کبک وزارت آموزش و پرورش گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه که استان فارسی در انجمن ها ندارند و قدرت قانونی برای تاخیر در بازگشایی مدارس.

دولت کبک در پاسخ به کبک به زبان انگلیسی مدرسه تخته انجمن (QESBA)’s فشار در برابر دولت مدرسه بازگشایی طرح است.

روز جمعه QESBA منتشر شد بیانیه مشترک از همه نه عضو تابلوهای گفت: آن تخته مدرسه نیست و در عین حال احساس می کنم به اندازه کافی امن برای بازگشایی موسسات خود را. آن گفت که آن مدرسه تخته تصمیم خواهد گرفت که اگر هر یک از موسسات خود را دوباره باز خواهد شد هنگامی که آنها مطمئن هستند که همه شرایط ایمنی را می توان ملاقات کرد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این آمد و پس از دولت کبک گذاشته خود را طرح می کند که نیروی, کودکان, برای بازگشت — به صورت تدریجی بازگشایی مدارس سراسر استان در روز دوشنبه.

“هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از ناشناختهها که سازش توانایی با خیال راحت بازگشایی” گفت: بیانیه ای از QESBA که نشان دهنده 340 زبان انگلیسی آموزش و پرورش موسسات در سراسر استان.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

انجمن گفت که اقدامات ایمنی صادر شده توسط بهداشت عمومی مورد نیاز به منظور بازگشایی inclduing کاهش اندازه کلاس (حداکثر 15 نفر) و دو متر فیزیکی, فاصله, بدون وعده های غذایی گروه افزایش اقدامات بهداشتی و تمیز کردن 75 درصد کاهش تعداد فرزندان در مدرسه اتوبوس و هیچ یک از کارکنان بیش از سن 60 ممکن است ممکن است در تمام مدارس.

“ما متقاعد شده است که بین المللی سلامت ملاحظات نمی توان ملاقات کرد مهلت دولت تحمیل” گفت: QESBA جمهور دن Lamoureux.

روز یکشنبه در بیانیه ای از وزارت آموزش و پرورش, اما, گفت: آن را به بهداشت عمومی را به تماس به آنچه به عنوان امن است یا نه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دولت گفت که بهداشت عمومی را به دقت بررسی تمام جنبه های ساخته شده و آگاهانه تصمیم به تصویب این طرح دولت. در این بیانیه همچنین به یاد می آورد که کبک اطفال انجمن به نام برای مدارس برای بازگشایی, برای سلامت جسمی و روانی و توسعه و رفاه کودکان.

کبک به زبان انگلیسی کمیته والدین Association of Quebec (EPCA) همچنین اظهار نظر در این موضوع را روز جمعه پس از QESBA منتشر شد بیانیه اش گفت: آن نا امید شده بود با انجمن موقعیت برای فشار علیه دولت, برنامه, به خصوص پس از فرستادن کودکان به کلاس ساخته شده اختیاری است. این EPCA گفت: بسیاری از پدر و مادر می خواهید انتخاب کنید.

انجمن گفت: 12 درصد از والدین آنها مورد مطالعه تهيه و به فرستادن کودکان خود به مدرسه و 23 درصد مردد بودند. انجمن اضافه شده که 63 درصد از والدین بر این باورند آن حداقل لازم را به گزینه ای برای انجام این کار است.

Lamoureux, اما, به نام دولت استراتژی “با عجله اعلام کرد طرح” که مردم احساس نمی کند اعتماد به نفس در مورد. او گفت: این طرح نیز به طور قابل توجهی بالا بردن سطح اضطراب در میان پدر و مادر و معلمان — با توجه به درخواست برای توقف بازگشایی مدارس در کبک است که به طور گسترده ای منتشر آنلاین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

COVID-19: کبک به بازگشایی مدارس ابتدایی daycares در مه

COVID-19: کبک به بازگشایی مدارس ابتدایی daycares در مه

هنوز کبک آموزش و پرورش, سخنگوی وزارت فرانسیس بوچارد گفت: “زبان انگلیسی مدرسه تخته را از طریق رفتن با امن تدریجی و غیر واجب ریزی بازگشایی به عنوان در برنامه دولت.”

او افزود که دولت دریغ نخواهد کرد به راه رفتن به عقب استراتژی خود را اگر مقامات بهداشت عمومی — که از نزدیک نظارت بر وضعیت اپیدمیولوژیک — توصیه آنها را به.

مدارس ابتدایی و daycares در مناطق کمتر تحت تاثیر COVID-19 شیوع باز خواهد شد در آوریل 11. این را شامل نمی شود هر گونه مدارس یا daycares در بیشتر مونترال منطقه که باقی می ماند این کانون COVID-19 شیوع. اگر COVID-19 بستری پایدار باقی می ماند و یا کاهش و, مدارس ابتدایی و daycares در بیشتر مونترال منطقه را به تدریج باز شروع on May 19.

دولت تاکید کرد که فرستادن کودکان به مدرسه و مهدکودک اختیاری است و توصیه می شود که کودکان با مسائل مربوط به سلامت و یا کودکانی که در خطر مردم باید در خانه بمانند.

کبک به زبان انگلیسی مدرسه تخته ارتباط را هل در بازگشایی مدارس

کبک به زبان انگلیسی مدرسه تخته ارتباط را هل در بازگشایی مدارس

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de