اما برای دو زمین لرزه های انتخاباتی حوادث در سال 2016 coronavirus بحران انجام داده اند ممکن است بیشتر به تسریع یک حساب است که به عنوان مهم به عنوان آن را اجتناب ناپذیر است.

آن را کاملا قابل توجه است که حتی در حال حاضر پس از هفته از مجموع ملی تحول و قارچ فاجعه اقتصادی, چگونه کمی از کشور های فکری انرژی است که اختصاص داده شده به چین سوال.

از آن شده است به طور کلی پذیرفته حکمت دهه است که چین می خواهد ابرقدرت آینده, اما حتی در این لحظه ما ها shying است به دور از فکر کردن در مورد آنچه که واقعا به معنی.

یک دلیل بسیار مهم است که ما درک پریشان. اما برای مبارزه با تروریسم در اروپا آن است که بسیار بعید است که انگلستان را در مهم ترین ساعت در نسل بدترین دولت در آن تاریخ مدرن است. یک کابینه nobodies, انتخاب بدون هیچ دلیلی فراتر از یک تمایل به ثبت نام برای یک پروژه از خودکشی حماقت می یابد خود را با داشتن مسئولیت رسیدگی به یک فاجعه بسیار زیاد پیچیدگی می یابد و خود را unimaginably, طرز وحشیانه ای که مایل است.

در این زمان بسیار مهم چند کشور دیگر به عنوان دغدغه با شکست از رهبران خود را از آنجا که آنها شده اند به شدت شکست خورده است.

و پس از آن وجود دارد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را نباید نادیده گرفت, و یا استفاده بیش از که coronavirus چین را شکست. در هر سال در حافظه زندگی اما برای سه گذشته اند و هیچ رییس جمهور آمریکا برای منحرف کردن توجه جهان را از این واقعیت به عنوان مثال نشان می دهد مردم او نوشیدنی سفید کننده.

آن است که تنها تهمت است که همیشه می تواند به نوعی تبدیل این بحران در چشم جهان به آمریکا را شکست.

چگونه چین درگیر با بقیه جهان است سوال این است که تعریف دهه پیش رو است. ما شناخته شده است که برای مدت زمان طولانی است اما ما در حال مدیریت را به زندگی می کنند تا به وزن سوال گفت:.

روز یکشنبه در استرالیا دیلی تلگراف روزنامه چاپ مقاله که مبتنی بر یک به بیرون درز گزارش مشترک از سرویس های اطلاعاتی ایالات متحده, انگلستان, کانادا, استرالیا و نیوزیلند. آن را می گوید که چین سرکوب اطلاعات حیاتی در مورد کوروناویروس و افشاگری اطلاعات پزشکان “ناپدید شد”.

دولت بریتانیا حاضر به اظهار نظر در آن همه اما تایید صحت آن.

آن متوقف می شود به مراتب کمتر از نتیجه رسید که coronavirus بود ساخته دست انسان و به طور تصادفی به بیرون درز از ووهان موسسه ویروس شناسی, هر چند آن را همراز که ما طول می کشد دیدگاه های مختلف در مورد احتمال که اتفاق افتاده از بقیه “پنج چشم” همکاران به عنوان امنیت های ارتباط بین این کشورها است که به نام.

نگران کننده و حتی در این “پنج چشم” مشارکت نمی تواند صحبت می کنند و با یک صدا.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است عمومی ادعا می کند که coronavirus آمد از یک آزمایشگاه سپس هنگامی که خواست برای شواهد برای حمایت از ادعای خود تنها می گوید: “من نمی توانم به شما بگویم که”.

مایک Pompeo, وزیر خود را از دولت برای دفاع ساخته شده همان ادعا را قبل از نیاز به روشن کردن در عرض چند ثانیه که خود سرویس های اطلاعاتی مخالفت با او روشن ساخت که او فقط گفت: آن را به خاطر گفتن آن است. که واقعی دولت آمریکا می تواند بسیار بی فایده بود تا همین اواخر غیر قابل تصور.

اما چگونه ما به چین است پیچیده. این سوال که آیا coronavirus آمد از یک آزمایشگاه بعید است که تا کنون شناخته می شود به این معنا که آن را بسیار بعید است که آن را انجام داد اما نتیجه هرگز جهانی پذیرفته شده است. که آن را سرکوب اطلاعات و عمدا گمراه کننده در مورد انسان به انسان انتقال است تقریبا به طور قطع درست است. عواقب ناشی از آن برای زندگی انسان ها گسترده است اما ارزش کمی جهان گسترده تر می توانید در مورد آن انجام دهد.

گوردون براون در موارد متعدد در چند ماه گذشته ساخته شده است که پاسخ به کروناویروس به جهانی و به خصوص پر از بدبختی است که این بحران باید ظهور کرده اند که جامعه جهانی است و بیشتر تقسیم از آن شده است در دهه.

اما چگونه آن را تبدیل به کمتر تقسیم? آیا کمتر متخاصم ایالات متحده ممکن است coaxed بیشتر همکاری های بین المللی و بیشتر پذیرش مجرمیت از چین است که به هیچ وجه خاص است.

و این که آیا امریکا می تواند وابسته به حفظ ارزش های دموکراتیک لیبرال از متحدان خود و به خودی خود یک سوال است که نمی خواهد برود حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معلوم می شود در آن نهایی چند ماه. شیاطین را به راه انداخته شده است در سراسر امریکا از مردم شده اند رادیکالیزه شریر روش های جدید و تاکتیک های ارتباطات جمعی سیمانی که پژمرده می آیند نوامبر هر آنچه که اتفاق می افتد.

اروپا تا به حال کمی چاره ای جز عقب ایستاده و به تماشای ما چین-تجارت جنگ است. غرایز ما برای بیشتر قسمت ها به سرزنش و تهمت اما چین و نزدیک همسایه مانند ژاپن را بیشتر هوشیار مشاهده.

در نهایت چین را در آینده تنها می تواند تصمیم توسط خود مردم است که ظریف سوال از همه است. آنها در حال رشد بوده است به تدریج بیشتر مرفه پس از چند دهه خود وارد رکود که خود سوخت فوق العاده ما رونق اقتصادی از 1950s, 1960s و 1970s.

هر چند coronavirus خواهد بود کاملا شکست این مسیر است که با این حال به سمت بالا و به طور کلی جهانی تاریخ نشان نمی دهد که افزایش فراوانی را سرکوب میل سیاسی و حقوق بشر است. مخالف گرایش به درست است.

در حالی که پس از شیوع در ووهان تنبل توجه به توان انجام دور بیش از اینجا بود که آن را آسان تر برای چین برای کنترل این ویروس به دلیل سرکوبگر رژیم می تواند قفل کردن مردم بدون این نوع از نگرانی هایی است که به درستی وزن در ذهن دموکراتیک انتخاب شده اند.

اما چین در تلاش برای تعطیل coronavirus شد در بسیاری از جهات دارای قوه ابتکار. برای بسیاری از هفته شهرستان از 11 میلیون نفر تا به حال تمام مواد غذایی خود را تحویل داده و از طریق یک مرکز برنامه ریزی و کنترل سیستم. دهها میلیون نفر از مردم هنوز هم اجباری برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود را اعلام وضعیت خود را به عنوان و سبز و زرد و یا قرمز که اطلاعات خود را در معرض خطر در سطح و درجه ای که به آنها اجازه خروج از خانه خود را.

برای تلفن های موبایل وحشتناک. آن را هرگز نمی تواند اتفاق می افتد در اینجا جز این که نوآوری های مشابه انتظار می رود که در بریتانیا راه اندازی در عرض چند روز یا چند هفته. نیز وجود دارد این واقعیت است که در نهایت مردم عملا تا به حال به تقاضا را قفل شده است.

در حال حاضر چین و به آن خشنود و امریکا و شیون آن را به عنوان کاهش می یابد و هر کس دیگری فقط به تماشای. خوب خواهد آمد از coronavirus, اصلا, اما این بحران خواهد داشت مقدار زیادی به اندازه کافی بلند برای ما به استفاده از این لحظه به فکر می کنم خیلی سخت تر در مورد این سوال که مهم ترین در آینده است که در حال حاضر در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de