تصویب خیریه به نام دولت برای ارائه اضافی بودجه به مدارس به طوری که آنها می تواند ارائه پشتیبانی های اضافی برای کودکان که توسط نهفته مستند زمانی که آنها بازگشت به مدرسه.

بر اساس یک نظرسنجی در صفحه اصلی آموزش در طول مستند با تصویب انگلستان 50 درصد از پدر و مادر و سرپرستان گفت: فرزند خود را تجربه کرده است و اضطراب و پریشانی عاطفی در طول مستند.

Coronavirus مستند تا به حال قابل توجهی اثرات در خانواده از مراقبت با تجربه کودکان که شامل کودکان به تصویب رسید. هشتاد و پنج درصد از افراد مورد بررسی در حال گرفتن هر گونه حمایت از مدارس به دلیل کاهش تعداد کارکنان و هدایت منابع مالی است.

اگر چه اثرات بسته به موقعیت فردی شده است هر دو مثبت و منفی 63 درصد از والدین و مراقبین می گویند فرزند خود نیاز به حمایت اضافی در انتقال آنها به مدرسه است.

ربکا بروکس و نویسنده این گزارش گفت: مستقل: “مدرسه در حال حاضر بسیار دشوار است و جایی برای مراقبت از تجربه کودکان و بالاتر نسبت به آنها باید آموزش های ویژه نیاز دارد.

“از یک طرف وجود دارد برخی از کودکان که تجربه یک دوره کاهش اضطراب و استرس از آنجا شروع مستند – از طرف دیگر ما می دانیم که از خانواده هایی که تجربه کرده اند افزایش اضطراب و به چالش کشیدن رفتار بدون محافظ عامل که در مدرسه ارائه می دهد.

“بسیاری از والدین نگران هستند در مورد آنچه انتقال را مانند نگاه به دلیل وجود خواهد داشت تعداد زیادی از آنها بازگشت که برای بسیاری از دلایل مختلف ممکن است قادر به دسترسی و یا نگه دارید تا با صفحه اصلی آموزش یا کار تعیین شده توسط مدارس.

“ما همچنین نمی تواند چشم پوشی از بهداشت روانی جنبه – شده است وجود دارد بسیاری از تروما و تغییر در زندگی این کودکان را در این دوره از مستند از تغییر در برنامه به مشکلات اقتصادی در خانواده است. تعداد زیادی از کودکان رفتن به مدرسه را نمی خواهد در یک جای خوب,” او اضافه شده است.

تصویب بریتانیا گزارش می آید در میان گزارش هایی که از مدارس ابتدایی در انگلستان و ولز می تواند دوباره به عنوان به زودی به عنوان 1 ژوئن. نخست وزیر بوریس جانسون است که با توجه به ارائه جزئیات یک استراتژی خروج در اواخر این هفته.

اما پدر و مادر از مراقبت با تجربه کودکان امید برای یک روش انعطاف پذیر به ویژه برای کودکان با نیازهای ویژه مانند اختلال اوتیسم و مسائل حسی.

کاترین*, 43, گفته مستقل از خانواده اش دریافت کرده است کمی به هیچ پشتیبانی در مراقبت از او 10 ساله پسر به تصویب رسید که مسائل متعدد از جمله اختلال دلبستگی اختلال پردازش حسی و جنين سندرم الکل.

بر اساس در دوون کاترین و بسیار آموزش دیده درمانی پدر و مادر, اما, تلاش برای کنار آمدن با پسر خود را به چالش کشیدن رفتار در حالی که تحت مستند.

“چارلی* بسیار کامل-و من خوش شانس هستم که او به مدرسه می رود دو روز در هفته اما او نیاز به توجه مداوم دارد. در مدرسه آنها مبادله معلمان در هر ساعت و نیم به طوری که آنها نمی سوخته – در خانه من با او 24/7 به عنوان شوهر من برای کار از خانه. من اصلا به مبادله با هر کسی آن را طاقت فرسا شده است,” او گفت:.

خانواده شده است قادر به کمک گرفتن از خانواده و محل فراهم می کند که متخصص مداخلات درمانی برای پرورش و خوانده خانواده, اما از آن است که در غیر این صورت “آسان نیست برای به دست آوردن هر شکل از حمایت تمام و ما مجبور به پرداخت برای همه چیز”.

آن را دشوار است به خصوص آنجا که چارلی نمایش رفتار خشونت آمیز و مژه ها در هر دو خود و پدر و مادر خود را هنگامی که یک بحران نمی تواند اجتناب شود. کاترین گفت: فشار از رسانه های اجتماعی برای “یک زمان دوست داشتنی” در حالی که در مستند کمک نمی کند.

“آن را در همه جا در رسانه های اجتماعی. این مبارک صفحه اصلی آموزش عکس که شما را به احساس می کنم مثل یک شکست مطلق; عکس از مردم پخت و یا ساخت چیزهای زیبا را با فرزندان خود – آن را فقط ممکن است با چارلی به دلیل آن را بسیار دشوار است برای گرفتن او را به تعامل با هر چیزی و آن را واقعا تحت فشار قرار میدهد مانند پدر و مادر ما,” او گفت:.


Roz که هشت سال است نیز به تصویب رسید تا به حال مثبت مستند تجربه. با این حال او امیدوار است که بیشتر انعطاف پذیر انتقال طرح می توان از تخم در آمده به کمک هری* هنگامی که او در نهایت به بازگشت به مدرسه.

هری مبارزات با دلبستگی مسائل و مشکوک به داشتن اختلال. Roz, 45, گفت: او نمایش داده می شود رفتار پرخاشگرانه در مدرسه, اما آنها تا به حال نشده که مشکل از آنها شروع به خود منزوی.

“ما نقل مکان کرد خانه ها در سال گذشته که به معنای تعویض مدارس – هری بزرگ نیست با انتقال پس از آن واقعا سخت بود و او تلاش زیادی,” او گفت:.

“پس از مستند آغاز شد و او شده است از رفتن به مدرسه به صورت نیم روز در روزهای هفته تا کی و ما واقعا احساس می کنید که معلمان شده اند قادر به دیدن پسر کوچک زیر همه تروما و مشکلات. او اخذ شده است امن تر با یک تیم کوچکتر از کارکنان و کوچکتر مجموعه ای از بچه ها, مستند در برخی از راه است یک برکت و رحمت برای ما.

“این می تواند همه تغییر زمانی که مدارس بازگشایی شده است. آن بوده است روی حیله و تزویر, اما من بسیار سپاسگزار به مدرسه. من امیدوارم که آنها لازم نیست به زور او را مستقیم به یادگیری و اجازه می دهد رایگان بازی زمانی که آنها بازگشت” اضافه شده Roz.

برخورد با کوچکتر مجموعه از کودکان شده است مفید برای معلمان که هنوز کار گفت خانم بروکس و امیدوارم مدارس با منابع اجازه می دهد تا این سیستم به ادامه.

“هر دو معلمان و کودکان بهره گیری از روابط آنها در حال ساخت در طول این زمان,” او گفت:. “در هری مورد این مدرسه در حال حاضر قادر به دیدن واقعی کودک است. داشتن کارکنان موجود با زمان و فضا برای ایجاد روابط با فرزندان – آنها واقعا سود را از افزایش زمان صرف شده با هر یک از دیگر.

“این یک چیز مثبت به جلو رفتن. به عنوان معلمان هنگامی که شما در حال برخورد با 30 کودک و یک کودک آسیب پذیر با تروما آن را دشوار برای رسیدن به می دانم که کودک است. اما هنگامی که شما را وادار به صرف زمان بیشتری آن را واقعا کمک می کند تا کارکنان به همدردی و درک علت ریشه ای این مشکلات است.


“اما با بسیاری از معلمان furloughed یا خود منزوی و یا بیمار به علت coronavirus ما فکر می کنم نیروی انسانی را تبدیل به یک مسئله واقعی برای مدارس زمانی که آنها بازگشایی” اضافه شده Ms بروکس. “بودجه اضافی می تواند کمک به مدارس ارائه منابع بیشتر برای کودکانی که نیاز به پشتیبانی می کند.”

“این است که چرا ما مصرانه از دولت ها در سراسر انگلستان برای ارائه به مدارس با کمک مالی آنها به شدت نیاز به کمک به این کودکان خود را با بازگشت به مدرسه – حمایت از نه تنها یادگیری خود را, اما همچنین تندرستی خود را.”

او همچنین معتقد است که اگر چه این بررسی با تمرکز بر مراقبت از تجربه کودکان از نتایج آن خواهد بود “تکرار در میان بسیاری از خانواده ها”.

“مراقبت از تجربه کودکان دارای نیازهای خاص اما حتی کودکانی که تا به حال یک زندگی پایدار شده اند که مسئولیت این بحران و خانواده های آنها ممکن است دچار مشکلات گفت:” خانم بروکس.

“این رفتن به یک چالش قابل توجهی برای مدارس رفتن به جلو. ما واقعا امیدواریم که که آنها دریافت منابع آنها نیاز دارند.”

*نام تغییر کرده است برای حفاظت از هویت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de