علائم هشدار دهنده زود هنگام از coronavirus نشان دادن اختلال در تولید و عرضه در سراسر چین است.

“آیا این اعداد حتی مهم است؟” Toni Sacconaghi یک دیرین اپل تحلیلگر در AllianceBernstein گفت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران است. او اضافه کرد که او نمی باید خیلی اعتقاد در پیش بینی در بخشی به دلیل “هر کس می داند…نتایج خوب نخواهد بود.”

او همچنین انتظار دارد که “بدترین است که به احتمال زیاد هنوز به آمده است.”

هر آنچه که اپل می گوید که تفسیر به عنوان یک bellwether به عنوان آی فون ساز یکی از ترین در جهان بسیار با ارزش شرکت های فن آوری. خود فروش و سود کوتوله کسانی که از بسیاری از شرکت های دیگر. علاوه بر این, $220 میلیارد دلار است که اپل در بانک باعث می شود آن را بزرگتر از تولید ناخالص داخلی بسیاری از کشورها از جمله یونان و نیوزیلند و پاناما.

هیچ یک سوال که آیا اپل آب و هوا خواهد coronavirus و اقتصادی آن خرید اینترنتی فقط به عنوان شرکت به راحتی جان سالم به در رکود اقتصادی از یک دهه پیش. اما در تلاش برای پیش بینی آنچه که در سال آینده به نظر می رسد اپل تحلیلگران استفاده از کلماتی مانند “اقتصادی ورطه” “روزهای تاریک پیش رو” و “تاریک دره.”

با توجه به یاهو تحلیلگران به طور متوسط انتظار می رود اپل به گزارش سود $2.28 هر سهم از $54.7 میلیارد در فروش, افت بیش از 5% از همان زمان به یک سال پیش.

“تاثیر منفی COVID-19-محور اجتماعی جهانی فاصله در اقتصاد گسترده تر و چند تا از شرکت های ما’ پایان بازار شده است شديد” نوشت: تحلیلگران گلدمن ساکس. این شرکت همچنین کاهش سهام اپل به “فروش” در بخشی به دلیل آن معتقد است دیگر تحلیلگر تخمین ها بیش از حد خوش بینانه است.

اپل کاهش یافته است به نظر جلوتر از درآمد خود را.

اپل 5G آینده

هر چند اپل را انتشار جدید مک بوک ایر, اپل, نرم افزار سحر و جادو صفحه کلید و بهنگام $400 آیفون SE در این سال هیچ یک از آن خواهد شد بسیار مهم برای اپل مراقب. بزرگترین سوال در ذهن همه خواهد بود که آی فون بعدی است که در انتظار سقوط.

آسیاب شایعه به طور فزاینده ای به یک نقطه آی فون که شامل 5G فن آوری های بی سیم. این سیگنال تلفن همراه و وعده سرعت دانلود 10 تا 100 برابر سریعتر از آنچه ما در حال حاضر.

که بخشی از دلیل تقریبا هر گوشی جدید در سال جاری 5G به آن ساخته شده و یا خواهد شد ارائه یک 5G نوع. که شامل Samsung Galaxy S20 5Gهای LG V60 ال جی 5G و وان پلاس 8. گذشته از بسیاری از داشتن یک آشکار “5G” متصل شده به نام خود تمام این گوشی تمایل به همچنین حمل حق بیمه. این $699 وان پلاس 8, اما نشان می دهد که قیمت در حال پایین آمدن.

در حالی که آی فون بعدی انتظار می رود که 5G بیش از حد بزرگتر سوال زمانی است. وجود دارد افزایش drumbeat از شایعات گفت 2020 آی فون ممکن است با تاخیر توسط تولید slowdowns و کمبود عرضه مربوط به کوروناویروس. یک گزارش در نیکی با استناد به منابع ناشناس با “دانش مستقیم” اپل داخلی بحث گفت که این گوشی ممکن است با تاخیر “توسط ماه.” وال استریت ژورنال در همین حال روز دوشنبه گفت که منابع آن میخ تاخیر در حدود یک ماه.

متاسفانه حتی برای اپل تحلیلگران می گویند بعید است کسی را واقعا می دانم که آیا آی فون به تعویق خواهد افتاد تا زمانی که نزدیک به تاریخ راه اندازی. و حتی اگر آن را راه اندازی در زمان و یا کمی بعد از آن تقریبا همه کارشناسان معتقدند این شرکت خواهد شد که منابع محدود برای اولین بار در.

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک که به شدت کم حرف, خواهد احتمال زیاد چوب به کلیات در مورد چگونه بزرگ این محصول صف به نظر می رسد برای آینده زمانی که او صحبت می کند با تحلیلگران در یک کنفرانس زیر تماس بگیرید شرکت خود را اعلام درآمد پنج شنبه. اما آن را نیز یک فرصت برای او به سیگنال چگونه یکی از بزرگترین شرکت های جهان است به مرور یکی از بدترین سلامت فجایع در نسل.

مورگان استنلی تحلیلگر Katy Huberty برای یک گفت: سرمایه گذاران در یادداشتی در هفته گذشته که آن را به احتمال زیاد اپل به شکل چگونه به کمک آیفون 5G دستگاه رسید. “اپل در زمان آن دارو زود,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de