نماینده محافظه کار مجلس کونور سوختگی استعفا داد به عنوان یک وزیر دولت پس از عوام استانداردهای ناظر توصیه می شود هفت روز تعلیق از مجلس برای سوء استفاده خود را از موقعیت ممتاز در تلاش برای ارعاب عضو ،

تحقیقات توسط عوام استانداردهای کمیسر یافت که بورنموث غرب MP استفاده می شود مجلس عوام notepaper به نوشتن به یک فرد بود که در اختلاف با پدرش بیش از بازپرداخت وام و هشدار داد که او می تواند بالا بردن این موضوع در مجلس است.

آقای برنز که یک متحد نزدیک بوریس جانسون خدمت خود را به عنوان پارلمان خصوصی, منشی, زمانی که او وزیر امور خارجه و منصوب شد وزیر امور خارجه در امور تجارت و سیاست در ساعت ورود در 10 خیابان داونینگ در ماه ژوئیه گذشته.

یک شماره 10 سخنگوی گفت: “کونور سوختگی استعفا داد به عنوان وزیر امور خارجه در امور تجارت بین المللی زیر یک گزارش از مجلس کمیسیون استاندارد. یک جایگزین اعلام خواهد شد در دوره به دلیل.”

در یک پاسخ محکم به سنگ Ms را بررسی عوام کمیته استانداردهای گفت: MP بود “استفاده می شود مجلس خود را به موقعیت در تلاش برای ارعاب عضو به انجام به عنوان آقای برنز آرزو در اختلاف مربوط به صرفا منافع خصوصی خانواده است که تا به حال هیچ ارتباطی با آقای برنز مجلس وظایف”.

این کمیته در بر داشت که او “همچنان در ساخت محجبه تهدید به استفاده پارلمانی امتیاز برای پیشبرد منافع خانواده حتی در طول این دوره از کمیسیون بررسی و … گمراه کننده ضمنی است که رفتار خود را به حمایت از خانه مقامات”.

این کمیته – که شامل وضع اعضا و همچنین نمایندگان مجلس – در زمان بسیار غیر معمول مرحله از معرفی هفت روز تعلیق است که تقریبا قطعی به تایید توسط عوام.

در یک صدای جیر جیر آقای برنز گفت: “با تاسف عمیق من تصمیم به استعفا به عنوان وزیر امور خارجه در امور تجارت بین المللی است. بوریس جانسون ادامه خواهد داد به من محکم حمایت از backbenches.”

تنها اندک اطلاعات داده شده در گزارش های مالی اختلاف است که در آن آقای برنز مداخله کرد.

استانداردهای کمیسر گفت: او نزدیک شد شاکی که مشخص نیست – بیش از یک نامه در ویکیانبار رهبری notepaper در ماه فوریه سال گذشته است.


در آن آقای برنز اظهار داشت که پدرش ساخته شده بود گسترده تلاش بیش از یک دوره از سال برای رسیدن به یک راه حل در یک شرکت بازپرداخت وام اما تمایلی به رسیدگی قانونی “به دلیل سن و خانواده حساسیت”.

اصرار این شرکت برای پاسخ به پدرش خواسته های او اضافه کرد: “عدم انجام خواهد شد تا اطمینان حاصل شود درگیری من برای تضمین بازگشت پول بدهکار به پدر من.”

و او هشدار داد: “من می دانم که نقش من در چشم های عمومی می تواند به خوبی جذب علاقه به خصوص اگر من به استفاده پارلمانی امتیاز برای بالا بردن پرونده (که در آن من گرفته اند مشاوره از خانه مقامات).”

آنچه در این کمیسیون گفته بود که اشاره آشکار به شاکیان سابق نقش به عنوان یک ارشد بنده او اضافه کرد: “من نیز آگاه است که خود را با مشخصات بالا نقش خارج [شرکت] به خوبی می تواند اضافه کردن به آن توجه دارد.”

در یک ارسال به کمیسیون تحقیق آقای برنز گفت: او معتقد بود پیوستن با قوانین مجلس در استفاده از notepaper.

“من نامه یکی نوشته شده توسط یک پسر که بسیار نگران در استرس و اضطراب است که شاکی را تکرار امتناع درگیر این موضوع باعث شده است که به یک مرد در اواخر 70s. اگر این اتهام است که مراقبت از پسر من خواهد آن را قبول کند” او گفت:.

کمیسر یافت که آقای برنز’ استفاده از عوام notepaper در مکاتبات خود را با شاکی به نظر می رسد “سنجیده تر از اتفاقی”.

در این گزارش گفت: “این کمیسیون آمده است که آقای برنز باید متوجه باشند که کلمات مورد استفاده در نامه خود خواهد بود دریافت کرد به عنوان یک تهدید و در تعادل احتمالات او فکر می کند که آقای برنز’ قصد.

“همچنین در تعادل احتمالات او معتقد است که آقای برنز’ استفاده از تاج portcullis ‘در نظر گرفته شده بود برای اضافه کردن وزن به تهدید که او را به صحبت در مورد [مدعی] در یک انجمن که در آن [مدعی] نمی خواهد که حق پاسخ’.”

کمیسر همچنین نشان داد که در طول دوره تحقیق Mr Burns پیشنهاد کرد که این امر می تواند “مضحک” اگر این شکایت منجر به آشکارسازی جزئیات این اختلاف که شاکی قبلا اقدام به پنهان نگه داشتن. سنگ Ms گفت: این پیشنهاد بود و نه “محترمانه از استانداردهای سیستم از خانه”.

حاکی از این است که آن را ممکن است برای MP به عذرخواهی بدون فاش کردن جزئیات اختلاف او افزود: “آقای برنز انجام در این زمینه منعکس نمی کند و در او را شخصا.

“اما من فکر می کنم رفتار خود را دارای تاثیر گسترده تر. آن را می دهد سوخت به این باور است که کاربران قادر و مایل به استفاده از امتیازات و جای آنها را با عضویت خود از خانه به نفع خود و منافع شخصی. که آقای برنز است و نه عمل او را تهدید به استفاده از پارلمانی امتیاز کوچک انجام خواهد شد برای برطرف کردن این باور است.”

سنگ Ms گزارش تکمیل شد در ماه اکتبر گذشته اما انتشار به تعویق افتاد انتخابات عمومی.

آقای برنز عذر خواهی کرد به کمیته در نامه ای در ماه مارس که در آن او گفت: “من آشکارا اذعان کرد در انعکاس من کاملا باید نوشته شده به شاکی در نظر من یا خانه استفاده می شود لوازم التحریر به انجام این کار. من متاسفم من چنین و آن را پشیمانی.”

وی افزود: “انگیزه من بود که سعی و این شرکت برای تعامل با پدر من در یک مدت طولانی در حال اجرا اختلاف است. در این روز آنها را انجام داده و پدر من است که مصرف دادگاه است. این است معنی داری تاثیر منفی بر سلامت انسان است.

“در آن زمان من نوشت: من تحت مقدار زیادی از شخصی استرس به من توضیح داد که به کمیساریای خصوصی.

“از آن شده است بسیار ناراحت کننده برای من است که من باید اضافه شده به سالمندان پدر نگرانی. به خواسته می شود هر هفته توسط او صورت وجود اخبار در پرس و جو شده است بسیار سخت است.

“من عمیقا پشیمان مربوط به خودم بود و اگر من می تواند به نوبه خود به ساعت پشت من نمی خواهد آن را انجام داده اند.”

گرگ دست (PA)

– دوم حزب محافظه وزیر گرگ دست گفته شد به عذر خواهی پس از اعتراف با استفاده از رایگان عوام لوازم التحریر و هزینه پستی به ارزش کل حدود £4,500 برای ارسال خبرنامه به ترکیبات در Hammersmith and Fulham صندلی.

استانداردهای کمیته اشاره کرد که تجارت بین المللی وزیر در ابتدا توافق کردند که به موضوع عذرخواهی اذعان او نقض وست قوانین و پرداخت هزینه برای mailshot. اما چند روز بعد او انصراف خود را ارائه دهد.

این کمیته اشاره کرد که او در حرکت آمد و در مدت کوتاهی پس از نخست وزیر به نام گرفت و گفت که “او به خوبی ممکن است با انگیزه های تمایل به اجتناب از خجالت از داشتن به یک عذرخواهی برای شکستن قوانین مجلس را در طول کمپین انتخاباتی”.

در یک گزارش تایید Ms سنگ پیدا کردن که آقای دست تا به حال نقض قوانین این کمیته گفت: او باید یک بیانیه شخصی عذرخواهی به عوام نه تنها برای خود نقض بلکه برای خود “رفتار نامناسب” در وادار کردن یک تاخیر به نتیجه گیری از این پرونده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de