انگلستان در گفتگو با غول دارویی Roche در یک مقیاس بزرگ از اجرای یک coronavirus آزمایش پادتن با نزدیک به 100 درصد میزان دقت وزیر بهداشت مت Hancock گفته است.

سوئیس-شرکت بر اساس اعلام روز یکشنبه که آماده است به سطح شیب دار تا تولید خود را تست به “دو رقمی میلیون ها نفر در هر ماه” در طول این دوره ممکن است برای استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی در سراسر جهان است.

این قابل درک است که در این آزمون می تواند در استفاده در بریتانیا در هفته برای کمک به ساخت یک تصویر واقعی گسترش این ویروس کشنده در میان جمعیت.

آن را در حال حاضر به طور مستقل ارزیابی بهداشت عمومی انگلستان در آن آزمایشگاه در Porton در Wiltshire با نتایج اولیه انتظار می رود تا پایان این هفته است.

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) صادر کرده است اورژانس مجوز برای آزمایشگاه بر اساس آزمون نیز که مورد تایید برای استفاده در کشور با استفاده از اروپا CE mark از جمله انگلستان است.

صحبت که روزانه در خیابان داونینگ coronavirus جلسه آقای Hancock گفته بودند “بسیار مثبت” نشانه های مورد آزمون جدید اما اذعان کرد که انگلستان را تجربه کرده بودند “امید کاذب” در منطقه قبل از.

به وزیر بهداشت قبلا دستور داده 17.5 میلیون تست کیت تنها برای پیدا کردن که آنها کار نمی کند.

آقای Hancock نشان داد که او خود را به طور منظم نمونه خون برای کمک به دانشمندان در شکار برای یک آزمایش پادتن داشتن بهبود از یک کشمکش Covid-19 مارس.

اما او اعتراف کرد که او با اعتماد به نفس است که بهبودی خود را به او داده مصونیت از دوم عفونت کرد و گفت که او هنوز هم می تواند خوشحال راه رفتن را به یک اتاق شلوغ.

دانشمندان هنوز تعیین قطعی که آیا Covid-19 عفونت اعطا ایمنی در افراد مبتلا و اگر پس برای چه مدت. اما محققان در کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آنها در حال حاضر باور آن است که غیر ممکن است به این ویروس دوباره فعال در بدن انسان.

معاون افسر ارشد پزشکی جاناتان ون-تام گفت: “اکثریت قریب به اتفاق” از افرادی که در حال بهبود از Covid-19 مورد یافت شد به آنتی بادی در خون بود اما هنوز مشخص نشده چه مدت این آنتی بادی ها باقی خواهد ماند.

او گفت: “ما فقط تا به حال نشده این بیماری در اطراف این سیاره در انسان برای مدت طولانی به اندازه کافی” بدانید که آیا کسانی که تا به حال بازیافت شدند ایمنی بدن.

آنتی بادی تولید شده در پاسخ به دیگر انسان coronaviruses مانند سرماخوردگی “آیا باقی بماند لزوما برای سال ها و سال ها و سال”, او گفت:.

اخبار در گفتگو با روشه آمد و به عنوان آقای Hancock راه اندازی یک “آزمون پیگیری و ردیابی” برنامه آزمایشی در جزیره موجود زنده که از شهروندان خواسته شده را به دانلود برنامه های گوشی های هوشمند اجازه می دهد شناسایی هر کسی که شده است در نزدیکی کسی تست مثبت برای این بیماری است.

اعلام کرد مذاکرات بیش از یک سوئیس آزمایش پادتن: مت هنکاک (PA)

او اعلام کرد که 288 نفر بود که آزمایش مثبت برای coronavirus درگذشت سراسر انگلستان در 24 ساعت به 9 صبح تا روز دوشنبه. این کمترین مجموع روزانه پس از 30 مارس اما آورده بریتانیا به طور کلی شمارش به 28,734 فقط 150 کوتاه از سبقت ایتالیا برای تبدیل شدن به بدترین دوم-آمار کشور پشت ما.

پروفسور ون-Tam گفت: تعداد موارد را مجبور به پایین آمدن بیشتر قبل از دولت می تواند به ملاقات آن پنج آزمون اجازه می دهد کاستن اجتماعی محدودیت فاصله.

و داونینگ استریت نشان داد که بوریس جانسون ممکن است قادر به تنظیم کردن استراتژی خروج در روز پنج شنبه – مهلت شش هفته بررسی مستند – به عنوان امیدوار بود با انتظارات است که او را به جای مجموعه ای از تفکر خود را در روز یکشنبه.

شرکت سوئیسی می گوید: test – به نام Elecsys – دارای یک ویژگی بیشتر از 99.8 درصد و حساسيت 100 درصد معنی آن را می دهد هیچ نتايج منفی کاذب و تنها یک در 500 مثبت کاذب.

مدیر عامل گروه سورین Schwan گفت: “به لطف تلاش های زیادی از ما اختصاص داده شده و همکاران ما در حال حاضر قادر به ارائه با کیفیت بالا و تست آنتی بادی در مقادیر بالا, بنابراین ما می توانیم حمایت از سیستم بهداشت و درمان در سراسر جهان با یک ابزار مهم برای مدیریت بهتر Covid-19 سلامت بحران است.”

آنتی بادی انجام آزمایش درمان coronavirus و یا ارائه هر گونه حفاظت در برابر این بیماری است.

به جای آنها می تواند تشخیص دهد که آیا یک فرد است که قبلا آلوده شده است و دارای آنتی بادی در سیستم او قادر به مبارزه با یک آینده عفونت است.

تست توده را به مقامات بهداشت عمومی بسیار ایده روشن تر از چگونه بسیاری از مردم تا به حال Covid-19 از در حال حاضر در دسترس آنتی ژن تست که نشان می دهد تنها که آیا بیمار در حال حاضر مبتلا به این بیماری است.

این به دانشمندان کمک کند تعیین کند که آیا این مهم نرخ باروری شناخته شده به عنوان R کاهش یافته است در زیر یکی به این معنی که هر فرد آلوده انتقال این ویروس به کمتر از یک نفر دیگر.

و آن را ممکن است امکان صدور “ایمنی گذرنامه” اجازه می دهد افرادی که دیگر در خطر ابتلا به عفونت را به بازگشت به زندگی عادی است.

افسر ارشد پزشکی کریس Ersin و مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel بارها و بارها تاکید کرد که وجود دارد می تواند بدون بلند کردن اجسام از مستند محدودیت تا زمانی که R است که در زیر یک به منظور جلوگیری از خطر قیام در موارد.

آقای Hancock گفت: “امروز Roche سوئیس جهانی تشخیص شرکت ساخته شده بسیار مثبت اطلاعیه در مورد پیشرفت خود را با آنتی بادی آزمون و ما در بحث با آنها در مورد در مقیاس بسیار بزرگ از اجرای تست آنتی بادی و همچنین با برخی از دیگران است.”

اما او افزود: “شده است وجود دارد امید کاذب قبل از اینکه در تست آنتی بادی بنابراین ما اطلاعیه ها زمانی که ما کاملا آماده است.”

پرسید که آیا او را شخصا آماده به اجتماعی فاصله اقدامات و اعتماد است که خود بیماری به او داده بود ایمنی آقای Hancock گفت: “هنوز رتبهدهی نشده است. هنوز رتبهدهی نشده است. من بسیار امیدوارم که این علم نشان می دهد که افرادی که آزمایش مثبت برای داشتن آنتی بادی کم ریسک انتقال بیماری و کم خطر ابتلا به آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر