screen-shot-2020-04-24-at-11-57-43-am.png

کالیب بسیاری از چمدان به باز کردن.


HBO

زیر است هفته گذشته standout در قسمت آوردن قلب wrenching نوبت برای مرد در سیاه و سفید و به خصوص شارلوت حال این هفته Westworld محور در کالیب: در نهایت او قطعه با هم حقیقت در پشت آن ضربه فلش بک.

قسمت 7 با عنوان تصویب پیاده و نوشته شده توسط Gina قشم به ارمغان می آورد یک نمایشگاه چند بازده از Maeve-دولورس نبرد دو نیروگاهی به نشان می دهد مورد دوستانم و بازآموزی مراکز. چند تاب مجموعه تا جذاب آخر هفته آینده و با فوتی و فوری ترین شخصیت — Halores — هنوز هم در بازی Westworld ممکن است چوب فرود.

هشدار: اخلال گران در پیش است.

Halores و دولورس خوبی و واقعا شکسته

تحت فشار قرار دادند بیش از لبه های وحشتناک مرگ و میر ناشی از شارلوت, پسر, همجنس باز, زن و شوهر سابق ناتان Halores (تسا تامپسون) برآورده قوس که طعنه تمام فصل. لمس پایه با Yakuza رئیس موساشی (یک دولورس کپی در Shogun جهان میزبان بدن) Halores تایید می کند او دیگر در دولورس’ طرف در نهایت رد دولورس ” ظاهرا خودخواه طرح است که شامل بسیاری از تلفات.

screen-shot-2020-04-24-at-12-43-28-pm.png

سلام دوباره Clementine.


HBO

همراه با استفاده از دو دولورس “یا دلوس’ چاپگر برای ساخت خودش جدید noncharred بدن Halores همچنین به نظر می رسد که هم تراز خودش با Maeve خدمه.

و Maeve خدمه در حال تبدیل شدن به انباشته: در یکی دیگر از انفجار از گذشته کلمانتین Maeve را تحت الحمایه در فاحشه خانه از Sweetwater به نظر می رسد در همان Jakata رستوران به عنوان دولورس-Musashi و آغاز یک نزاع و جدال با او Yakuza باند. چشم مشتاق ام را خال خال Clementine میزبان ID بر روی کامپیوتر در دلوس آزمایشگاه آخرین قسمتکه در آن Serac (وینسنت کسل) چاپ شد میزبان برای Maeve خدمه.

سپس یکی دیگر تعجب آور شکل مراحل از سایه: Hanaryo the Shogun معادل آتش بس با خالکوبی اژدها بر روی صورت خود. برنده کشتن این هفته او اجرا می شود کتانا در اطراف دولورس-Musashi, بدن, برش آن را در دو.

دولورس نشان می دهد بیشتر از طرح های بزرگ

دوستانم و دولورس (Evan Rachel Wood) سوار اسب در آنچه به نظر می رسد مانند Westworld پارک, اما آن را سونورا, مکزیک, در منطقه کالیب به نظر می رسد به قبل از.

screen-shot-2020-04-24-at-12-44-39-pm.png

که Westworld.


HBO

کالیب سوالات دولورس’ مبهم در نظر دارد برای شروع یک انقلاب: “چه نوع از انقلاب ما راه انداختن اینجا؟”

پس از آشکار Westworld پارک مدل شد بعد از این باز زمین دولورس در نهایت اجازه می دهد تا ما در بر او کمی کمتر از قتل پر طرح: او می خواهد برای ساخت یک خانه جدید برای میزبان به زندگی آزادانه و شاید این می تواند جای آن را انجام دهد.

او همچنین نشان میدهد او می خواهد برای کمک به انسان ها بیش از حد. نوع خود است که تقریبا منقرض شده با تشکر Serac اما مردم هنوز هم شانس برای زندگی آزادانه از Rehoboam طرح های. و او می خواهد با دوستانم تمایلی به او است به آنها منجر شود.

انسان در می یابد او ‘مرحوم’

سرهم بند با موسسه روان رایانه برنارد (جفری رایت) پاک کردن آنچه مقابله با تحقیقی دولورس (از طریق Halores) قرار داده شده در خون از ویلیام (اد هریس) با نام مستعار مرد در سفید. هنگامی که پزشکان در موسسه روانی را گرفت و آن را به آزمایشگاه برای آزمایش آن مجاز دولورس برای نفوذ به بقیه سیستم خود را از جمله Sonora بازآموزی مرکز. که برخی از زیبا ویژه خون تحقیقی tech.

در ضمن Stubbs و ویلیام سر و کله زدن در مورد ویلیام خطرناک اخلاق و منجر به ویلیام zinger: “آیا من سخنرانی شما داغ می بازکن.”

سپس برنارد لوله تا با برخی از زندگی در حال تغییر اطلاعات در مورد ویلیام: با توجه به رایانه او را “مرحوم.” در حالی که به طور معمول نگران کننده است که می تواند مفید باشد برای ویلیام — شاید آن می تواند پنهان کردن او از دولورس.

که دوستانم?

در طول فصل کالیب فلش بک و غم و اندوه خود را مرده ارتش رفیق فرانسیس (Kid Cudi) اشاره کرده اند در چیزی حتی تیره تر در خاطرات خود. با تشکر از سفر به بازآموزی در مرکز مکزیک یک محل Serac ایجاد شده برای اصلاح جامعه “پرت,” کالیب و دولورس پیدا کردن پاسخ.

screen-shot-2020-04-24-at-12-46-39-pm.png

بزرگ ،


HBO

در یک فلاش بک, Caleb بسته شده است به یک جدول و بازجویی توسط دکتر گرین با تکمیل درمان مادر محکم به صورت خود را. او توضیح می دهد که او را به کریمه در روسیه جنگ داخلی به شکار کردن تاریخ و زمان آخرین از شورشیان ، پس از واحد مورد حمله قرار گرفت توسط روس ها کالیب و فرانسیس (به نحوی) دستگیر شد.

نگه داشتن مرد گروگان دو ساعت صبر کنید برای تخلیه اما آن را هرگز می آید. خروج از انبار آنها کمین توسط روس ها — و زمانی که فرانسیس است.

اما در درست Westworld مد, خاطرات کسانی که نگه داشتن اسرار.

جزایر پاسخ

در حال حاضر کالیب و دولورس بیشتر به پایگاه نظامی مانند مرکز و پیدا کردن سلیمان یکی از اولین تکرار از Rehoboam. این است که در آن Serac و برادرش ژان سکته قلبی شده بود در حال توسعه خود را بزرگ قرمز ستاره مرگ به دنبال ابر رایانه ها است. دلیل Serac رها شده در این نسخه: آن را به ارث برده بود ژان مایل اسکیزوفرنی. سلیمان دوستانم نشان می دهد دیوانه است.

آینده بسیار اودیسه فضایی HAL با او وحشت زده enunciation, سلیمان توضیح می دهد که دوستانم یکی از اولین برای دریافت این مرکز را “انقلابی” درمان. اما میزان موفقیت کم است و ominously Dolores و کالیب تنظیم کردن برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است به تلفات.

بزرگ کالیب آشکار

دوستانم و دولورس در سراسر Serac هولوگرام پیام به معنای ژان Mi. Intriguingly, Serac می گوید: “من آرزو می کنم من می تواند وجود دارد با شما, ژان Mi اما مرد من بود دیگر وجود ندارد.” که عجیب و غریب. آن را برای تلفن های موبایل مانند دیگر اشاره تایید این نظریه که Serac شده است یک هولوگرام در تمام طول.

screen-shot-2020-04-24-at-12-49-21-pm.png

یک حافظه از دوستانم و فرانسیس.


HBO

در آنچه به نظر می رسد — دوباره — مانند چیزی از 2001: یک اودیسه فضایی, Dolores و کالیب ماشه چراغ در یک کاورنو انبار پر از هزاران نفر از مردم که نمی توان آن را از طریق نگهداری در روکشی از شیشه تابوت خود را برای مدت طولانی خواب برودتی.

جزایر و سپس نشان می دهد راز بزرگ کالیب شکسته خاطرات: آنها واقعی نیست. آنها تغییر داده شده است توسط “لیمبیک” قرص دوستانم شده بود با استفاده از بی حس و احساسات خود را هر زمان که او تا به حال برای کشتن به عنوان یک سرباز.

Serac را “زیبا” راه حل پرت درگیر مشکل با استفاده از بهبود نقاط دورافتاده مانند دوستانم برای کمک به دور تا موارد دیگر. با استفاده از به ظاهر سرگرم کننده جرم پول در آوردن برنامه ریکو آنها می تواند چیزی به نام “تنظیم و جنایت.”

و فرانسیس? او هرگز کشته در روسیه است. این رهبر شورشیان او واقعا ویتمن یک نماینده از شرکت های دارویی که باعث می شود لیمبیک زبانه. دوستانم و فرانسیس مستقر شده بودند توسط ریکو برای کشتن او به سادگی از آنجا که او مناسب نیست “سیستم” برنامه دیگر.

اما زمانی که او گفت: Caleb و فرانسیس بیش از حد سیستم است که همیشه گوش دادن و ارسال آنها را به هر یک هشدار برای ترور هر یک از دیگر برای پاداش بزرگ.

آن شلیک می شود و یا شات و کالیب اخراج فقط در زمان برای کشتن فرانسیس دوست او مرده است.

دولورس و Maeve مرحله نهایی مسابقات

شنیدن Maeve را (Thandie Newton) هلیکوپتر زمین دولورس می داند که آن زمان برای او حساب. دوستانم می خواهد تا با او به او می گوید او هنوز هم یک کار را به انجام است که به نظر نمی رسد به او نیاز دارید و… که زمانی که قلب خود را clunks. است دولورس رفتن برای مردن خوب است ؟

جزایر موافقت می کند برای کمک به دولورس و کالیب; او یک طرح جدید برای نژاد بشر که در آن بیشترین تعداد از مردم زنده خواهد ماند. برای اولین بار در حال حاضر که ما می دانیم دولورس می خواهد به انسان کمک او می آید و به عنوان دلسوز تر از Maeve.

screen-shot-2020-04-24-at-12-53-50-pm.png

دولورس در یک نقطه از زحمت.


HBO

Maeve شور است پس از Halores نابود هکتور آخرین قسمت تحت دولورس’ دستورالعمل. او هنوز هم معتقد است دخترش و بقیه از میزبان که فرار به والا امن نیست تا زمانی که دولورس زنده است.

این دولورس-Maeve مبارزه شده است و در آینده تمام شود. آن ارائه ؟ حتی اگر ما می دانستم که دولورس خواهد از دست دادن یک دست در برخی از نقطه به لطف تبلیغی, تریلر, تریلر راه آن اتفاق می افتد این است که هنوز هم یک قلب در لحظه.

دولورس و Maeve هوشمندانه خود یک نسخه پشتیبان تهیه ربات بورس — Maeve با استفاده از هلیکوپتر و دولورس استفاده موقت هوش مصنوعی-صفحه تفنگ راه اندازی. دولورس به نظر می رسد که دست بالا را برای بسیاری از مبارزه به سرعت خلع سلاح Maeve از او کتانا.

اما در حال حاضر که گارد ما را از آن زمان برای Maeve بزرگ باز گشت: او stabs دولورس که تصادفا به هلیکوپتر شلیک خط و بازوی او دمیده شده — همه در یک لحظه سریع.

مبارزه دولورس هنوز هم زنده میکشد راه خود را به اتاق با جزایر سیستم. فقط در مورد به سر او را قطعه قطعه توسط Maeve او بازدید دکمه در نرم افزار ECG (پالس الکترومغناطیسی) ماشین آلات و باعث پالس که غیرفعال خودش و Maeve.

مرد سفید ‘خوب’

پس از مواجهه با تمام شیاطین یعنی کشتن خود گذشته خودشان در تقویت, درمان, ویلیام حل برای رفع اشتباهات خود را و آن را به مردم او را دوست دارد — با پاک کردن هر میزبان از چهره زمین و بلات خود را “گناه اصلی.”

screen-shot-2020-04-24-at-1-10-11-pm.png

مرد سفید جدید طرز عمل.


HBO

بله ویلیام واقعا آن را از دست داده در حال حاضر.

توقف در ایستگاه گاز برنارد داشتن اطلاعات در مورد دوستانم در بازآموزی مرکز, فایل, فکر می کند او می داند به همین دلیل او را بخشی از دولورس ” طرح. دولورس ساخته شده با “شاعرانه حساسیت,” نمی خواهد از بین بردن بشریت. اما دوستانم را.

در ضمن اجازه گارد خود را پایین برنارد و Stubbs اجازه ویلیام به بازوی خود را با یک دور انداخته اسلحه از داخل ایستگاه های گاز. او را تهدید می کند Stubbs و برنارد اما آیا او شلیک ؟ ما پیدا کردن در آخر.

چه انتظار برای آخر

در حالی که هنوز در خواب برودتی مجلسی, Caleb دستور سلیمان به او بگویید که چگونه برای پایان دادن به همه چیز و کشتن Serac. جزایر قرار می دهد چیزی بر روی یک درایو USB برای دوستانم که او احتمالا استفاده از در برابر Serac قسمت بعدی.

با قضاوت بر اساس این نگاه در کالیب صورت داشتن متوجه زندگی او شده است یک دروغ است و Rehoboam او را مجبور به کشتن فرانسیس او را در به انجام دولورس’ طرح و نابود کردن Serac.

خواهد Maeve و دولورس وجود داشته باشد ، و یا آنها را کاملا از تصویر برای آخر? آن خواهد بود جالب برای دیدن Halores, Clementine و Hanaryo بزرگتر نقش بازی — میزبان دیگر از دولورس گرفتن سرنوشت خود را به دست خود.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Westworld فصل 3: تحریک در مقابل دلوس


11:10

عمیق تر به پیچ و خم

  • دولورس-Musashi کیف که تبدیل به یک تفنگ Optimus نخست-سبک است که برخی از ultracool اینده سلاح های تکنولوژی Westworld فوق العاده خوب در آینده با.
  • از کجا می توانم دریافت دولورس’ سیاه گوش کاف?
  • سونورا, مکزیک دارای معنی دار تاریخ: یک جایی از دنیای واقعی کابوی فرهنگ آن مرز بین مکزیک و ایالات متحده است. شاید میزبان واقعا می تواند در ساخت یک دنیای جدید وجود دارد.
  • چرا Serac هولوگرام را در زبان انگلیسی و فرانسوی به فرانسوی برادر ؟
  • وسایل نقلیه در این فصل نگاه واقعا سرد اگر ابلهانه jacked-در استروئید. Maeve هلیکوپتر را کمی کاهش می دهد علاوه بر این.
  • ما نمی توانیم یک فصل بدون خاطرات نگه داشتن اسرار می کنیم ؟
  • Maeve و متحدان او باید به نام “کتانا خدمه” یا چیزی کولر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de