کلگری ملک واقعیت بود و حزن انگیز یکی در مارس سال 2020 با کلی خرید و فروش خانه, افتادن تقریبا 63 درصد در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

بنگاه املاک و مستغلات کلگری آخرین آمار نشان می دهد تنها 572 خانه های فروخته شده در ماه آوریل سال 2020 در مقابل 1,544 فروش به ماه مشابه سال گذشته است. Listings نیز پایین 54 درصد و قیمت به طور متوسط کاهش یافته است بیش از هشت درصد است.

“این درست مثل تمام جهان است که در مکث است کلگری بازار املاک و مستغلات” جاستین اور جاستین اور & Associates گفت.

پرینت این

اور و دیگر کلگری ملکی تا به حال برای تنظیم به یک واقعیت جدید که شامل بیشتر خانه مجازی تور و تفاسیر 3D. نیز وجود دارد هیچ خانه باز و آلبرتا ملکی باید به دنبال سخت اقدامات ایمنی در هنگام انجام این کار در فرد showings.

“هیچ کس می خواهد یک دسته کامل از غریبه ها رفتن به خانه” هور گفت. “بنابراین آنچه که ما در حال انجام است و ما در حال اجرای فن آوری در دسترس است که به ما اطمینان حاصل شود که وجود دارد کمتر اختلال برای مالکان — بدیهی است که نگه داشتن آنها را امن است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تماشا کنید: آلبرتا عوامل املاک و مستغلات با استفاده از تورهای مجازی و افزایش اقدامات ایمنی

هور گفت: در حالی که همه این عوامل در حال گرفتن بسیاری از مردم از بازار او معتقد است که وجود یک پوشش نقره ای — یک نوع متفاوت از خریدار در حال ظهور است.

“این نمایش آن است که ما در حال حاضر بیشتر خریداران جدی” او گفت:.

پرینت این

این Dueck خانواده می تواند گواهی دادن به آن است. هور تیم به فروش خانه خود را در زمان ثبت و در پایان ماه مارس با وجود این بیماری همه گیر در حال حاضر در حال جریان است.

Calgary family sells home in record time despite housing slump
کلگری خانواده فروش خانه در زمان ثبت با وجود رکود مسکن حسن نیت ارائه میدهد از: Duecks

“همه چیز شروع به گرفتن دیوانه” اردن Dueck گفت. “ما گفت:” آه ما نیز ممکن است ببینید چه اتفاقی می افتد ما در هیچ عجله و یا هر چیزی, بنابراین ما آن ذکر شده و ما واقعا خوش شانس است.

“تا به حال چهار تا پنج نمایش هفته اول و یک پیشنهاد در آمد در روز پنجم.”

پرینت این

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کلگری خانواده است که در حال حاضر به دنبال خرید یکی دیگر از خانه اما یافت نشد یکی از آنها را دوست دارم. آنها در حال حاضر به صبر کردن همه گیر و صبر کنید تا قیمت ها پایین رفتن و حتی بیشتر.

“توجه به همه چیز است که اتفاق افتاده است و نگاه ما به بازار نوع مصرف یک شیرجه بنابراین ما احتمالا فقط رفتن برای اجاره در حال حاضر” Dueck گفت. “امیدوارم استفاده از این وضعیت است.”

ادامه مطلب: Coronavirus: چه اتفاقی خواهد افتاد به کانادا, بازار مسکن در میان همه گیر?

هور گفت: اخبار جهانی وجود دارد مزایای خرید در حال حاضر و نه در انتظار است.

“شما قطعا قادر به مذاکره شاید بهتر قیمت و شرایط خود را در مذاکرات,” او گفت:. “و کمتر احتمال ابتلا به آن رقابت می دهد و پرداخت بیش از قیمت درخواست.”

پرینت این

هور تصدیق این بازار خریداران اما نیز وجود دارد گفت: برخی از چیزهایی که فروشندگان می توانید به حرکت به خانه های خود در این شرایط سخت بازار است.

“واقع بینانه باشد. نگاهی به چشم های خود را از طریق خریداران مجموعه ای از چشمان” او اضافه شده است. “و شما باید به عنوان واقع بینانه که قیمت گذاری چون شما رو به توان رقابتی است.”

ادامه مطلب: کلگری نرخ بیکاری در کشورهای کانادا به عنوان آلبرتا نرخ بیکاری خوشه

CREB گفت: تاثیر اقتصادی این وضعیت مهم است و نشانه های اولیه نقطه نسبت بیشتر از دست دادن شغل و بالاتر و نرخ بیکاری.

آن اضافه شده چند مشوق های دولت کمک خواهد کرد کوسن اما چالش ها در بازار مسکن در حال انتظار باقی بماند در طول این سال است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de