یک نیروی پلیس است عذر خواهی کرد برای یک “بد قضاوت” صدای جیر جیر است که گفت: مردم نباید با خرید گیاهان یا کمپوست.

Cumbria جاده پلیس گفت: در آن حساب توییتر اعضای عمومی باید تنها بازدید DIY مغازه ها و باغبانی مراکز اگر آنها در حال خرید لوازم ضروری تعمیرات.

اولیه, صدای جیر جیر که در حال حاضر حذف شده است گفت: “ما شاهد افزایش میزان ترافیک در Cumbria جاده ها به خصوص در اطراف DIY خروجی.”

آن افزود: “سفر به چنین رسانه باید ابزار و لوازم ضروری خانه و باغ تعمیرات, نه برای, کمپوست, گیاهان و مبلمان نرم.”

حساب بعد عذر خواهی کرد برای هر جرم باعث و گفت: آن را نمی خواهد بررسی محتویات مردم چرخ دستی.

Cumbria پلیس و جرم کمیسر پیتر مک کال گفت: رادیو بی بی سی, Cumbria این پیام بود که “بد قضاوت” و “بیش از مشتاق”.

او گفت: “اجازه دهید شکر-پوشش آن است. آن را بیش از مشتاق و آن بد قضاوت, به نظر من, من آن را ببینید اما در دفاع از افسران آنها وقتی در یک موقعیت دشوار در تلاش برای حفظ این مستند و به طور طبیعی همه واقعا با حوصله همه چیز, آب و هوا همچنان خوب پلیس آن را یک چالش واقعی است.

“اگر شما در حال رفتن به یک DIY مرکز آن را برای پلیس به تصمیم قلع رنگ ضروری است و کمپوست است و من فکر نمی کنم پلیس در واقع می خواهید برای دریافت درگیر در آن در تمام نقطه در پشت آن واقعا است که حفظ این مستند برای ما مهم است آن را به نظر می رسد به کار در سرکوب عفونت رای دادن.


“پلیس در, Cumbria قطعا نمی تواند خان درون لوله تفنگ از طریق خرید خود را که آیا آن را از یک سوپر مارکت یا هر جای دیگری. ما تمام کردم بهتر است چیزهایی به انجام است.”

برخی از نیروهای پلیس را مورد انتقاد قرار گرفته است برای خود را قوی بازو تاکتیک های مانند استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در دیگر نقاط کشور در طول coronavirus مستند.

Grant Shapps حمل و نقل, منشی, قبلا گفته پلیس به طور کلی در حال انجام یک کار خوب در طول Covid-19 بحران – اما اذعان کرد برخی از نیروهای رفته اند ممکن است بیش از حد.

Derbyshire پلیس مورد انتقاد قرار گرفت در اوایل مارس برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به فیلم, واکر در اوج منطقه و ارسال برخی از این فیلم در رسانه های اجتماعی برای بازداشتن مردم از سفر به این منطقه است.

در حالی که Cambridgeshire پلیس مجبور شد برای رد گم کردن در یک صدای جیر جیر از یکی از افسران خود را پس از آنها گشت “غیر ضروری راهرو” در یک سوپر مارکت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de