فورت مکمورری سیل: آب جوش مشاوره را در محل باقی می ماند تا سپتامبر

یک آب جوش مشاوره صادر شده برای فورت مکمورری و مناطق اطراف آن به دلیل جاری شدن سیل در محل باقی می ماند تا سپتامبر است.

منطقه ای شهرداری از چوب بوفالو صادر رسانه ها انتشار دوشنبه گفت که مشاوره را در اثر باقی می ماند برای تمام محلات در Fort McMurray, Anzac Draper Gregoire دریاچه املاک و Saprae نهر املاک.

سیل مجبور حدود 13000 نفر از خانه های خود در فورت مکمورری پس از یخ جم در آتاباسکا و ویکی رودخانه ها ناشی از سطح آب به افزایش است. همه تخلیه اجباری سفارشات برداشته شد در RMWB توسط 6 بعد از ظهر یکشنبه.

ادامه مطلب: فورت مکمورری آسانسور تمام سیل های مربوط به تخلیه اجباری سفارشات

این RMWB گفت: آلبرتا خدمات بهداشت و درمان را رها نمی مشورتی تا تصفيه آب و کل 375 کیلومتر آب آشامیدنی سیستم توزیع شده اند برافروخته ضد عفونی و تست شده است. این روند را از چند ماه.

پنج مرحله طرح است و انتظار می رود برای شروع در روز جمعه. این RMWB گفت: AHS می تواند در بلند آب جوش مشاوره تدریجی به هر فاز است تکمیل شده و تایید شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فاز اول این طرح را ببینید تصفيه آب سرخ و decontaminated است که انتظار می رود به 10 روز است. فاز 2 شامل به طور موقت نصب فلاشینگ و انتشار تجهیزات در شیرهای آتش نشانی و گرگرفتگی آنها را به طور مداوم برای 10-12 ساعت در روز به نوبه خود بیش از آب از Thickwood و Timberlea مخازن و شبکه های توزیع. فاز 3 را خیط و پیت کردن پایین Townsite و آبراه و به دنبال آن چراغ تپه و Saprae کریک در فاز 4 و نهایی خیط و پیت کردن کل سیستم در فاز 5.

این RMWB گفت: سه مرحله از مسکونی گرگرفتگی را 30 روز هر. نهایی خیط و پیت کردن سیستم برنامه ریزی شده است به 20 روز است.

کل فرایند است که انتظار ها به پایان رسید در اوایل ماه سپتامبر.

فعلی برنامه کامل آب تصفيه فاز در 10 روز سه فاز مسکونی گرگرفتگی در 30 روز هر و نهایی گرگرفتگی از کل سیستم به مدت 20 روز در فاز پنج به نتیجه گیری در اوایل ماه سپتامبر.

آب جوش مشاوره نمی کند در حال حاضر اعمال می شود به جوامع Conklin فورت Chipewyan فورت فیتزجرالد, فورت مک کی و Janvier. ساکنان در Gregoire دریاچه املاک و Anzac که استفاده از مخازن آب با trucked آب از Conklin تصفيه آب نیز تحت تاثیر قرار نمی.

ادامه مطلب: فورت مکمورری پاک کردن از سیل در سالگرد 2016 آتش سوزی تخلیه

در تاریخ 27 آوریل جوش آب مشورتی صادر شد برای فورت مکمورری اول ملت #468 است که پس از امن یک جایگزین منبع آب آشامیدنی. آب در حال تحویل به مخازن در این جامعه باقی می ماند و قابل شرب است و نه متاثر از این مشاوره های RMWB روز دوشنبه گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جاری شدن سیل در شمال آلبرتا منطقه تحت تاثیر چندین مناطق کم ارتفاع در امتداد آتاباسکا و ویکی رودخانه ها از جمله مرکز شهر فورت مک موری.

ساکنان وجود دارد بازگشت به آغشته به دیوار و گل آلود زیرزمین در آخر هفته. برخی از خانه ها نخواهد بود سکنی به دلیل آسیب آب.

اطلاعات کلی در مورد نحوه استفاده از آب با خیال راحت در آب جوش مشاوره می توان در AHS سایت.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet