ورزش, خانواده, زمان, گرفتن خارج از منزل: عادات سالم به نگه دارید تا پس از مستند به پایان می رسد – CNET


01-home-made-face-mask-bandana

این عجیب و غریب, ترسناک زمان نامشخص است. اما اگر یک چیز مسلم است این است که من آموخته زیادی در مورد چگونه من می خواهم به زندگی می کنند بازی و معاشرت. در اینجا چیزی است که من پس از برگزاری بر روی coronavirus مستندات پایان.

کانی گولیلمو/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

این coronavirus همه گیر شده افاضه بسیاری از تاسف و کاملا چیزهای عجیب و غریب بر جهان ما: کسب و کار باید توقیف مردم شغل خود را از دستحوادث شده اند لغو شدتقریبا کل نیروی کار (و هر کس را در زندگی اجتماعی) رفت و آنلاین و دعوت خر به زوم جلسات قابل قبول است در حال حاضر.

اما coronavirus همه گیر نیز منجر به بسیاری از تغییرات مثبت نیز هست. بیشتر از همیشه (یا حداقل در آنچه احساس می کند مانند یک زمان بسیار بسیار طولانی) مردم صرف زمان بیشتری را خارج از منزل و در آفتاب. تقریبا هر کس می دانم برداشت یک ورزش جدید عادت. مردم به صرف زمان بیشتری را با خانواده خود و زمان کمتر انجام تعهد پس از تعهد.

فراموش کارهای خانگی مانند شستشو با فشار جلوی خانه و دوباره مالچ مقابل باغ شده اند علامت به انجام لیست. فعالیت های است که ما به ارمغان آورد شادی در طول دوران کودکی — چهار مربع پازل رنگ آمیزی کتاب ها و بالا رفتن از درختان — ساخته شده راه خود را به زندگی ما.

من برای یک, باید دوباره با دوستان قدیمی و “اجتماعی” (تقریبا البته) با آنها بیش از من در چند سال گذشته است. من زمان بیشتری را برای تمرین حرکت ملایم مثل یوگا به جای تلاش برای مسائل هر ورزش شناخته شده برای انسان به 60 دقیقه با ارزش من به طور معمول تا به حال برای کار کردن قبل از coronavirus.

و-نفس نفس زدن — من در واقع خواندن برخی از کتاب ها برای لذت بردن چیزی که من موفق در دو سال گذشته است. من لگد در اطراف یک توپ فوتبال با خواهر کوچکتر من سوار بر بی شماری پیاده روی در اطراف محله و حتی چند بازی از دستمالی و قلب است.

بسیاری از مردم از جمله خود من نیز متوجه شدم چیزی قابل توجه: سبک زندگی ما در حال پایدار نیست. سوزاندن شمع در هر دو به پایان می رسد و مبارزه با فرسودگی شغلی در هر روز امکان پذیر نیست. این سالم نیست. آن را سرگرم کننده نیست.

این بیماری همه گیر کوروناویروس ساخته شده است که بسیار روشن است. مهم نیست که کدام طرف از طیف شما خود را در — از کار و هزینه های زیادی زمان بیشتری را در خانه و یا گرفتار کردن با حتی بیشتر کار-جهان متوقف برای هر کس در برخی از راه شکل یا فرم و به ما نشان داد که شاید بسیاری از ما نمی شد زندگی ما در راه ما واقعا می خواستم به زندگی می کنند.

هنگامی که جهان تغییر دوبارهآن را به عنوان به ناچار ما باید نگه دارید و بر روی برخی از ما نوظهور عادات عمیقی تحقق و کشف و سرگرمی. در اینجا چیزی است که من بر روی برگزاری; من امیدوارم که شما به من بپیوندید و یا ایجاد لیست خود را از عادت به نگه داشتن.

گوش دادن به و تجلیل بدن خود را

A woman doing yoga in the living room gentle exercise

در حالی که من دوست دارم سخت تمرین حرکت ملایم مانند یوگا بوده است از روش های کلیدی برای destressing در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Westend61/گتی ایماژ

من واقعا دوست دارم ورزش: من عاشق هل دادن من ذهنی و جسمی محدودیت شکستن یک عرق خوب و احساس عضله رایت من به عنوان رویکرد فیزیکی آستانه. من یاد گرفته ام هر چند که آن را نه سالم به کار خواهم که هر روز. من می دانستم که این رفتن به بیماری همه گیر کوروناویروس اما آن را همیشه حاضر فکر کن.

چرا که تناسب اندام است که یک خروجی برای من در ابتدا من یکی از کسانی که مردم فکر “زمان بیشتر از همیشه! این بدان معناست که ورزش بیشتر و سخت تر از ورزش!” آن افکار به سرعت از بین می رود پس از من نابود بدن من در یک هفته با برخی از سخت ترین تمرینات من همیشه می خواهم برنامه ریزی شده است.

برای چند هفته گذشته من شده است اولویت استراحت در روز و حرکت ملایم. من هنوز هم در یک عرق خوب تقریبا هر روز اما من همچنین اطمینان حاصل کنید که به حرکت آهسته تر — من در پیاده روی, را می شکند و از کار به کشش و 10 دقیقه و سعی کنید به پایان ترین شب با یک نسیم ملایم یوگا جریان است. من هم اولویت بندی تمرین بازیابیمانند فوم نوردو این عادات را ساخته اند یک تفاوت بزرگ در چگونه من احساس می کنم به صورت روزانه.

این مهم است که به بدن خود گوش دهید و به آن چه به آن نیاز دارد. برای مثال اگر شما خیلی سخت است که شما نمی توانید نشستن بر روی توالت بدون کمک از سلاح های خود را و بعد تماس برای یک فاصله زمانی سبک مدار تمرینشاید شما فقط باید به انجام برخی از یوگا به جای. ماهیچه های خود را خواهد شد با تشکر از شما برای آن شما می توانید کار کردن سخت است.

هنگامی که جهان را برمی گرداند به آن معمول و شلوغی (یا هر نسخه جدید از فشار و شلوغی ممکن است بوجود می آیند) من قصد دارم برای ادامه تجلیل آنچه بدن من می پرسد و من امیدوارم که این باعث می شود من بهتر ورزشکار و یک مربی بهتر.

گذراندن وقت با خانواده

family spending time together laughing

من هرگز در نظر گرفته شده برای پناهگاه در محل در خانه دوران کودکی من با پدر و مادرم و خواهر کوچکتر اما من خیلی خوشحال هستم که در این راه همه چیز معلوم شد.

کلاوس Vedfelt/گتی ایماژ

به دلیل برنامه های زندگی که در محل قبل از coronavirus همه گیر منفجر شد و در ایالات متحده من اتفاق افتاده بود که در دوران کودکی من در صفحه اصلی زمانی که همه چیز به ضرب گلوله از طریق سقف. زمانی که پناهگاه در محل سفارشات به اثر رفت من با مامان, stepdad من و خواهر کوچکتر من.

در ابتدا من احساس نارضایتی جزئی — من تا به حال به حساب افراد دیگر که در اطراف تمام وقت و انعطاف پذیری برنامه در راه است که نمی همیشه احساس ایده آل زمانی که من استفاده می شود به زندگی خود من است.

اما من به سرعت متوجه شدم چقدر خوش شانس من بود که در اینجا با آنها. من تا به حال همه همینطور نوه ها از خانه; من تا به حال مردم به صحبت کردن; من تا به حال وعده های غذایی خانه پخته, خانواده, بازی شب و بسیاری از شراب ناشی از خنده متناسب با مامان, که یکی از بهترین دوستان من است.

اگر من در آپارتمان من در سراسر کشور که coronavirus دیوانگی بیرون من ویران شده اند. من می خواهم که تنهایی و ترس است. بنابراین بله من یک فرد بالغ پناه در محل با پدر و مادر من — و من نمی خواهد که آن را به هر راه دیگر.

متصل ماندن به دوستان قدیمی

ipad-houseparty

اجتماعی فاصله آن را باور یا نه در واقع منجر به افزایش در تعداد بار من چت با دوستان قدیمی. من امید این را نگه می دارد رفتن قوی پس از coronavirus.

اسکات استین/CNET

من خیلی درونگرابنابراین در ابتدا اقامت در خانه سفارش زحمت نیست من خیلی از نظر عدم اجتماعی شدن. در واقع برخی از اولین افکار بودند “هی این معنی است که من نمی خواهد که به می گویند هیچ به حوادث من نمی خواهید برای رفتن به.” و ساخته شده است که من واقعا خوشحال است.

اما از چند هفته متوجه شدم که حتی به عنوان یک درونگرا من نیاز به حداقل برخی از تعامل اجتماعی است. من پریدند در چند FaceTime و زوم تماس با دوستان من تا به حال گفته شده در ماه ها یا حتی سال ها و این فوق العاده بود. یک لیوان شراب و برخی از داستان های قدیمی می توانید ظاهرا مرا اشغال برای ساعت!

من عاشق نواز با دوستان قدیمی و حتی به طور کامل و در شیوه مجازی. من واقعا امیدوارم که به انجام این عادت به پست coronavirus دنیا و من امیدوارم که همه از دوستان من بیش از حد.

محیط کار حد و مرز

12-laptop-on-bed-work-from-home-coronavirus

کار از خانه با چالش های زیادی و گاهی اوقات باعث می شود آن را سخت تر برای تنظیم کار میکرد. این چیزی است که من مشغول به کار در طول coronavirus همه گیر و امید به گرفتن بهتر در آن زمان بیش از.

سارا تو/CNET

به عنوان یک مادام العمر اوقات فراغت و کمال گرا کار تنظیم مرزهای همواره دشوار است برای من. این درست است حتی در زمانی که من مشغول به کار در یک اسموتی شاه در زادگاه من. دوستان من و خانواده بودند و اغلب سر در گم در تعداد ساعت کار کردم علاوه بر مدرسه و ورزشی.

من کار زیادی در سراسر کالج, هم, و هنوز هم در اوایل بزرگسالی است. من بله-فرد پس از “نه” گفتن به هر چیزی به خصوص پروژه های کار است نه یک کت و شلوار قوی من, حتی اگر من در واقع نمی باید زمان را بر هر بیشتر کار کند.

اما coronavirus به من آموخت خطرات ناشی از به طور مداوم پذیرش بیش از شما می توانید رسیدگی. پس از یک در حالی که فرسودگی شغلی اجتناب ناپذیر است و می توانید آن را در حالی که به جبران از آن است.

من تا به حال به عمل تعیین مرزهای طول این زمان به خصوص با اضافه روانی وزن جهانی همه گیرو من به چالش کشیدن خودم به نگه داشتن و کار هوشمند تصمیم گیری زمانی که زندگی می گرداند به “طبیعی است.” برای من که به معنی نه گفتن وقتی که من نمی تواند مسئولیت رسیدگی به یک پروژه جدید, درخواست برای کمک به زمانی که من به آن نیاز دارید و روشن در مورد محدودیت های من با دیگران است.

خارج شدن

coronavirus-hiking-outdoors00995

گرفتن خارج از تمرینات و پیاده روی ساخته شده است که یک تفاوت بزرگ در خلق و خوی کلی و خوب بودن.

جیمز مارتین/CNET

من همیشه عاشق گذراندن وقت در خارج از منزل و ورزش در خارج. وجود دارد فقط چیزی در مورد هوای تازه و نور آفتاب است که باعث می شود من احساس می کنم خیلی خوشحال (و آن را نمی کردند. نه تنها آفتاب ویتامین (ویتامین D) خوب برای خلق و خوی خود را, آن را خوب است برای سیستم ایمنی بدن شما بیش از حد.

در طول coronavirus stay-at-home سفارشات من تقریبا تمام تمرینات من در خارج به جز زمانی که آن را باران — قبل از من صرف آن 60 تا 90 دقیقه در ورزشگاه. که فوق العاده ساعت یا بیشتر به تنهایی قادر به افزایش خلق و خوی من و به طور کلی خوب بودن فوق العاده است اما به ترکیب مزایای (و ضرب و شتم خستگی) من هم اضافه شده است زمان بیشتری را خارج از منزل با پیاده روی روزانه.

تا آنجا که من دوست دارم جامعه در رایانه ورزشگاه و داشتن یک اتاق پر از تجهیزات تناسب اندام در اختیار من من ممکن است یکی از این تبدیل که سوئیچ به در خانه تمرینات حتی یک بار سالن های ورزشی و تناسب اندام استودیو بازگشایی تنها برای منافع آفتاب و هوای تازه.

تاکید کمتر بیش از آنچه که شما نمی توانید کنترل کنید

stress crawling into sweater covering face

تلاش برای تحت کنترل گرفتن بیش از همه چیز در همه گیر ساخته شده من احساس می کنم مثل خزنده به یک ژاکت بسیاری از بار. بنابراین تصمیم گرفتم که من را مجبور به توقف تلاش برای کنترل همه از زمان.

فرانچسکو Carta/گتی ایماژ

اگر بیماری همه گیر کوروناویروس به من آموخت یک چیز این که من راست بالا نمی تواند کنترل همه چیز را در زندگی من است. تا آنجا که من می خواهم به — من خیلی “نوع یک” — من نمی توانم.

زمانی که coronavirus وضعیت برای اولین بار شروع به تشدید در ما, من تاکید بیش از هر جزئیات کمی. من خیلی می ترسم در مورد چگونه این وضعیت را تحت تاثیر قرار زندگی من در سر من من صرف ساعت تشریحی متنی در مورد چگونه من می توانم احتمالا اعمال کنترل در هر ترکیبی از حالات.

در نهایت متوجه شدم که سطح کنترل به سادگی نمی تواند وجود داشته باشد چرا که این بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است بسیار ناشناخته در تمام زمانها. من نمی توانم برنامه را برای “هنگامی که آن را تمام به پایان می رسد” از آنجا که هیچ کس می داند که هنگامی که آن را تمام خواهد شد. من نمی توانم برنامه هفته های کاری من مثل معمول به این دلیل که اخبار چرخه همیشه در حال تغییر است. من حتی نمی تواند برنامه ریزی تمرینات من در پیشبرد زیرا کار کردن در خانهمن به حساب آب و هوا و اگر من برنامه ریزی شده در فضای تمرین و سپس آن را بارید, خوب, من می خواهم که به محوری.

در نهایت من یاد گرفتم که (تا حدودی) قبول این عدم کنترل و آن را در واقع احساس می کند خوب است. اگر چه من درونی نوع شخصیت را نگه می دارد گدایی به ایجاد لیست گسترده و برنامه های از همه نوع, من می دانم که تاکید بیش از آنچه من می توانم کنترل کند خوب برای من مغز یا بدن.

من قصد دارم برای انجام این طرز فکر به پست coronavirus جهان و اجازه رفتن از چیزهایی که من نمی توانید کنترل کنید. من می دانم که این خواهد بود که سخت تمرین برای من است اما در حال حاضر من دیده ام و احساس مزایای. استرس کمتر, بیشتر, خوش شانس, راست?

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme viagra