بیمه خدمات درمانی را تست جدید خود را coronavirus برنامه در این هفته به عنوان یک تصویر شفاف تر از دولت آینده نقشه راه برای پایان دادن به مستند شروع به پدیدار شود.

شروع مبهوت بار به احتمال زیاد بر روی کارت برای مسافران است که بازگشت به میز خود را به عنوان جزیره موجود زنده است که اعلام کرد به عنوان دادگاه محل برای گوشی های هوشمند جدید مبتنی بر coronavirus تماس با ما-سیستم ردیابی. نخست وزیر را به راه اندازی برنامه عمل دولت به سهولت از مستند هفته آینده با مستند بررسی در روز پنج شنبه.

اما چالش های قابل توجهی باقی می ماند برای گرفتن برنامه های جدید کار با وزرای هشدار داد که 50 تا 60 درصد از کل جمعیت نیاز به استفاده از آن را برای آن می تواند واقعا مفید است. این رقم به این معناست که برنامه نیاز به تبدیل شده که همه جا به عنوان واتساپ برای موفقیت در فضای فقط چند ماه.

وزیر کابینه مایکل گوو گفت: روزانه یک کنفرانس خبری در خیابان داونینگ در جمعه شب که “بیشتر افرادی که این برنامه را دانلود کنید بهتر است” اما ابراز خوشبینی است که مردم تصمیم به استفاده از آن.

“این قابل توجه چه روحیه مردم شده اند در طول بحران و دانستن این است که یک سهم همه از ما می تواند کمک به نگه داشتن همسایگان ما و جوامع ما امن تر است بسیار قدرتمند انگیزه من فکر می کنم,” او گفت.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps با این حال اعتراف کرد که “به دلایل مختلف که هر کسی نمی خواهد دانلود” نرم افزار بر روی گوشی های هوشمند خود را – حداقل به این خاطر نیست همه یکی است. اما نصب این برنامه توسعه یافته توسط NHSX سلامت خدمات دیجیتال بال بود “بهترین راه ممکن برای کمک به بیمه خدمات درمانی,” او گفت:.

نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی است که باید خود را پرورش داده سر در کشورهایی مانند آلمان با استفاده از سیستم های مشابه که در آن مقامات بهداشتی دیر تصمیم به استفاده از یک سیستم غیر متمرکز اجرا شده توسط شرکت های فن آوری به جای آن از یک پلت فرم مانند UK.

اما دولت بریتانیا می گوید: داده ها در نرم افزار ثبت خواهد شد به عنوان یک شناسه ناشناس به جای تحت یک نام. این برنامه با استفاده از بلوتوث رادیو به کار کردن در زمانی که کاربران دیگر به هم نزدیک هستند به طوری که کسانی که در تماس با کسی که بعد از آن تلقی آلوده شده اند می توانید مطلع شوید.

این رویکرد در نظر گرفته شده است موفق در کشورهایی مانند کره جنوبی و سنگاپور در اجازه دادن به برخی از آرامش مستند اقدامات در حالی که اصطلاح “R” ارزش – نرخ که در آن گسترش بیماری در میان جمعیت به پایین.

برنامه است که به دنبال مانند بخش مهمی از برنامه های دولت است اما وزیران باید گفت که آنها هنوز هم مشاوره با کارشناسان و کارفرمایان و اتحادیه های کارگری در چه پایان مستند ممکن است نگاه مانند اما برخی از جنبه های شروع به شکل گرفتن به عنوان آن رونمایی اتمام برسد.

در حالی که مطالعات قبلی نشان داده اند که بسیاری از کارکنان است که می خواهد همچنان به کار از خانه برای بسیاری از ماه آقای Shapps گفت: کارگران که در نهایت به عنوان بازگشت به میز خود ممکن است به سر در زمان های مختلف روز به منظور کمک به اجتماعی فاصله و مردم را بیشتر در اتاق شلوغ قطار رفت و آمد.

Grant Shapps پیشنهاد تعدادی از measurs (+عکس) (عصر ایران)

“چیزهایی مانند متناوب کار بار بدیهی است که بسیار مهم است برای جلوگیری از کسانی که صبح قله. را له خواهد بود به طور کامل در تقابل با اجتماعی فاصله ، ” وزیر حمل و نقل گفت: اخبار آسمان.

او همچنین پیشنهاد کرد که قطار و اتوبوس و حمل و نقل و مبادلات نیز می تواند مجهز به دست sanitiser با این استدلال که دست شستن باقی مانده مهم تر از پوشیدن ماسک صورت – که برخی از کشورها لازم الاجرا است. یورواستار آخر این هفته گفت: همه مسافران را مجبور به پوشیدن ماسک صورت در خط با, فرانسه و بلژیک و مقررات حمل و نقل عمومی.

بخش حمل و نقل نیز گزارش با توجه به داشتن مسافران خود را متوسط قبل از سوار شدن قطار و اتوبوس به منظور کاهش شانس افراد بیمار مخلوط کردن با دیگران است.

سیاسی خواستار مثل اینکه برای بازگشایی مدارس به نظر می رسد هنوز ساخته شود. آقای Shapps گفت: اسکای نیوز: “این هیچ راز است که البته ما می خواهیم بچه ها قادر به بازگشت به مدرسه, اما من می خواهم بیش از egging آن می گویند وجود دارد یک تاریخ در محل وجود دارد یک طرح در محل.”

پرداختن به آینده نقشه راه به سوی پایان دادن به مستند آقای گوو گفت: “ما در حال مشاوره با کارفرمایان و اتحادیه های حرفه ای و کارشناسان بهداشت عمومی برای ایجاد چگونه ما می توانیم اطمینان حاصل شود که ما باید امن ترین ممکن است در محیط کار و نخست وزیر خواهد بود گفت: بعد از بیش این هفته است.”

وی افزود: “در نهایت مگر اینکه و تا زمانی که ما یک واکسن سپس من گمان می کنم که ما در حال رفتن به مجبور به زندگی با درجاتی از محدودیت به دلیل ماهیت ویروس.

“اما بدیهی است که ما می خواهیم به هر جا که ممکن و سازگار با اقدامات بهداشت عمومی, بازگرداندن زندگی مردم به عنوان نزدیک به طبیعی که ممکن است.”

آقای گوو گفت: دولت به دنبال یک “رویکرد مرحله به مرحله” برای از بین بردن مستند محدودیت های به جای ناگهانی بازگشت به “عادی”.

در مجموع 28,446 های مردمی در بیمارستان و مراقبت از خانه و جامعه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در انگلستان به عنوان از 5ساعت در روز شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de