جهانی coronavirus موارد پیشی 3.5 میلیون در روز دوشنبه با مرگ و میر نزدیک به یک چهارم از یک میلیون اگر چه میزان مرگ و میر و موارد جدید کاهش پیدا کرده است و از قله رسیده در ماه گذشته خبر شمارش را نشان می دهد.

آمریکای شمالی و کشورهای اروپایی به خود اختصاص بسیاری از موارد جدید گزارش شده در روزهای اخیر اما تعداد آنها رو به افزایش کوچکتر از پایگاه های خود در آمریکای لاتین و آفریقا و روسیه است.

ادامه مطلب: استان کبک و انتاریو حساب برای 92 درصد از coronavirus مرگ و میر در کانادا به عنوان موارد رویکرد 60K

در سطح جهان وجود دارد 84,004 موارد جدید طی 24 ساعت با توجه به رویترز شمارش است که بر اساس رسمی دولت, داده, در نظر گرفتن مجموع موارد به بیش از 3.5 میلیون.

که در مقایسه با حدود 3 میلیون به 5 میلیون مورد از بیماری شدید ناشی سالانه توسط آنفلوانزای فصلی, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

Coronavirus: آینده از یادگیری در یک بیماری همه گیر

Coronavirus: آینده از یادگیری در یک بیماری همه گیر

هنوز هم در حالی که کارشناسان می گویند واقعی coronavirus موارد به احتمال زیاد بالاتر از زمان گزارش این مسیر می افتد به مراتب کمتر از آنفولانزای اسپانیایی آغاز شد که در سال 1918 و آلوده حدود 500 میلیون نفر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مرگ و میر مربوط به COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید در ایستاده بود 245,992. اولین مرگ گزارش شده در Jan. 10 در ووهان چین پس از ویروس پدید آمده وجود دارد در ماه دسامبر.

ادامه مطلب: چه متناوب اجتماعی فاصله و آن کار خواهد کرد برای COVID-19? کارشناسان وزن در

روزانه میزان موارد جدید در سراسر جهان شده است نشستن در یک 2-3 درصد در محدوده طی هفته گذشته در مقابل یک قله در حدود 13 درصد در اواسط ماه مارس باعث بسیاری از کشورها شروع به کاهش مستند اقدامات است که باید طرح میتوانست به کسب و کار و فلج اقتصاد جهانی است.

سست شدن محدودیت های ثابت شده بحث برانگیز به عنوان کارشناسان بحث بهترین استراتژی برای اطمینان از هیچ بزرگ “موج دوم” شیوع.

در داخل کانادا ICU در طول COVID-19 همه گیر

در داخل کانادا ICU در طول COVID-19 همه گیر

مقامات بهداشت نیز ابراز نگرانی در مورد افزایش تعداد مورد در کشورهایی که وجود دارد کمبود تست و کمبود امکانات پزشکی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در حالی که تعداد موارد جدید آمده است اوج 104,495 گزارش در یک روز هفته گذشته, آن است که هنوز هم در حدود 80000 تا 90000 موارد در هر روز در سطح جهان است.

بلند کردن اجسام مستند?

در ایالات متحده حدود نیمی از کشور وزارت امور خارجه فرمانداران بخشی از بازگشایی اقتصاد خود را بیش از آخر هفته در حالی که دیگران از جمله فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرد این حرکت شد و زودرس است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: برخی از کشورها گزارش جدید عفونت قله به عنوان مستندات سهولت

در بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون که مبارزه COVID-19 ماه گذشته گفت: در روز یکشنبه این کشور به بیش از اوج شد اما هنوز خیلی زود به آرامش مستند اقدامات است.

حتی در کشورهایی که سرکوب این بیماری در نظر گرفته شده است موفق مانند استرالیا و نیوزیلند که ثبت روزانه از عفونت های جدید در پایین تک رقمی برای هفته مقامات محتاط بوده است.

COVID-19 pandemic: پس از آمدن یک ونتیلاتور چه اتفاقی می افتد ؟

COVID-19 pandemic: پس از آمدن یک ونتیلاتور چه اتفاقی می افتد ؟

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون مبتنی کامل لغو محدودیت در گسترده عمومی تصویب یک تلفن همراه ردیابی نرم افزار و افزایش سطوح تست.

کارشناسان هشدار می دهند که هر دو مورد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 تقریبا قطعا underreported.

ادامه مطلب: چگونه بسیاری از کانادایی ها باید جدید کروناویروس? تعداد موارد تایید شده توسط منطقه

موارد ممکن است فقط علائم خفیف و هر کس با علائم تست شده است در حالی که بسیاری از کشورها تنها رکورد مرگ و میر بیمارستان معنی مرگ و میر در خانه های خصوصی و خانه های پرستاری نشده است گنجانده شده است.

کروناویروس در سراسر جهان: 3 مه سال 2020

کروناویروس در سراسر جهان: 3 مه سال 2020

مشاهده link ”

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de