با تشکر از این بیماری همه گیر کوروناویروسدر این سال دبیرستان و کالج فارغ التحصیلی نگاه نمی مانند هر دیگر در تاریخ است. قلب من می رود به هر فارغ التحصیل که نمی سنتی (و بسیار سزاوار) جشن. خوشبختانه فقط به این دلیل وجود دارد هیچ شروع مراسم معنا نیست که وجود دارد نمی تواند هدیه.

اما البته بودجه تنگ است در حال حاضر. با که در ذهن من گرد کرده ام تا برخی از مورد علاقه من هدیه برای grads تمام به قیمت 30 دلار یا کمتر است. نگاهی سپس اجازه دهید من می دانم اگر شما هر گونه ایده های دیگر برای اضافه کردن. (به اشتراک گذاری آنها را در نظرات!)

ادامه مطلب: CNET را راهنمای کامل برای هدیه فارغ التحصیلی برای سال 2020

رأی Crist/CNET

ریز فضاهای زندگی تقاضای لوازم خانگی کوچک. دارای امتیاز بالا داش مینی ساز (آن ساخته شده CNET لیست بهترین وفل سازان) کامل است و با یک طراحی جمع و جور و غیر ممکن است به ضرب و شتم قیمت: آن را به طور معمول $15 اما در حال حاضر در فروش برای تنها $10.

برای بچه ها در خصوص کارت های علیه بشریت است به یک جزء اصلی تهاجمی اما هیستریک گروه بازی شبیه به سیب به سیب. (بله, آن نیاز به یک گروه هر چند برخی از نمیفهمد راه برای بازی آنلاین.) من این بازی بیش آبجو با رفقا; نمی توانید به یاد بیاورید تا به حال خندیدن بسیار بسیار است. فقط هدایت روشن اگر شما و یا هدیه گیرنده حساس است در مورد… خوب هر چیزی.

Kasa

یک لامپ هوشمند است که به سختی یک ضرورت برای مدرن فارغ التحصیل, اما مطمئن شوید که می تواند سرگرم کننده. Kasa را dimmable به رهبری لامپ معادل استاندارد 60 وات اجازه می دهد تا برای فقط در مورد هر رنگ و پشتیبانی از کنترل صوتی از طریق الکسا و گوگل دستیار — هیچ hub نیاز می باشد.

ریک Broida/CNET

خوابگاه, اتاق ها و آپارتمان ها متاسفانه هدف نخست برای دزد. پس چرا به خود گراد ابزار به نگه داشتن چشم در همه چیز ؟ این Wyze Cam دوربین های امنیتی یک انتخاب فوق العاده برای کوچکتر فضاهای زندگی به عنوان تنها یکی از آنها احتمالا می تواند ارائه همه لازم است نظارت است.

10 دلار بیشتر Wyze گیری پان (تصویر) می افزاید: سوژه متحرک از روبرو به مخلوط معنی این دوربین می توانید بررسی یک منطقه بسیار گسترده تر. خواندن Wyze Cam نقد و بررسی.

آمازون

فراموش نکنید غریب انتخاب قطعی و بدیهی — Dr. Seuss’ اوه مکان شما — و یک گرادیان چیزی واقعی استفاده کنید: یک کتاب است که می آموزد اصول صرفه جویی و سرمایه گذاری پول است. زیرا اجازه دهید آن صورت, چند دبیرستان یا کالج برنامه ها به کودکان و نوجوانان دانش آنها نیاز دارید. عناصر نسبتا باریک 208 صفحات پس از آن به عنوان تهدید آمیز برخی از پول-مشاوره کتاب.

این مقاله منتشر شد قبلا.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بزرگ آموزش آنلاین و آموزش از راه دور خدمات…


1:27


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de