برترین دانشمندان در حال راه اندازی یک سایه نسخه دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) نگرانی در مورد “خطرناک” دخالت سیاسی در مشاوره به دولت است.

آقا داود پادشاه سابق دولت مشاور ارشد علمی است مونتاژ یک گروه از کارشناسان مستقل به نگاه چگونه انگلستان می تواند کار راه خود را از coronavirus مستند.

او گفت: 12-قوی کمیته ایجاد شده بود “در پاسخ به نگرانی از عدم شفافیت” از مریم گلی.

بدن خواهد شد که برگزاری اولین کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه را با تمرکز بر هفت نکته کلیدی از جمله چگونه تست و ردیابی کار می کنند و آینده اجتماعی فاصله.

حضور بحث برانگیز دولت مشاور Dominic کامینگز در برخی از حکیم جلسات باعث مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel بگویم بخشی از لیست اعضای گروه خواهد بود صادر شده “به زودی”.

آقا داود برگزار شد که در این پست تحت تونی بلر و گوردون براون را دولت قبلا گفت که او نمی توانست اجازه مشاوران سیاسی برای حضور در این جلسات.

گاردین گزارش Sir David عنوان کرد و گفت: “دومینیک خروس گوش نخست وزیر, به طوری که اطلاع رسانی نخست وزیر در مورد علمی مشاوره ؟

“در آن است کامینگز و یا آن را مشاور ارشد علمی? به طور ناگهانی شما می توانید یک سردرگمی است.

“باید یک صدای واحد با در نظر گرفتن نظر جامعه علمی به نخست وزیر است که مهم ترین چیز است.”

سر دیوید نشان داد برنامه های خود را برای یک سایه کمیته در ساندی تایمزاضافه کرد: “من در همه انتقادی از دانشمندان که در حال قرار دادن مشاوره قبل از دولت … اما به دلیل عدم شفافیت وجود دارد دولت می گویند آنها به دنبال مشاوره علمی اما ما نمی دانیم که آنها هستند.”

همانطورکه آقای کامینگز حضور در جلسات او گفت: “کامینگز یک مشاور نخست وزیر و مشاور ارشد علمی است که مشاور نخست وزیر.

“بنابراین دو صدای از علمی گروه مشاوره و من فکر می کنم که بسیار خطرناک است چرا که تنها یکی از این دو را درک علم است.”

نگهبان قبلا گزارش شده است که یکی از شرکت کنندگان از حکیم گفته بود آنها احساس کامینگز مداخلات حال گاهی اوقات نامناسب تحت تاثیر بی طرفانه فرآیند علمی از کمیته.

دیگر به این روزنامه گفت: آنها شوکه شده بودند در مشاور ظاهر چون آنها معتقد بودند این کمیته باید ارائه “العربي مشاوره علمی”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de