Coronavirus همه گیر را برطرف می کند در بخش هایی از اروپا اما بدتر در هند و روسیه

علائم وجود دارد که روز شنبه coronavirus همه گیر شد و کاهش قابل توجهی در برخی از نقاط اروپا اما بدتر در هند و روسیه است.

در ضمن فشار به بازگشایی نگهداری ساختمان در ایالات متحده — که تنها یک قطره در گزارش روزانه موارد جدیدی — که دهها میلیون نفر را از دست داده اند شغل خود را در بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

در حالی که مردم در سراسر جهان آغاز شده با استفاده از یک کاهش در مستندات برای لذت بردن از خارج از منزل کارشناسان بهداشت هشدار داد از پتانسیل موج دوم از عفونت مگر اینکه آزمایش به طور چشمگیری گسترش یافته است.

ادامه مطلب: Coronavirus موارد در سراسر جهان پیشی بگیرد 3.5 میلیون رای از موارد جدید را کند می کند

ایتالیا آماده بازگشایی پارک ها و باغ های عمومی از دوشنبه, مقامات بهداشتی گزارش 174 مرگ و میر کمترین تعداد از ملی مستند آغاز شد و در مارس 10.

مانند ایتالیا و اسپانیا دیده می شود قابل توجه روند رو به پایین در گزارش موارد جدید. و بلژیک نیز آرامش بخش برخی از آن مستند اقدامات از دوشنبه, اعتماد به نفس کافی که شیوع بیماری وجود دارد در افول است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما در هند, عفونت های جدید شده اند به سرعت در حال افزایش. این مستند از این کشور 1.3 میلیارد نفر تمدید شد دو هفته بیشتر اما با برخی از اقدامات آرام به عنوان موارد گزارش شده رسیده 42,000 با حدود 1,400 مرگ و میر. در New Delhi, تعیین نقطه داغ که در آن بسیاری از محدودیت های باقی مانده ساخت و ساز کارگران و رانندگان و مردم خود اشتغالی مانند خانهدار بازگشت به کار.

نیروی هوایی هند هلیکوپتر باران گلبرگ های گل در بیمارستان ها در شهرهای مختلف برای تشکر از پزشکان و پرستاران و پلیس در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر.

کروناویروس در سراسر جهان: آوریل 2 سال 2020

کروناویروس در سراسر جهان: آوریل 2 سال 2020

و در روسیه جدید, موارد گزارش شده بیش از 10 ، 000 برای اولین بار آوردن مجموع موارد مورد 135,000 با حدود 1,300 مرگ و میر.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در برخی از اخبار خوب و نیوزیلند گزارش شده هیچ مورد جدید در روز دوشنبه مارک لحظه ای قابل توجه است که نشان میدهد که این کشور را پررنگ استراتژی تلاش برای از بین بردن ویروس مشغول به کار بود.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: او را به صحبت کردن با او به استرالیا اسکات موریسون و دیگر بالا قانونگذاران استرالیا روز سه شنبه در مورد این ایده از راه اندازی مجدد سفر بین دو کشور.

در بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون گفت: او تا بیمار از کروناویروس که پزشکان تا به حال مورد بحث چه می گویند اگر او مرده بود.

ادامه مطلب: Coronavirus: چند استان شروع به آرامی شل مستند محدودیت

جانسون تحت فشار بوده است تا نشان دهد چگونه این کشور را بلند آن مستند. این محدودیت ها با توجه به گذشته از طریق پنج شنبه اما با مرگ صدها هنوز گزارش روزانه که مشخص نیست چگونه این کشور می تواند با خیال راحت شل محدودیت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ایالات متحده همچنان برای دیدن ده ها هزار نفر از عفونت های جدید هر روز. این کشور خانه های پرستاری _ مواجهه با 20,000 coronavirus مرگ و میر و شمارش _ بودند عقب هل دادن در برابر یک پتانسیل سیل پرونده های حقوقی با یک جارو لابی تلاش است.

در مجازی تاون هال پنج شنبه شب رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد برخی از آمریکایی ها نگران بیمار شدن در حالی که دیگران نگران از دست دادن شغل.

شیوع کروناویروس: آمریکا FDA مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اورژانس با استفاده از مجوز remdesivir برای درمان COVID-19

شیوع کروناویروس: آمریکا FDA مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اورژانس با استفاده از مجوز remdesivir برای درمان COVID-19

هر چند دولت را از دست داده و همه گیر به خصوص توانایی برای انجام گسترده تست شده انتقاد رئیس جمهور در دفاع از این پاسخ و گفت: ملت آماده بود برای شروع بازگشایی.

“ما باید برای به دست آوردن آن را به عقب باز با خیال راحت اما به سرعت به عنوان امکان پذیر است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

زبان در “فاکس نیوز یکشنبه,” کاخ سفید coronavirus هماهنگ دبورا Birx ابراز نگرانی در مورد تظاهرات مسلح و بیشتر maskless جمعیت خواستار پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات و کامل راه اندازی مجدد اقتصاد است. مغلوب ساختن پیشی جستن به تشویق مردم به “آزاد” خود را متحده است.

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

“این devastatingly نگران کننده برای من شخصا چون اگر آنها به خانه و آلوده خود را مادر بزرگ و یا پدر بزرگ خود را … آنها احساس گناه برای بقیه زندگی ما,” او گفت:. “بنابراین ما نیاز به حفاظت از هر یک از دیگر در همان زمان ما در حال ابراز نارضایتی ما.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شکاف در ایالات متحده در بین کسانی که می خواهند مستندات به پایان رسید و کسانی که می خواهند به حرکت با احتیاط بیشتر توسعه یافته به کنگره است.

جمهوریخواهان اکثریت سنا را بازگشایی دوشنبه در واشنگتن است. این دموکرات-کنترل مجلس نمایندگان ماندن توقیف. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تصمیم به تشکیل 100 سناتور می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه تصاویر او می خواهد از امریکا برگشت به کار با وجود خطرات.

شیوع کروناویروس: کاخ سفید می گوید تهمت نظرات در مورد ویروس از ووهان آزمایشگاه ‘سازگار با هوش ارزیابی

شیوع کروناویروس: کاخ سفید می گوید تهمت نظرات در مورد ویروس از ووهان آزمایشگاه ‘سازگار با هوش ارزیابی

CBS اخبار “60 دقیقه” خبرنگار Lesley Stahl گفت که او در نهایت احساس خوبی پس از یک نبرد با ویروس که در سمت چپ او را بستری برای یک هفته.

چین که گزارش فقط سه مورد جدید در روز دوشنبه شاهد افزایش بازدید کنندگان به نقاط توریستی به تازگی بازگشایی جلوتر از پنج روز تعطیلی اجرا می شود که از طریق پنج شنبه. حدود 1.7 میلیون نفر بازدید پکن پارک در دو روز اول تعطیلات و شانگهای اصلی, نقاط توریستی استقبال بیش از 1 میلیون بازدید کنندگان با توجه به رسانه های چینی. بسیاری از نقاط محدود روزانه بازدید کنندگان به 30 درصد از ظرفیت.

دیگر برنامه به طور بالقوه نشانه مشکل پدید آمده در افغانستان در کابل که در آن یک سوم از 500 نفر تست شده به صورت تصادفی مثبت بودند.

دولت باید گزارش 3.5 میلیون عفونت و بیش از 247,000, مرگ و میر, از جمله بیش از 67,000 مرده در ایالات متحده با توجه به تعداد دانشگاه جانز هاپکینز. به عمد پنهان شیوع پایین, تست, نرخ و شدید فشار این بیماری قرار داده شده در سیستم مراقبت های بهداشتی به معنای مقیاس واقعی از این بیماری همه گیر است که بدون شک بسیار بیشتر است.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet