apple-iphone-11-apple-iphone-se-1685

آیفون SE و آی فون 11 باید دوربین های مختلف سخت افزاری اما هر دو مجهز به A13 Bionic پردازنده ساخت عکس ها و ویدئوها گاهی اوقات کاملا مشابه است.

آنجلا Lang/CNET

با وجود این به طور کلی تصویب اپل $399 برچسب قیمت خود را برای آی فون جدید SEوجود دارد بسیاری از حدس و گمان در مورد دوربین و سخت افزار و چگونه آن را در مقایسه با آی فون 11. آن دوربین عقب دارای مشخصات مشابه به عنوان کسانی که از آیفون 8 از سال 2017, اما برخی استدلال که ممکن است دارای سنسور از سال 2018 آیفون XR.

آن را در زمان یک iFixIt teardown از آی فون جدید نشان می دهد که SE در واقع بسته بندی همان لنز و سنسور به عنوان آی فون 8. این بدان معناست که همه بهبود کیفیت تصویر و همچنین علاوه بر این از ویژگی های مانند حالت عمودی آمد صرفا از A13 Bionic تراشه. این پردازنده یکی از همان موجود در $699 آی فون 11.

پس هر دو گوشی دارای همان پردازنده به طور طبیعی من می خواستم برای مقایسه عکس ها و ویدئوها. به تاریخ آی فون 11 تلفن نه تنها بهترین دوربین های دیجیتال بر روی هر آی فون, اما یکی از بهترین تمام اطراف سیستم های دوربین بر روی هر گوشی.

آیفون SE تا حد زیادی به زندگی می کنند تا به, اما به عنوان شما را ببینید, آن را می توانید رفتن پا به پا با آن گرانتر اپل خواهر و برادر. این مقایسه نشان می دهد که وقتی که می آید به عکاسی و ضبط فیلم واقعی مورد توجه قرار نیست تعداد مگاپیکسل و یا تعدادی از دوربین های. به جای این همه در مورد پردازنده.

آیفون SE در مقابل 11: SmartHDR باعث می شود عکس های فوق العاده نگاه

ترکیبی از A13 Bionic تراشه و iOS 13 کاملا افزایش می دهد آی فون 8 سخت افزار دوربین به سطح بعدی در SE. آیفون SE دوربین عقب دارای یک 28mm f/1.8 لنز در حالی که آی فون 11 دارای دو دوربین عقب: اصلی یک با 26 mm f/1.8 لنز و یک ultrawide زاویه دوربین با یک 13mm f/2.4 و لنز.

پس از 11 دارای یک ultrawide زاویه دوربین و SE نمی کند وجود ندارد بسیار برای مقایسه. اما در اینجا یک زن و شوهر از عکس های مورد علاقه که من با ultrawide دوربین به هر حال

img-8397

در اینجا یک ultrawide زاویه عکسی که من از هر دو حلزون اسکالوپ و دوستان من قبل از اجتماعی فاصله هنجار.

پاتریک هلند/CNET

img-2918

آی فون 11 ultrawude-لنز زاویه باعث می شود تاپس از آسمان خراش ها خم شدن به سمت من.

پاتریک هلند/CNET

زمانی که من با تمرکز بر دوربین اصلی هر یک متوجه شدم که در نور خوب عکس ها تقریبا غیر قابل تشخیص است. نگاهی به عکس از یک درخت من در حیاط خلوت من زیر و شما نمی قادر خواهد بود برای گفتن بسیاری از تفاوت. آیفون SE عکس قاب کنون چندان کمی تنگ تر از آی فون 11. اما در هر راه دیگر (حتی زمانی که من بزرگنمایی را به 100% در یک مانیتور بزرگ) من نمی تواند هر گونه تفاوت دیگر.

phone-se-left-11-right-backyard-tree

گذشته از فریم وجود دارد عکس نگاه یکسان است. سمت چپ یکی از آی فون SE و یکی از سمت راست از آی فون 11.

پاتریک هلند/CNET

نگاهی به عکس های من در زمان برخی از اسلاید های چوبی. دوباره گذشته از فریم های آن را سخت برای دیدن هر گونه تفاوت. زمانی که من در بزرگنمایی جزئیات از هر یک از عکس ها خوب بود. هر دو تا به حال مقدار کمی از سر و صدا تصویر در سایه اسلاید.

دلیل عکس ها در نور خوب بسیار شبیه این است که آیا شما بر روی آی فون 11, 11 Pro یا جدید SE, آخرین نسخه SmartHDR است مورد استفاده برای پردازش و بهینه سازی جزئیات و بافت. آن را نیز هل محدوده دینامیکی به عنوان آنجا که ممکن است بدون تصویر در حال سقوط از هم جدا.

اینجا جایی است که ما شروع به دیدن برخی از تفاوت های بین این دو گوشی. عکس زیر یک درخت ویترین قدرت SmartHDR پردازش. این صحنه نورپردازی افراط با سایه های تیره زیر درخت و روشن و برجسته در ابرها.

نگاه از نزدیک در آی فون 11 عکس و شما می توانید سایه را با جزئیات بیشتر و نه به عنوان تیره آیفون SE. در آسمان از طریق شاخه شما می بینید که هر دو عکس را دمیده برجسته اما آی فون 11 کمتر. هر چند این جزئی از جزئیات این شواهد است که دوربین اصلی بر روی آی فون 11 دسته یک طیف وسیع تری پویا بهتر از آیفون SE.

حالت عمودی: 1 دوربین در مقابل 2

هر دو گوشی دارای حالت عمودی و تولید نتایج عالی. 11 می توانید حالت عمودی عکس از مردم و حیوانات خانگی در حالی که آی فون SE فقط می تواند انجام دهد که یک نقطه ضعف بزرگ اگر شما عاشق حیوانات. با حالت عمودی عکس زیر شما خواهید دید که آنها نگاه بسیار مشابه است. آی فون 11 پرتره قطاری از جزئیات بیشتر. برای مثال نگاه کنید مو بر جان پیشانی. همچنین نزول بیش از شانه ها از فوکوس به خارج از مناطق تمرکز به نظر می رسد طبیعی تر از آی فون 11 و که ممکن است با توجه به این واقعیت است که آن را با استفاده از هر دو عقب لنز برای ایجاد اثر.

portrait-mode-iphone-se-l-and-11-r

حالت پرتره عکس ها از آی فون SE (سمت چپ) و آی فون 11 (سمت راست).

پاتریک هلند/CNET

عمیق fusion پردازش متوسط به پایین-نور

هنگامی که ما به رسانه و محیط های کم نور تفاوت بین این دو گوشی حتی starker. چرا که آی فون 11 عمیق Fusion پردازش که باعث بهبود کیفیت تصویر و جزئیات تصویر را به حداقل می رساند سر و صدا. آیفون SE فاقد عمیق Fusion.

عکس های زیر از دوچرخه من مربی گرفته در داخل خانه در متوسط روشنایی. علاوه بر تنگ تر فریم در آیفون SE عکس وجود دارد یک تفاوت قابل توجه از نظر کیفیت تصویر. عکس از 11 باید کمی بیشتر جزئیات در اطراف دیوار خروجی.

علاوه بر گوشه پایین سمت راست از آی فون SE عکس رنج می برد از سر و صدا تصویر در سایه. من می خواهم بگویم که برای محیط داخلی و گیاهان, عکس های 11 تا لبه چرا که استفاده از آن از عمیق Fusion پردازش.

حالت شب در مقابل هیچ حالت شب

حالت شب است که بر روی آی فون 11 اما نه SE دیگری قابل ملاحظه تفاوت بین این دو گوشی. حالت شب با استفاده از adaptive bracketing گرفتن یک سری از تصاویر با سرعت شاتر. آن را ترکیبی از آنها را به یک عکس است که روشن تر است و کمتر سر و صدا تصویر و بهبود جزئیات. مانند آی فون 11 ultrawide زاویه دوربین و تنظیمات خود را دیکته خواهد شد که آیا داشتن حالت شب است که یک معامله شکن. اما بیایید ببینید آنچه در آن می توانید انجام دهید.

در زیر عکس هایی از یک درخت در حیاط خلوت من گرفته شده بود که آن را بسیار تاریک است. آی فون 11 شب حالت به نظر می رسد بهتر است در هر راه.

اما یک راه برای تست گوشی های. در زیر یک کمی روشن تر نور کم صحنه ای از یک کتاب, یک چشم و رها کردن بطری و کامپیوتر من. آن را کم نور به اندازه کافی به ماشه حالت شب بر روی آی فون 11.

به عنوان شما می توانید ببینید اگر شما نگاه از نزدیک در بطری از قطره چشم آی فون 11 عکس واضح تر بهتر جزئیات و دقت رنگ. در نهایت مقایسه نام نویسنده در ستون فقرات از این کتاب است. متن به نظر می رسد نرم تر در SE عکس و کتاب ستون فقرات است کمی رنگ های مختلف.

دوربین عقب تصویری است که تقریبا یکسان

مانند عکس ها در نور خوب, آن را نیز دشوار است برای تشخیص تصویری ضبط اصلی بین دوربین عقب در هر دو گوشی. هر دو گوشی می توانید شلیک کنید تا به 4K و 60 فریم در ثانیه و گسترش محدوده دینامیکی (با نام مستعار: “HDR” اما به صورت تصویری). اما 11 ارائه می دهد گسترش محدوده دینامیکی بالا به 4K 60fps در حالی که آی فون SE تنها می تواند حمایت از آن تا به 4K 30fps.

نگاهی به ویدیو زیر که شامل فیلم برداری از هر دو آی فون 11 و SE.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آیفون SE (2020) در مقابل آیفون, 11: ما مقایسه دوربین های دیجیتال به…


10:50

همانطور که می بینید از 4K, 60fps, فیلم, هر دو فیلم شبیه است. اما اگر شما نگاه از نزدیک سخنران در قفسه پشت به من به نظر می رسد بیشتر تقابل در آی فون 11 تصویری. لامپ بیش از شانه من در آی فون 11 ویدئو نیز نیست دمیده در حالی که در آیفون SE تصویری آن است. که با توجه به آی فون 11 را گسترش محدوده دینامیکی در 4K 60fps.

برای دیدن فیلم بیشتر فیلم برداری با آیفون SE, سازمان دیده بان ویدیو زیر.

دوربین جلویی: بیشتر عکس های سلفی و ‘slowfie’ ویدیو

فیلم های گرفته شده با جلوی دوربین نشان می دهد بزرگتر تفاوت در کیفیت است. آی فون 11 گسترده تر جلوی دوربین و آن را قادر به 4K و slow-mo ویدئوها. آیفون SE تنها می تواند ساقه 1,080 p تصویری و نمی تواند شلیک “slofies.” هر دو می توانید عکس های پرتره و اما آی فون 11 تصویر برداری با جزئیات بیشتر (در پوست و مو, برای مثال). برخی از مردم ممکن است از دست ندهید دیدن تمام این جزئیات در پوست خود.

از نظر تصویری از جلوی دوربین شما واقعا می توانید ببینید تفاوت در وضوح و آن را در شنیدن صدا. تصویری از آی فون 11 برای تلفن های موبایل بهتر و وضوح بیشتر از از آی فون SE. دوباره چک کردن تصویری که همراه این مقاله به تماشای فیلم عالی با جلوی دوربین.

پس از انجام این مقایسه دوربین این واضح است که آی فون 11 تا بهتر و بیشتر از همه کاره سیستم دوربین. اما در بسیاری از مواقع آیفون SE قادر به ضبط تصاویر است که به عنوان قابل مقایسه و درخشان با وجود اینکه صدها هزار دلار ارزان تر از آی فون 11.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر