papercomputer2

تظاهر به بازی Oregon Trail بر این اپل II کامپیوتر, مدل papercraft.

راکی برگن

اگر شما به دنبال یک نوستالژی تعمیر و چیزی فریبنده برای انجام در طول coronavirus مستند چرا ساخت یک کامپیوتر و یا سیستم بازی با این آسان کاغذ مدل کیت? این بسیار دقیق و کاغذ رنگی مدل رایگان برای دانلود و به اشتراک گذاری.

“ساخت رایانه از دوران کودکی خود را و یا ساخت یک کامپیوتر کل موزه در خانه با این مقاله مدل” هنرمند و طراح Rocky برگن نوشت: در مورد papercraft کیت.

فقط چاپ, برش, نمره بریزید و چسب این papercraft کامپیوتر مدل های آمیگا 500 اپل دوم اپل لیزا IBM 5150 کامپیوتر شخصی Radio Shack را TRS-80 مدل سوم و IMSAI 8080. شما همچنین می توانید نسخه قابل چاپ کردن و, در سیستم های بازی مانند کومودور 64 سگا مستر سیستم و آتاری 520ST.

sega

این سگا مستر سیستم papercraft مدل همراه با یک مانیتور گیمینگ سیستم و کنترل کننده.

راکی برگن

هر کیت همراه با یک مقاله مدل از مانیتور کامپیوتر صفحه کلید و یا در برخی از موارد بازی لوازم جانبی و دفترچه راهنما.

و اگر شما واقعا می خواهید به دانستن بیشتر در مورد این مدل از تکنولوژی های قدیمی برگن نیز ارائه می دهد پس زمینه داستان خود را در ارتباط با این رایانه ها و سیستم های بازی در سراسر دوران کودکی خود را.

این کیت یک راه سرگرم کننده برای یادگیری بیشتر در مورد کامپیوتر و, بازی, تاریخچه, به خصوص اگر شما می خواهید برای تدریس به بچه ها در مورد این نوع از رایانه ها و کنسول های بازی است که در اطراف راه قبل از صفحه نمایش لمسی تکنولوژی VR و لپ تاپ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر