nintendo-switch-lite-1
Óscar Gutiérrez/CNET

آن را احتمالا نمی خواهد در سهام برای مدت طولانی, بنابراین اگر شما نیاز به یک نینتندو سوئیچ Liteبهتر نیست به تی چرت زدن. موجودی در سوئیچ Lite کم شده و برای هفته ها با خرده فروشان مانند آمازون به طور کامل به فروش می رسد. چرا کمبود ؟ این coronavirus است که تا حد زیادی به سرزنش با این بیماری همه گیر مؤثر بر زنجیره تامین جهانی به علاوه محبوبیت Animal Crossing: New Horizons. اما وجود دارد بیشتر به آن از آن: Sleazy نمایندگان فروش شده اند با استفاده از رباتها برای حرکت شبیه چمچه زنی تا چه کمی موجودی وجود دارد و سپس درخواست برای صدها نفر بیش از لیست قیمت می باشد.

اما رویکرد ما به عنوان پایان مارس برخی واقعی و واجد شرایط موجودی ظهور کرده است تا در Amazon, Best Buy و Target. ما تلفیقی سهام در دسترس در اینجا در قیمت از $200, اما توجه داشته باشید که قیمت گذاری و در دسترس اغلب تغییر. لطفا با دقت بررسی کنید قبل از تکمیل خرید. و شما نمی توانید اتصال این نسخه از سوئیچ به تلویزیون خود را-که تنها گرانتر $299 سوئیچ که باقی مانده از سهام تقریبا در همه جا. اما اگر شما نیاز به بیشتر تشویق به را غوطه در این مطلب می توانید بخوانید CNET بررسی سوئیچ Lite.

آمازون


بهترین خرید


هدف


خارج از بورس

این لیست همچنین شامل واحدهای موجود در قیمت بالاتر از طریق یک شخص ثالث, نمایندگی فروش و یا آنهایی که در دسترس هستند فقط برای وانت در یک آجر و ملات فروشگاه محل.

این مقاله منتشر شد قبلا. آن را اغلب به روز شده تا منعکس کننده در دسترس است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چه نینتندو سوئیچ Lite است مانند پس از یک ماه از…


10:51

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de