زندانی از اعضای گروه دولت اسلامی rioted و در زمان کنترل از یک زندان در شمال شرق سوریه را برای چندین ساعت تا زمانی که کردها به رهبری مقامات مذاکره برای پایان دادن به ناآرامی یکشنبه.

شورش آغاز شد و روز شنبه در یک زندان در شهر Hassakeh یکی از بزرگترین امکانات است که در آن اعضا برگزار می شود و کنترل دوباره شد شب یکشنبه گفت: Kino گابریل سخنگوی آمریکا-حمایت سوریه نیروهای دموکراتیک.

دو روز شورش و تصاحب همان زندان در اواخر ماه مارس مجاز چهار افراط گرایان به فرار اگر چه آنها گرفتار شده بودند یک روز بعد. این یکی از جدی ترین قیام توسط زندانیان آنجا که شکست خورده بود یک سال پیش زمانی که SDF کنترل ضبط از آخرین بریدن از زمین کنترل افراط گرایان در شرق سوریه است.

ادامه مطلب: ‘وجود دارد 100 نفر های 1 حمام’: آنچه در آن است مثل این است که یک پناهنده در طول COVID-19 همه گیر

کردی مقامات در حال حاضر کار بیش از دو دوجین بازداشتگاه پراکنده در سراسر شمال شرقی سوریه مورد برگزاری 10,000 مبارزان. در میان بازداشت شدگان هستند برخی از 2,000 خارجی که کشورهای حاضر به بازگرداندن آنها از جمله حدود 800 اروپایی ها.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جبرئیل گفت: SDF مقامات و اعضای عربستان گرفته بود در گفتگو با زندانیان. در اوج شورش او گفت: کردها نیروهای ویژه و ضد تروریستی واحد زمان در این عملیات سعی کنید وضعیت تحت کنترل است. او هیچ اطلاعات بیشتر و نمی گویند که چگونه بسیاری از زندانیان درگیر شدند و یا اگر وجود دارد هر گونه تلفات.

آمریکا هلیکوپتر نظامی در طول پرواز زندان پنج شنبه با توجه به ناظر حقوق بشر سوریه یک بریتانیا مبتنی بر جنگ مانیتور و شمال مطبوعاتی آژانس یک پلت فرم رسانه های فعال در کردستان-اداره مناطق.

جبرئیل گفت: آمریکا و ائتلاف به رهبری آمریکا و جامعه بین المللی مسئولیت برای پیدا کردن راه حل برای این است که بازداشت شدگان و نیاز به حمایت بیشتر به امنیت و شرایط زندگی در زندان است.

شیوع کروناویروس: سوریه خیاط سوئیچ از لباس توپ به پزشکی آنهایی که

شیوع کروناویروس: سوریه خیاط سوئیچ از لباس توپ به پزشکی آنهایی که

اخیر تجدید حیات است که حملات در سوریه و عراق نگرانی از آن است که گروه های شبه نظامی است که با استفاده از دولت جذب شده در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس و متعاقب آن اسلاید را به هرج و مرج اقتصادی.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر روز یکشنبه شورش زندان باعث شد نگرانی ها در مورد کوروناویروس پتانسیل گسترش در مرکز.

ماه گذشته عربستان گفت: آن را به بهداشت و تجهیزات پزشکی به بازداشتگاه در سراسر شمال شرقی سوریه از جمله شستن دست ها-ایستگاه های ضد عفونی کننده دستمال مرطوب ماسک صورت و دستکش معاینه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یکی coronavirus مرگ گزارش شده در کردستان برگزار مناطق سوریه در ماه آوریل است. دولت مرکزی در دمشق ثبت شده 43 نفر زن و سه مرگ و میر.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de