“این demoralising می گوید:” شمس 42 ساله پناهجو در دارلینگتون توصیف چگونه آن را احساس زمانی که او قادر به پرداخت هزینه برای خود فروشگاه مواد غذایی در چک کردن در روز دوشنبه. “من تا به حال برای قرار دادن پشت گوشت و برخی از سبزیجات است. من تا به حال فقط کنسرو مواد غذایی و ارزان تر همه چیز” او می افزاید: dejectedly.

قبل از این مستند شمس است که در انتظار تصمیم گیری در پناهندگی خود را ادعا می کنند از نوامبر 2017, خرید در یک سوپر مارکت بزرگ برخی از مایل از خانه خود را, اما در حال حاضر او تا به حال به شروع به خرید مواد غذایی بیشتر از محلی که در آن آنها بطور قابل توجهی گران تر. این ثابت کرده است که دشوار است با £37 هفتگی در حمایت از او دریافت از دفتر خانه. “من باید برای رفتن به مغازه های مختلف به کار کردن در آن بسیار ارزان است,” او می گوید. “من باید انتخاب کنید تا به چیزهایی که خارج از تاریخ. شما می توانید چیزهای تازه مانند یک کیسه پیاز. شما باید برای به دست آوردن مواد غذایی منجمد.”

دبیر خانه Priti پاتل ادعا کرد در طول یک جلسه مجلس در هفته گذشته که دفتر خانه سیاست ها و اقدامات در حمایت پناهندگی در طول مستند مشغول به کار بودند و این بخش بود “کاملا” مطمئن شوید که مردم حمایت می شدند. وقتی پرسید که توسط امور کمیته را انتخاب کنید که آیا او را در نظر گرفتن افزایش حمایت پناهندگی نرخ 20 پوند در هفته در خط با اعتبار جهانی او گفت که او تا به حال دیده می شود هیچ مدرکی وجود ندارد که پناهجویان بودند در تلاش برای پاسخگویی به نیازهای اولیه خود را با نرخ فعلی.

موسسات خیریه و وکلا می گویند و کلمات او را در تضاد با واقعیت است. در اطراف 44,000 پناهجویان در حال حاضر در بریتانیا زندگی در بیش از £5 روز – یا £37 هفته و نگرانی است نصب شده است که با توجه به کاهش در چهره به چهره, موسسه خیریه حمایت از و محدودیت های که در آن آنها می توانند به فروشگاه در طول این مستند بسیاری از آنها نیاز به انتخاب غیر ممکن است انتخاب بین نیازهای اساسی مانند خرید پوشک برای کودکان خردسال خود را خوردن شام یا خرید داده تلفن همراه برای صحبت با عزیزان.

چهار پناهجویان را هم تهدید به دفتر خانه با یک چالش قانونی بیش از حمایت نرخ در طول این مستند با وکلای خود را با این استدلال که عدم افزایش حمایت خود را در طول این زمان به منزله نقض حقوق بشر. لوئیس دانکن وکلاء صادر شده قبل از اقدام نامه ای به وزارت استدلال است که باید آن را پر کنید “پشتیبانی از شکاف” را باز کرد تا شرایط فعلی با به طور موقت افزایش پشتیبانی از استاندارد نرخ به سطح است که “تضمین قدرت خرید حداقل معادل که قبل از همه گیر دوره”.

یک مدعی در چالش قانونی شناخته شده تنها به عنوان یک گفت: مستقل او و شوهرش را دارا بودند به وعده های غذایی پرش از دختران خود را در سن هشت و سه می تواند غذا خوردن. نیجریه ملی زندگی می کند که با خانواده اش در یک دو خوابه اجاره که در آن آنها را به اشتراک با دیگر خانواده چهار رنج می برد از بیماری دیابت و او جوانترین دختر آسم شدید. او می داند که آنها باید محافظ اما سفر او برای یک ساعت با اتوبوس به Lidl هر دوشنبه به منظور به حداکثر رساندن پول خود را.

خانواده است که معمولا با ارائه کوپن به ارزش £44 هر دو ماه از یک افت در غرب لندن کنیسه اما این است که دیگر در دسترس به عنوان کنیسه بسته است با توجه به مستند. او فرزند ارشد دختر گفته بود که او را دریافت کوپن در ازای رایگان وعده های غذایی مدرسه اما می گوید در حال حاضر گفت که او واجد شرایط نیست.

“من و شوهرم نمی خوردن در صبح,” او می گوید. “وقتی که دختر من بود رفتن به مدرسه او به خوردن صبحانه و ناهار وجود دارد اما در حال حاضر او در خانه است. او درخواست برای مواد غذایی زیادی است. ما مدیریت قبل از, اما در حال حاضر پول کافی نیست برای ما. برای شام ما در حال خوردن برنج ساده و سپس ما مستقیما به رختخواب. من احساس خستگی تمام وقت. این تاکید ما است. ما احساس می کنیم خیلی غمگین اما وجود دارد هیچ چیز ما می توانید انجام دهید.”

یکی دیگر از پناهجویان, 19 ساله علی که زندگی در دفتر خانه محل اقامت در لندن از او درخواست پناهندگی در اکتبر 2018 می گوید: او است پیدا کردن آن را “بسیار دشوار” به خوراک خود را به درستی در این بیماری همه گیر به عنوان او است که با داشتن به فروشگاه در فروشگاه های محلی که در آن مواد غذایی گران تر است و او نیز از دست داد حمایت از سازمان های خیریه محلی که دیگر عامل.

“من خرید برنج نان و ماکارونی. وجود ندارد پول به اندازه کافی برای هر چیزی مانند ماست یا میوه یا سالاد. من حتی نمی تواند خرید سیب می گوید:” علی. “من می توانم خرید ادویه جات ترشی جات. من نمی توانم ایرانی, ادویه کاری در حال حاضر. رژیم غذایی من در حال حاضر سالم است, آن را فقط نان و ماکارونی و برنج. قبل از وجود دارد برخی از مواد غذایی بانک ها و موسسات خیریه من داوطلبانه آنها حمایت از من با غذا, اما در حال حاضر آنها وجود ندارد. رژیم غذایی من بسیار بدتر است. آن را بسیار افسرده.”

ملی ایران که در حال مطالعه زبان انگلیسی و ریاضی در کالج می گوید او همچنین نگران است که او را از سقوط در دوره خود را به خاطر او است که اغلب قادر به دسترسی به کلاس های آنلاین. او می گوید سازمان های خیریه و دوستان خود را پرداخت ماهانه تلفن همراه بسته داده ها فراهم می کند که او را با 4GB اما آن اجرا می شود قبل از پایان هر ماه.

“قبل از اینکه من می توانم با استفاده از, کالج, wi-fi به صحبت می کنند به من پدر و مادر و دوستان بازگشت به خانه در کشورهای دیگر اما در حال حاضر این دانشکده بسته شده است. من که به صورت آنلاین برای من اما چگونه می توان در کلاس ؟ من تلفن کردم تا مقدار داده ها و یا حافظه است. من در تلاش برای انجام کار کالج. گاهی اوقات من فقط نمی تواند آن را انجام دهد. £37 یک هفته کافی نیست,” او می گوید.

Toufique Hossain مدیر حقوق عمومی در Duncan لوئیس وکلاء گفت: شواهد بود “قاطع” که آسیب پذیر پناهجویان زندگی در “ناامید” شرایطی که سطح فعلی حمایت شد “کافی نیست” و افزود: “Priti پاتل دیگر نمی تواند پنهان در پشت او جهل. این وجودی کمبود اشاره شد به او در طول اخیر انتخاب جلسات کمیته و پاسخ او خیانت کرده که یک بار بیشتر او در سراسر کوتاه او.

“در حال حاضر که دبیر خانه دیده است و شواهد از پناهندگان سازمان های خیریه و اطلاعات موجود در ما قبل از عمل مکاتبات درخشان نور در جان بودن اقدامات اتخاذ شده توسط پناهجویان برای زنده ماندن در این دوره ما امیدواریم که او تغییر خواهد کرد البته فوری.”

استفان هیل اجرایی در پناهندگان عمل است که حمایت از این چالش قانونی گفت: “بسیاری از مردم به دنبال پناهندگی شده اند را ویران coronavirus چرا که آنها مجبور به زندگی در یک scandalously پایین هفتگی کمک هزینه برای پرداخت هزینه های ضروری زندگی. این نیروها مردم را به فقر در طول زمان عادی اما در یک بیماری همه گیر آن را می سازد آن را غیر ممکن به ایمن ماندن. در بحرانی ترین لحظه در دهه حمایت است که در حال حاضر کمتر از آن بود که 18 سال پیش.


“دفتر خانه باید افزایش نرخ 20 پوند در هفته در راستای جهانی اعتباری بنابراین افرادی که به دنبال پناهندگی هستند در معرض چپ و به درستی می تواند حمایت خود را در طول این بحران است.”

Alex Fraser, انگلستان, مدیر پناهندگان پشتیبانی و بازیابی لینک های خانواده در, British Red Cross, تکرار اظهارات خود گفت: “مردم به دنبال پناهندگی باید به آن غیر ممکن است انتخاب های هر روز, آیا برای خرید پوشک برای کودک خود و یا مواد غذایی است و این حتی سخت تر در حال حاضر توجه بسیاری از مردم متکی به مغازه های محلی خود را که گران تر از سوپر مارکت های بزرگ.

“در انگلیسی صلیب سرخ ما نیز در مورد تاثیر این بار مالی داشتن روانی و رفاه اجتماعی به عنوان دوباره مردم مجبور به انتخاب بین شکوه خود را تلفن های اعتباری به صحبت با دوستان و خانواده خود را, و یا اینکه آیا به خرید مواد غذایی و یا تمیز کردن محصولات برای ایمن ماندن.”

دفتر خانه سخنگو گفت: “ما نمی خواهد اظهار نظر در مورد مقالات حقوقی, اما ما در حال حاضر گفت: ما در حال بررسی سطح کمک هزینه نقدی داده شده به متقاضیان پناهندگی که ما هر سال است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de