کبک طرح بحث برانگیز برای بازگشایی مدارس ابتدایی در دو مرحله برای آخر هفته از 2019-20 سال تحصیلی مواجه شده است در روز های اخیر با افزایش سرخوردگی از مدرسه تخته و سیاستمداران مخالف به طور یکسان.

مدارس ابتدایی در استان کبک در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای بازگشایی, on May 11 در خارج بیشتر مونترال منطقه با مدارس ابتدایی و در اطراف جزیره به دنبال هشت روز بعد در مارس 19. دبيرستان CEGEPs و دانشگاه نمی خواهد سر در فرد آموزش تا پاییز.

وزیر آموزش و پرورش Jean-François Roberge درگیری علنی با کبک به زبان انگلیسی مدرسه تخته انجمن (QESBA) در این آخر هفته بیش از QESBA عمومی تمایل به بازگشایی کلاس های درس.

“هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از ناشناختهها که سازش توانایی با خیال راحت بازگشایی” QESBA نه عضو تابلوهای گفت: در یک بیانیه مشترک.

ادامه مطلب: “آنها نمی باید قدرت’ — کبک می گوید زبان انگلیسی مدرسه تخته خواهد شد و نه دستور بازگشایی

Roberge دفتر در پاسخ گفت: English school تخته نیست باید توانایی خود را متوقف مدارس از بازگشایی اضافه کردن این تصمیم به حمایت از مقامات بهداشت عمومی در استان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما Parti Québécois آموزش و پرورش منتقد ورونیک Hivon گفت: اخبار جهانی صبح که او و همکارانش در دیگر احزاب مخالف احساس تلاش خود را برای ارائه انتقاد سازنده در اجرای مدرسه reopenings در حال سقوط بر روی گوش های ناشنوا.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این PQ پیشنهاد کرده است که اعزام دانش آموزان به مدارس یا به صورت نیم روز و یا متناوب در روز به جای بهتر فیزیکی-فاصله مورد نیاز است.

“استدلال کاملا ساده” Hivon گفت: جهانی لورا Casella. “از آنجا که زمانی که شما بیش از 15 بچه ها که بالا بردن دست خود را برای بازگشت به مدرسه جسمی, شما نمی قادر خواهد بود به مطمئن شوید که آنها می تواند خود را با معلم خود در کلاس درس.”

ادامه مطلب: استان باید با ارائه حمایت عاطفی به دانش آموزان پس از COVID-19 — طرفداران

Roberge اما به صراحت رد PQ پیشنهاد چیزی Hivon می یابد و خسته کننده است.

“من واقعا متاسفم نگرش خود را نسبت به این ایده و ایده های سازنده است که ما را به جلو,” او گفت:. “آن را ندارد به اجباری است. این فقط ایده بدهید به میدان و به مدرسه تخته به طوری که آنها می توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای آنها را به خاطر آنها می توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای آنها بهتر است. همه چیز او شده است در آینده با فقط خرما.”

از ژولیت MNA در مقایسه با وزیر آموزش و پرورش به “طلایه رهبر گفت:” ما آن را انجام دهد اما او ارائه ابزار است.”

Hivon گفت که زمانی که او لیبرال آموزش و پرورش منتقد مروه Rizqy و کبک solidaire کریستین Labrie تمام سوالات پرسیده شده از وزیر آموزش و پرورش در هفته گذشته کمیته پارلمانی در آموزش و پرورش “ما را نمی شنوند هر چیزی و من فکر می کنم آن را کاملا نگران کننده است که وزیر و وزارت و دولت خود را در حال گفتن معلمان, ‘فقط انجام آنچه شما می توانید.'”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus — بزرگترین هواپیما در حمل PPE اراضی در کبک

سابق وزیر کابینه همچنین به حمایت های اخیر دادخواست اجازه می دهد تا فارغ التحصیلی دانش آموزان یک روز نهایی به بازگشت به کلاس درس به آنها اجازه می دهد می گویند به مناسب خداحافظی.

“اوه, بله, من فکر می کنم آن را باید به دلیل مراسم از رفتن از یک بار در زندگی خود را به یک دیگر بسیار مهم است. این مهم است برای آنها عاطفی, روانی,” او گفت:, و اضافه کرد: “من امیدوارم که دولت به پیدا کردن یک راه است.”

Hivon نشان داد که امتناع دولت تا کنون به نظر ایده نامتجانس به نظر می رسید به او با اصرار خود در بازگشت دانش آموزان جوان به کلاس به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است به خاطر ذهنی خود را به خوبی بودن.

“اگر این مهم برای دانش آموزان برای رفتن به مدرسه به صورت (سلامت روان) باید آن را همان ثانویه, دبیرستان, دانش آموزان, بنابراین ما امیدواریم که که این خواهد بود که در محل قرار داده.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de