سابق حقوق بازنشستگی وزیر هشدار داده است که مردم بیش از سن 70 را “شورشی” و “خطر رفتن به زندان” اگر دولت حکم آنها باید همچنان خود منزوی و حتی پس از مستند برداشته شده.

بارونس Ros Altmann یک حزب محافظه همکار گفت Sophy ریج در اخبار آسمان که اگر بیش از 70 گروه سنی قرار داده بودند “تحت بازداشت خانگی در حالی که هر کس دیگری است رایگان” می تواند خطر ابتلا به “ناآرامی های اجتماعی” و این که “تعداد زیادی” از مردم باید به او گفت که آنها نه شکستن قوانین.

تحت دولت فعلی دستورالعمل هر کسی که بیش از 70 سال بدون در نظر گرفتن شرایط پزشکی سقوط به رده بالینی مردم آسیب پذیر است. این گروه شده است به شدت توصیه می شود به “مراقبت خاص برای به حداقل رساندن تماس با دیگران خارج از خانواده” را به عنوان آنها در معرض خطر بالاتری از ابتلا به کوروناویروس.

“این تبعیض سنی وجود دارد هیچ راه دیگری به آن نگاه کنید. سالم 70 ساله است که احتمالا کمتر در معرض خطر به جامعه از ناسالم 40 سال از نظر آسیب پذیری به این بیماری” او گفت: در صبح روز یکشنبه.

“اگر دولت می خواهد به مردم توصیه و بگو:” نگاه کنید اگر شما بیشتر در معرض خطر در نظر نمی رویم مگر اینکه آن را حیاتی است که متفاوت از رسمی الزامی است که مردم از یک سن خاص باید تمام توان قفل شده است به عنوان اگر آنها در یک گروه همگن – نخواهند – و اگر زندگی خود را از همین حالا شمارش در همان راه به عنوان دیگر.”

نظرات او به عنوان ارشد پزشکان با صدور بیانیه ای هشدار داد که هر پست-مستند اقدامات باید درمان بیش از 70 متفاوت از بقیه جمعیت برای اولین بار در گزارش ساندی تایمز.

انجمن پزشکی بریتانیا (BMA) در بیانیه ای گفت: “هر گونه پیشنهاد برای اعمال سختگیرانه تر اجتماعی فاصله برای کسانی که در معرض خطر بالاتر – اساسا quarantining – صرفا بر اساس سن خواهد بود هر دو غیر اخلاقی و غیر قانونی است.

“هر حرکت برای انجام این کار تنها می تواند توجیه شود اگر آن را برای محافظت از افراد که آیا به دلخواه سن 60 یا 70 و یا به افراد جوان با شرایط بهداشتی اساسی.

“یک پتو ممنوعیت هر بخش از جمعیت در حال ممنوع از مستند کاهش خواهد بود تبعیض آمیز و غیر قابل قبول است.”

مارتین مارشال, صندلی کالج سلطنتی GPs گفت: طولانی خود انزوا برای بیش از 70 خواهد “تاثیر سلامت جسمی و روانی”.


“GPs در حال پیدا کردن که بسیاری از بیماران که در حال حاضر ‘محافظ’ هستند ابراز نگرانی در مورد توانایی خود را برای ادامه, شدید, جداسازی برای یک دوره طولانی و این نیاز به در نظر گرفته شود به عنوان برنامه ای برای چگونه این مستند ادامه خواهد داد در حال حاوی” آقای مارشال گفت.

اما وزیر بهداشت مت هنکاک به نام ساندی تایمز“گزارش “واقع اشتباه و گمراه کننده است”. در توییتر خود گفت: “از نظر بالینی آسیب پذیر که توصیه به ماندن در lockdown برای 12 هفته یقین را شامل نمی شود همه بیش از 70s.”

آقای هنکاک اتهام به نظر می رسد در تقابل با دولت هدایت به روز شده در 1 آوریل, که کلاس های افرادی که در سن 70 یا بدون در نظر گرفتن شرایط پزشکی بالینی به عنوان آسیب پذیر است.


“ما به شدت توصیه می شود همه بیش از 70s به دنبال اجتماعی فاصله گرفته است. وجود دارد ‘پتو بان کی مون’ و این پیشنهاد که از نظر بالینی آسیب پذیر شامل افراد سنین بیش از 70 یا بدون در نظر گرفتن شرایط پزشکی’ اشتباه است و به شدت گمراه کننده است.”

او همچنین در توییتی یک لینک به بخش دیگری از دولت هدایت را پوشش می دهد که افرادی که “از نظر بالینی بسیار آسیب پذیر”. این اشاره به افراد مبتلا شدید شرایط بهداشتی اساسی بسیاری از آنها را دریافت نامه آموزش آنها را به “سپر” تا پایان ماه ژوئن است.

هشدار در آمده و پیش از این نخست وزیر استراتژی خروج است که با توجه به منتشر شده در پنج شنبه. انتظار می رود که این نشان از کاهش آهسته از مستند.

برخی از مردم گرفته اند به توییتر برای تایید آنها خواهد شورشی اگر استراتژی خروج شامل گفتن کسانی که بیش از یک سن خاص را به خود منزوی کردن برای طولانی تر در مقایسه با هر کس دیگری.

یک نفر گفت: “محدود کردن حرکات من *تنها* * * * در سن و سال من و من نادیده گرفتن وضعیت سلامت است تبعیض آمیز و غیر قانونی است. من خطر دستگیری و gaol به نقطه (& حداقل من می خواهم 3 مربع وعده غذا در روز FOC).”

یکی دیگر گفت: “کمی نگران در مورد بحث که بیش از 70 ممکن است اجازه داده شود از زمانی که مستند به پایان می رسد. بسیاری از افراد مسن همان احساس – هنگامی که آن را باز کنید ما در حال بیرون رفتن! و اگر رنگین کمان پلیس بیا من را بازداشت آن خواهید بود سگ بعد از ظهر در خانه من!”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de