انگلستان مغازه ها را دچار کمبود مواد غذایی در طول همه گیر بدون بازار اتحادیه اروپا از سران بروکسل رسمی می گوید.

در انفجاری نظرات Margaritis Schinas گفت: بریتانیا بود “خوش شانس” در حال سقوط از بلوک زمانی که coronavirus زده – حتی به عنوان بوریس جانسون پاکستان برای انجام درست که در ماه دسامبر, در صورت لزوم.

این تنها نزدیک روابط اقتصادی تنها در بازار است که “ما نگه داشته سوپر مارکت ها مواجه نگردند در طول این زمان دشوار است” معاون رئیس کمیسیون اروپا استدلال کرد.

او گفت: “من فکر می کنم آن را بسیار خوش شانس است که انگلستان می رود از طریق همه گیر با اطمینان از این که بخشی از یک بازار است.

“من نمی خواهم به فکر می کنم چه اتفاقی می افتاد اگر انگلستان شده اند که موضوع به بحران شده از بازار تنها به عنوان لبه صخره و خروج می تواند ضمنی کرده اند.”

نخست وزیر قرار داده است انگلستان در مسیر که لبه صخره و در پایان سال با امتناع از گسترش پست-Brexit دوره گذار – حتی با ایران به بن بست رسیده و هر دو طرف با تمرکز بر مبارزه با این بیماری همه گیر.

به جای مایکل گوو آموزش است تا 50000 فرم پرکننده که خواهد شد مورد نیاز برای تکمیل اظهارات گمرکی برای شرکت های که مورد نیاز خواهد بود هنگامی که موانع تجاری در حال ساخته.

حتی اگر یک اسکلت معامله تجارت زده, خروج بازار و اتحادیه گمرکی را ترک کسب و کار در یک وضعیت مشابه به هیچ معامله Brexit آنها می گویند.

خواسته توسط BBC News, اگر انگلستان را شانس حتی بدتر از Covid-19 بدون انتقال دوره آقای Schinas پاسخ داد: “کاملا.”

با اشاره به مواد غذایی جریان ادامه با وجود همه گیر او استدلال کرد: “این دقیقا به این دلیل که تنها بازار مطمئن می سازد که این اتفاق می افتد.”

در چشم انداز تجارت ایران افزود: “ما امیدواریم که ما می تواند چشم انداز آینده توافق با 1 ژانویه.”

بیشتر به شرح زیر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de