یک گروه از زنان برگزار شد در اعتراض به آنچه آنها گفته بودند خود را “حقوق و آزادی” بودن “گرفته شده” در طول coronavirus مستند باعث خشم از محلی بیمه خدمات درمانی کارگر.

تظاهرکنندگان که جمع آوری و در یک پارک در باسینگستوک, Hampshire همچنین ادعا انگلستان coronavirus مرگ و میر بوده است اغراق آمیز است و آنها برنامه ای برای نشان دادن هر دوشنبه تا اجتماعی فاصله محدودیت برداشته می شوند.

یک زن گفت: باسینگستوک روزنامه: “ما می خواهیم برای صرفه جویی در حقوق ما. ما اعتقاد داریم که تعداد زیادی از مردم مرده از Covid است نمونه [sic].”

او ادعا کرد که “اضافی اعداد” بودند که به آنها اضافه به دولت روزانه شمارش را ارائه هیچ گونه شواهد است.

اعتراض سازمان یافته بود توسط صرفه جویی در حقوق انگلستان – یک گروه عملیاتی از طریق Facebook – که آن هم در پشت مشابه تظاهرات در برایتون و بدفورد.

لوئیس Creffield که راه اندازی این گروه گفت: مستقل او برنامه ریزی شده به جلو بروید با هفته اعتراض در برایتون که در آن او زندگی می کند در روز دوشنبه با وجود پلیس در باسینگستوک تهدید به موضوع در نقطه جریمه.

او گفت: “ما بسیار در مورد نرم افزار حقوق ما anti-مستند – من احساس می کنم که خیلی مهم است که تمایز را.

“ما احساس می کنیم مثل ما تا به حال ما حق کار, به آموزش, به, بهداشت و درمان … همه خارج شده است و ما تا به حال هیچ می گویند در آن است.”

دولت با توصیه مردم به رعایت اجتماعی فاصله اقدامات و کار از خانه که در آن ممکن است.

33 ساله گفت: این گروه حمایت از یک چالش قانونی توسط تاجر سیمون هرگاه که به دنبال یک بررسی قضایی بیش از دولت مستند اقدامات است.

یکی NHS کارگر که شاهد تظاهرات سوال که چرا معترضان به حال دستگیر شده است.

سلامت کارگر است که نمی خواهم نام برد و گفت: روزنامه های محلی: “آن را از افرادی که از دست کسی و بیمه خدمات درمانی کارگران مثل من که ترک خود بچه ها و خانواده ها به کار می کنند.

“این است که ظالمانه به من و همکاران من.”

Anti-مستند اعتراضات صورت گرفته در نقاط مختلف جهان در روزهای اخیر از جمله در خارج از Metropolitan Police دفتر مرکزی در لندن در روز شنبه.

یک مرد دستگیر شد و پس از حدود 20 نفر در گروه آغوش خارج نیو اسکاتلندیارد شعار “آغوش کسی که صرفه جویی در زندگی” حمل و نشانه و با شعارهایی مانند “بدن من انتخاب من”.

Hampshire پاسبانان با حضور اعتراضی در باسینگستوک روز دوشنبه با این حال هیچ دستگیری ساخته شد.


در باسینگستوک پلیس Facebook صفحه نوشته شده بعد از آن روز: “این شب ماموران ارائه مشاوره نقل مکان کرد و در یک گروه از War Memorial Park, Basingstoke.

“با وجود این مناسب, مراحل اجرای اقدام در حال حاضر گرفته شده در باسینگستوک مرکز شهر در رابطه با همان گروه کوچک.”

آن افزود: “برای کسانی که غذای ماندن در خانه هدایت افسران ما به دنبال تعامل با توضیح شرایط و شما را تشویق به انجام کار درست در مطابق با درخواست دولت.

“اگر لازم در نظر گرفته ممکن است ما را در اجرای عمل از طریق یک مجازات ثابت اطلاع اگر شما در حال قرار دادن دیگران در معرض خطر است.”

مستقل در تماس است Hampshire پاسبانان به نظر بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de